0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Захисні гофри

Захисні гофри

Серед затятих мотоциклістів завжди не припиняється дискусія у тому, чи потрібно захищати передню вилку чи передній амортизатор мотоцикла з допомогою гофрованих виробів чи інакше пиляків. Звичайно кожен райдер може вирішити це питання, як вважатиме за потрібне, але судячи тому, що промисловість випускає гофри передньої вилки та гофри переднього амортизатора в широкому асортименті, тобто вищезгадане користується попитом і встановлюється на мототранспортні засоби. Серед компаній, які активно просувають на світовому ринку гофрований захист для мотоциклів, помічені такі як EVO, KOMATCU, KTO, Manle, MZK, PROGRIP, RACETECH, SKF, UFO, а також підприємства Китайської республіки. Слід зазначити, що останні радують своїх споживачів не лише величезним асортиментом та низькими цінами, а й якістю своєї продукції, яка все більше відповідає Європейським стандартам.

Про передню вилку мотоцикла

Робота передньої вилки мотоцикла має першорядне значення для коректної роботи всього мотоцикла. Від неї багато в чому залежить не тільки безпека та здоров'я мотоцикліста, а часом і його життя. Тому бажання захистити передню вилку за допомогою гофрованих виробів від попадання в неї вологи, бруду, пилу, піску та інших дрібних фракцій цілком виправдане. Гофровані вироби, втім, як і будь-які інші деталі мотоцикла, мають властивості зношуватися та тріскатися, внаслідок чого на поверхні утворюються розриви. Через ці розриви на внутрішню поверхню передньої вилки мотоцикла можуть потрапити всі ті небажані елементи, які перераховувалися раніше. Гофру, що прийшла в непридатність, необхідно замінити, що безсумнівно призведе до продовження терміну служби передньої вилки без ремонту і підвищить безпеку мотоцикліста.

Гофровані вироби, або простіше кажучи пильовики, конструктивно, як і принципом своєї роботи, практично не відрізняються один від одного. Звичайно технічний прогрес дозволяє впроваджувати нові технології та змінювати склад застосовуваної для виготовлення пильовиків гуми. В результаті вдається домогтися підвищення якості пильовика та продовження терміну його ефективної роботи. Вибираючи гофрований захист на передню вилку мотоцикла слід в першу чергу звертати увагу на якість гуми, з якої вона виготовлена, а також не забувати про її технічні характеристики, у тому числі розміри. Справа в тому, що відхилення у розмірі навіть на величину рівну одному міліметру, може істотно знизити ефективність роботи пильовика.

Гофра для глушника

Крім передньої вилки та переднього амортизатора гофра може бути встановлена ​​на глушник мотоцикла. Таку гофру можуть ще називати гофрованим виробом для приймальної труби. Оскільки гофра є еластичним елементом, її застосування дозволяє знизити коливання і вібрацію вихлопної труби, незмінно що виникає під час руху мотоцикла. Фізична дія вихлопних газів на систему газовідведення, завдяки гофрі, також зменшується. Конструкція гофри є металевою трубкою, причому зовні її захищають за допомогою металевої обплетення, виготовленої зі сталі корозії, що не піддається, у вигляді іржі. Встановити такий гофрований виріб приймальної труби можна на різних ділянках вихлопної системи як перед глушником, так і перед резонатором, або за колектором.

Для того, щоб ефективно захистити деталі свого мотоцикла за допомогою гофрованих виробів, необхідно придбати якісні вироби. Такі вироби ви зможете придбати звернувшись до нашого інтернет-магазину. На сторінках сайту цього магазину можна самостійно підібрати потрібні запасні частини. Якщо виникли труднощі у вирішенні цього питання звертайтеся безпосередньо до продавців або консультантів магазину і у вас буде можливість:

  • купити захисні гофри для свого мотоцикла;
  • дізнатися ціни на захисні гофри та купити їх недорого;
  • скористатися каталогом захисних гофрованих виробів;
  • замовити захисні гофри з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;/li>
Відображення:
Вгору