0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Запчастини для італійських та французьких скутерів

Запчастини для італійських та французьких скутерів

Сучасна промисловість випускає величезну кількість найрізноманітнішої мототранспортної техніки. Не є винятком у цьому плані виробники з Італії та Франції. Причому є у цих виробників певні марки скутерів, яким слід приділити окрему увагу. Так у італійців це безумовно модель скутера під назвою «Vespa», коріння історії якого сягає далекого 1946 року. Відмінними рисами цього скутера є компактні форми. Крім того, у нього вперше з'явився захист для ніг від дорожнього бруду та води, у вигляді металевих листів, які розташовувалися нижче керма.

Про скутер «Vespa»

"Vespa" або в перекладі російською мовою "Оса", отримав таку назву завдяки своєму замовнику Енріко Пьяджо, який при першому ж погляді на цей скутер відреагував словами: "Це нагадує мені осу!" Правда спочатку ці скутери не викликали у потенційних покупців особливого ентузіазму, але вже через чотири роки попит на них почав стрімко зростати, а кількість продажів досягла шістдесяти тисяч. Високій популярності цієї марки скутера багато в чому сприяв кінематограф. За кермом «Оси» у різних фільмах неодноразово помічали зірки італійського кінематографа. Та й знаменитий Сальвадор Далі відзначився, написавши на бензобаку ім'я жінки, яка була для нього одночасно музою та дружиною.

Не втрачає своєї популярності Vespa і в наш час. Сприяє цьому насамперед завантаженість великих міст автомобілями. Пробки, які постійно виникають, особливо у містах мільйонниках, значно знижують маневреність автомобілів. А ось використання такого невеликого та юркого засобу пересування, як скутер чи моторолер, дозволяє встигнути зробити все заплановане. І в минулому столітті, і в цьому, таких скутерах не соромляться переміщатися відомі італійські діячі культури, втім як, і ділові люди цієї країни.

Нові моделі від «Peugeot»

Не зупиняється у своєму розвитку і французький автомобільний гігант Peugeot, який крім виробництва автомобілів, відмінно справляється і з випуском різноманітних моделей скутерів. Однією з новинок став молодіжний скутер Peugeot Streetzone 50 2T. Фахівці характеризують його зовнішній вигляд, як агресивний, але водночас похмурий. Дзеркала виконані у дизайнерському стилі, начинка цього скутера досить прогресивна. Загальна маса Peugeot Streetzone 50 2T складає близько 87 кілограмів, що при його компактності та двотактному двигуні, об'єм якого складає п'ятдесят кубічних сантиметрів, робить його «злим», але спортивним скутером.

Ще одна модель від «Peugeot», яка привертає увагу поціновувачів мотоциклетної техніки, це абсолютно новий скутер виконаний у стилі ретро. Модель Django вражає з першого погляду та може бути поставлена у продаж із двигунами різної кубатури. Знавці відзначають його хоч і відносну, але все ж таки схожість зі знаменитим італійським скутером «Vespa». Таку схожість створює обрамлення фар, плавність ліній корпусу та контур сидіння. Як уже було сказано вище, модель Django виконана в ретро стилі, але є і сучасні нотки. Так що ця модель буде привабливою як людям старшого покоління, так і молоді.

Де купити запчастини для італійських та французьких скутерів

Звичайно, власникам італійських і французьких скутерів не часто доводиться звертатися на станцію технічного обслуговування або самим займатися їх ремонтом. Але є регламентні роботи, під час виконання яких необхідна наявність витратних матеріалів, або інших запасних частин. Купувати для імпортної техніки будь-які запасні частини у неспеціалізованих торгових точках справа ризикована. Тому рекомендуємо звертатися до нашого інтернет-магазину, де вам і нададуть усіляке сприяння у придбанні оригінальних запасних частин. При цьому ви зможете:

  • купити запчастини для італійських та французьких скутерів;;
  • замовити запасні частини на італійські та французькі скутери з доставкою до міста Києва чи інших міст України;
  • дізнатися ціну на запчастини для італійських та французьких скутерів та у разі акції від магазину придбати їх недорого;
  • при необхідності скористатися каталогом на запасні частини для італійських та французьких скутерів;
Відображення:
Вгору