0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигуни у зборі

Двигуни в зборі

 
Майже так само, як і будь-які технічні вироби, двигуни для мотоциклів мають свою класифікацію. Основними елементами, якими класифікують двигуни для моторизованого транспорту, є:
 
  • розташування та число циліндрів;
  • робочий об'єм двигуна чи інакше його літраж;
  • тип застосовуваного охолодження двигуна;

Для охолодження двигуна використовують два способи: повітряний та рідинний. Двигуни з рідинним або водяним охолодженням у мотоциклах застосовуються рідко. Це пов'язано з тим, що вимагає встановлення додаткового обладнання, а саме, сорочки охолодження, відповідних трубопроводів, радіатора. Установка таких додаткових конструктивних елементів мотоцикла спричинить збільшення його загальної маси.

 
 


Застосування повітряного охолодження двигуна мотоцикла набуло широкого поширення.
Для ефективного охолодження двигуна за допомогою повітря, як правило, достатньо виконати циліндри двигуна з ребристою зовнішньою поверхнею, що в поєднанні з розташуванням самих циліндрів в місці, що добре продується, забезпечить їм необхідний відвід тепла.

Існує чотири групи двигунів мотоциклів, що поділяються залежно від свого робочого об'єму:
 
  • об'єм понад 500 куб. Зазвичай двоциліндрові, хоча рідко, але зустрічаються і чотирициліндрові, встановлюються на важких мотоциклах;
  • об'єм від 250 до 500 куб. Ці двигуни встановлюються на мотоцикли середньої маси та мають від одного до двох циліндрів.
  • об'єм від 125 до 250 куб. Застосовуються в легких мотоциклах, мають один циліндр. Бувають як двома, так і чотиритактними;
  • об'єм від 75 до 125 куб. Як правило, число тактів двигуна відповідає двом, мають один циліндр. Можуть встановлюватися на мотовелосипеди або надлегкі мотоцикли.

Розрізняють мотодвигуни, що виконують двотактний або чотиритактний цикл роботи, з кількістю циліндрів від одного до двох. Хочеться помітити, що який би двигун Ви не вибрали для свого мотоцикла, найкращим варіантом перед тим як його купити, буде діалог між вами та спеціалістом нашого інтернет магазину, завдяки чому всі питання, включаючи ціну, якість та доставку в Київ, або в будь-яке інше місто України, будуть вирішені оптимально та швидко.

 

 

 

Відображення:
Вгору