0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шестерні електростартеру

Шестерні електростартеру

Призначення електростартера, який у наші дні встановлюють практично на всі вироби мототранспортної техніки, відоме всім. Саме за його допомогою здійснюється запуск двигуна внутрішнього згоряння. Сам електростартер складається з великого переліку деталей, серед яких шестерні, що здійснюють передачу моменту, що крутить, займають, за своєю важливістю, далеко не останнє місце. У такій науці, як машинобудування, мале зубчасте колесо, яке кріплять на вал, що обертається, називають шестернею. Без цієї деталі не може обійтися жоден механізм, що називається зубчастою передачею. На вигляд шестерня являє собою диск, на зовнішній поверхні якого, є зубці невеликого розміру. Для того, щоб механізм зубчастої передачі привести в дію, повинне статися зачеплення зубів шестерні, з зубами іншого диска, який ще можуть називати веденим великим колесом.

Застосування шестерень

Виробництвом та продажем шестерень для електростартеру в даний час займається чимала кількість компаній. Серед підприємств, які виготовляють шестерні саме для мотоциклетних стартерів, можна виділити такі як HONGJU, KOMATCU, а також деякі підприємства китайської промисловості. Слід зауважити, що продукція китайських компаній має тенденцію до постійного покращення якості та все більше відповідає європейським стандартам та вимогам. Якщо говорити конкретно про зубчасті передачі, то вони набули широкого поширення не тільки в транспортній техніці, але і в приладах побутового використання, а також різних агрегатів, що використовуються в промисловості. Як зазначалося вище зубчастий механізм складається з двох шестерень і є ланкою, що виступає як посередник при передачі крутного моменту від джерела до споживача.

Призначення шестерень

Шестерні здатні передавати зворотно-поступальний рух різної потужності. Наприклад, для обертання турбін електростанцій знадобляться величезні зусилля та енергія. У той же час для годинникового механізму буде достатньо незначних зусиль та енергії. Видів передачі руху за допомогою шестерень є чимало. У принципі, якщо є хоча б одне джерело енергії, то з його допомогою можна привести в дію кілька різних агрегатів або окремих вузлів механізмів. Причому кінцевий агрегат, що споживає енергію і двигун, який її виробляє, можуть відрізнятися за багатьма характеристиками. Під характеристиками у разі мається на увазі потужність, швидкість обертання, кут докладання зусиль та інше. Всі ці моменти і зумовлюють необхідність застосування, як би модулів «посередників», завдяки яким стає можливим передавати зусилля від двигуна до агрегату, вузла або механізму з найменшими витратами, а отже, і з втратами.

Де купити

Зубчасті механізми або зубчасті передачі набули широкого поширення завдяки тому, що мають ряд переваг перед іншими типами передачі обертального моменту та енергії. Основними позитивними якостями зубчастих передач є їхня надійність і довговічність, за умови, що вони виконані їх якісних матеріалів. Ще однією умовою їхньої довговічності є фактор дотримання допустимого рівня навантаження, а також своєчасна профілактика та обслуговування. Зубчасті передачі відрізняються високим коефіцієнтом корисної дії, а також стабільністю передавального відношення. Ця стабільність пояснюється тим, що сполучені вали, завдяки надійному зчепленню шестерень, не схильні до прослизання.

Якщо у вас виникла потреба замінити шестерні у стартері мотоцикла, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Завдяки такому зверненню ви зможете:

  • купити шестірні електростартера;
  • замовити шестірні електростартера з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого міста України;
  • використовувати каталог шестерень електростартеру;
  • дізнатися ціну на шестірні електростартера та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору