0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підшипники керма

Підшипники керма

Важко переоцінити значення кермової колонки в мотоциклі в цілому та його ходовій системі зокрема. А ось у самій рульовій колонці, напевно, найважливішим елементом є підшипники, завдяки яким рульова колонка і має можливість переміщатися, як по, так і проти годинникової стрілки. Від якості підшипників керма залежить і якість роботи не тільки кермової колонки, а й якість роботи всієї передньої підвіски мотоцикла. Зношування підшипників рульової колонки мотоцикла призводить до погіршення зчеплення колеса мотоцикла з дорожнім покриттям, що в першу чергу позначається на безпеці мотоцикліста під час переміщень. Більше того, одного разу може статися заклинювання підшипників і водій мотоцикла не зможе зробити необхідний маневр, що загрожує дорожньо-транспортною пригодою з тяжкими наслідками.

Найкращі виробники підшипників керма

На виробництві підшипників для кермових колонок мотоциклів спеціалізується чимало компаній, серед яких виділяються такі, як 4Ride, Athena, PROX, TOURMAX, All Balls, BEARING, CONNECTIONS, BEARING WORX, EVO, HRB, KOMATCU та MOTANA BELGIUM S.A. Продукція цих компаній перевірена часом і їй довіряє переважна кількість споживачів. Рекомендуємо при виборі підшипників для кермової колонки орієнтуватися саме на цих виробників, а для того, щоб не придбати підроблений товар, слід здійснювати всі покупки у перевірених спеціалізованих торгових точках з продажу запасних частин для мотоциклів. Крім того, слід пам'ятати, що встановлення недорогих кулькових підшипників не допоможе вирішити проблему з підшипниками рульової колонки надовго. Такі підшипники схильні до швидкого зносу і не можуть витримати великих навантажень.

Діагностика кермових підшипників

Кращим рішенням буде установка на рульову колонку роликових, конічних підшипників, які хоч і дорожчі за звичайні кулькові підшипники, але здатні витримувати вищі навантаження і можуть прослужити без заміни набагато більше часу. Для того, щоб точно визначити, чи підшипники рульової колонки потребують заміни, в першу чергу необхідно повністю здійснити вивішування переднього колеса. Після того, як ви переконаєтеся, що переднє колесо повністю вивішене і ніщо не заважає його руху в жодному напрямку, необхідно двома руками взятися за вилку мотоцикла в нижній її частині і здійснити рух уздовж осі мотоцикла. Якщо виявиться люфт, який виражатиметься в постукуванні в районі кермової колонки, то, швидше за все, доведеться виконати заміну її підшипників. Хоча іноді достатнім просто підтягнути регулювальну гайку. Якщо в результаті цього процесу люфт не був усунений, то найкращим рішенням буде здійснення заміни підшипників рульової колонки мотоцикла. Виконати цю заміну можна і самостійно, за наявності відповідного інструменту та навичок поводження з ним.

Підготовка до заміни підшипників

Перед тим, як розпочати безпосередній демонтаж підшипників рульової колонки, необхідно звільнити мотоцикл від усього зайвого. Мається на увазі, що доведеться демонтувати такі деталі мотоцикла, як переднє колесо, вилку, кліпони, а можливо і саме кермо. Демпфер, головний або головний обтічник, як і переднє крило, також мають бути демонтовані. Далі необхідно буде відкрутити гайку, яка зміцнює верхню траверсу. Для зняття траверси можливо необхідно буде застосувати ударну силу шляхом постукування знизу траверси. Подальший процес особливих труднощів не викликає і добре описаний у літературі технічного характеру.

Отже, якщо вами виявлено люфт у рульовій колонці мотоцикла і є впевненість у необхідності заміни її підшипників, звертайтесь до інтернет-магазину Мотоквартал і перед вами відкриються такі можливості:

  • купити пыдшипники руля;
  • дізнатися ціну на підшипники керма та купити їх недорого;
  • замовити підшипники керма з доставкою до міста Києва або будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом підшипників керма;
Відображення:
Вгору