0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Перчатки Alpinestars

Рукавички Alpinestars

Тому, хто вирішив присвятити своє життя занять мотоспортом, хоч на професійному, хоч на аматорському рівні, доводиться дбати про свою безпеку шляхом придбання різних елементів мотоциклетного захисту. Всім відомо, що в результаті падіння з мотоцикла, або дорожньо-транспортної пригоди, найчастіше страждає голова мотоцикліста, тому основна увага приділяється саме її захисту. Для цих цілей був спеціально винайдений мотоциклетний шолом, який за час своєї еволюції пройшов шлях від важкої і не дуже привабливої, до дизайнерської досконалості та ефективного захисного засобу. Загальновідомо, що п'ята частина всіх дорожньо-транспортних пригод, що закінчуються смертю водія, відбуваються саме з мотоциклістами. Загалом на дорогах земної кулі щороку гине близько мільйона з чвертю людей, а ще майже п'ятдесят мільйонів зазнають травм різного ступеня тяжкості. Змінити ситуацію може лише неухильне дотримання правил дорожнього руху та відповідна захисна амуніція.

Шкіряні та текстильні рукавички

Але, не тільки голова потребує застосування захисних елементів. Зокрема, кисті рук також часто страждають під час падіння або дорожньо-транспортної пригоди. Для захисту пальців рук та кистей існують різні види моторукавичок. Їх виготовляють застосовуючи різноманітні матеріали, а саме шкіру, текстиль та комбінований варіант. Найбільш прийнятним більшість байкерів вважають використання мото рукавичок виготовлених зі шкіри, яка добре пручається силам тертя, а також стійка до розривів, має достатню міцність і забезпечує найвищий рівень безпеки. Рукавички виготовлені з текстилю у своїй більшості є універсальними та забезпечують комфорт та зручність. Для виготовлення застосовується спеціальний високоміцний текстиль. У спеку використовуються легкі тканини, а для прохолодних пір року виробники пропонують мото рукавички з теплою підкладкою та водонепроникною мембраною.

Комбіновані та спортивні рукавички

Всі найкращі характеристики зібрані в комбінованих екземплярах, які були запозичені як від шкіряних, так і від текстильних мотопальчаток. Так, наприклад, шкіряні вставки в комбінованих рукавичках забезпечують не тільки довговічність, але й міцність рукавичок, в той час як вставки з текстилю забезпечують цілком пристойну вентиляцію. Крім того, існують такі види мотоциклетних рукавичок, як спортивні, туристичні, для ендуро та мотокросу та інші варіанти. Спортивні рукавички у переважній більшості випадків виготовляються з добре виготовленої шкіри. В результаті стійкість до зносу, у тому числі абразивного, у таких рукавичок істотно збільшується. Плюс до цього, такі рукавички обладнуються безліччю елементів захисту, які є пластиковими вставками в областях, які вважаються найуразливішими. В основному ці вставки захищають кісточки пальців, долоні та зап'ястя. У деяких моделях для більшої надійності мізинець та безіменний палець об'єднані між собою. Недоліком вважається низький комфорт, зате відзначається високий рівень безпеки.

Де купити

Туристичні рукавички для мотоциклістів можуть бути виготовлені як з текстилю, так і зі шкіри. Трапляються і комбіновані варіанти, де є поєднання різних матеріалів. Найчастіше туристичні мото рукавички мають подовжену форму, але манжети за своєю формою компактні та можуть бути заправлені у рукави куртки. У них рука почувається комфортно, тому що у них є вбудована вологонепроникна дихаюча мембрана. Для найближчого знайомства з усіма типами мото рукавичок звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити рукавички Alpinestars;;
  • скористатися каталогом рукавичок Alpinestars;
  • дізнатися ціни на рукавички Alpinestars та придбати те, що вам необхідно недорого;
  • замовити рукавички від Alpinestars з доставкою як в місто Київ, так і в будь-яке інше місто України.
Відображення:
Вгору