0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Глушники для кубатури

Купити глушник для мотоцикла у Києві

Спокуса тюнінгувати свій мотоцикл стоїть, напевно, перед кожним байкером. Хтось змінює зовнішній вигляд, інші експериментують із двигуном, а треті вигадують інші варіанти вдосконалення. Поліпшити на байку можна практично все, головне, щоб фантазії та можливостей вистачило.

Нерідко тюнінг мотоцикла стосується глушника. Купити глушник для мотоцикла з метою тюнінгу дуже спокусливо: до додаткових кінських сил райдери одержують насичений, басовитий звук.

Особливості конструкції та роботи глушника

На сучасних чотиритактних мотоциклах використовують два типи глушників — звукопоглинаючі та резонаторні. Тюнінгові недорогі глушники для мотоциклів забезпечують відмінні швидкісні та звукові характеристики, а стандартні мотоциклетні глушники – резонаторного типу. Конструкція цього виробу нагадує лабіринт. Якщо її розпиляти, усередині виявиться серія відсіків, з'єднаних трубками - так званими флейтами.

Розмір флейти такий, що гази, що відпрацювали, можуть безперешкодно покинути камеру, а звукова хвиля пройде лише частково. Цей процес повторюється в кожному відсіку, і на виході від звукової хвилі залишається лише характерне шепотіння – слабка тінь дикого гуркоту, що потрапив у глушник із двигуна.

Звичайно, така система складна і веде до втрати потужності через безліч перешкод, які доводиться долати газам, що відпрацювали, але в неї є свої переваги. Щоразу, коли газ ударяється об стінку відсіку, утворюється вторинна хвиля — відбита, вона рухається у напрямі. Ретельний розрахунок конфігурації лабіринту і рішення купити глушник на мотоцикл дозволяє поєднати роботу вузла з моментом закриття випускного клапана, і тоді вторинна хвиля заштовхає суміш, що не згоріла, назад в камеру згоряння.

Даний ефект використовується для підвищення потужності на середніх оборотах, але через складність конструкції резонаторні глушники дуже дорогі. Тому більшість неоригінальних глушників – звукопоглинаючого типу.

Звуковбирна труба поєднує в собі відносну дешевизну і безперечну ефективність. Конструкція її проста: у корпусі глушника проходить одна велика флейта з безліччю отворів. Простір між нею і корпусом заповнений набивкою, що глушить і нагадує скловолокно.

Потрапляючи в глушник, гази прямим ходом йдуть геть, а звукова хвиля, розширюючись, частково поглинається набиванням. Її гучність змінюється незначно. Каталог глушників на мотоцикл даного типу - правильний спосіб тюнінгу звучання як солідного чопера, так і накрученого спортбайка. До того ж, дихаючи на повні груди, мотоцикл отримує кілька додаткових кінських сил, щоправда, у вузькому діапазоні обертів.

Як вибрати глушник для мотоцикла

Щоб грамотно вибрати та купити глушники для мотоциклів, необхідно грамотно розставляти пріоритети. Якщо покупка потрібна для гуркоту на вулицях, варто підібрати звукопоглинаючий глушник із нержавіючої сталі або алюмінію. Виглядає чепурно, кричить голосно і двигун «дихає».

Бажаючим реально покращити експлуатаційні характеристики свого улюбленця підійдуть два інші види глушників. Для практикуючих активну їзду існують титанові труби, основна перевага яких – міцність. Встановивши їх, ви істотно зменшите ризик пошкодити глушники при зустрічі з асфальтом.

Райдери, що рахують кожен кілограм, виберуть карбоновий глушник, який, крім загальних для переваг, набагато легше оригінального, але ціна на глушники на мотоцикл даного типу буде вищою. Повні випускні системи, що втілили у собі можливі переваги тюнінгу, призначені справді просунутим супербайкерам чи громадянам, які не мають фінансових проблем.

Де придбати глушник для мотоцикла в Україні

Інтернет магазин глушителів мотоцикла Мотоквартал безпосередньо співпрацює з найкращими світовими виробниками мото запчастин, пропонуючи великий вибір якісних деталей та чудовий сервіс. Мотолюбителям з України пропонується можливість купити різні варіанти потужних та надійних глушників для різних цілей за найкращими цінами.

Відображення:
Вгору