0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для головки циліндра

Інструмент для головки циліндра

Незалежно від марки, типу та місця встановлення, будь-який двигун внутрішнього згоряння має далеко не просту будову і складається з багатьох елементів, складових частин або деталей. Одним з головних чи найважливіших є деталь, що називається головкою блоку циліндрів. Призначення цього вузла двигуна полягає у здійсненні контролю за згорянням і виведенням відпрацьованих газів, які утворюються в результаті згоряння паливної суміші. Головка блоку циліндрів є кришкою, яка накриває сам блок і може бути виготовлена, як з алюмінієвих сплавів, так і зі спеціальних сортів чавуну. У різних типах двигунів внутрішнього згоряння може бути встановлена як одна головка блоку циліндрів, так і кілька. Останнє в основному відноситься до двигунів, які зараховують до V - образного типу, тому що в них кожен ряд потребує своєї головки блоку. Між головкою блоку циліндрів і безпосередньо самим блоком, встановлюється прокладка ущільнювача, а сама головка також з метою ущільнення, у своїй верхній частині звужена, по відношенню до нижньої частини.

Правило монтажу

Для фіксування та встановлення головки блоку циліндрів використовуються штифти. Від правильної установки цього елемента двигуна багато в чому залежить стабільна робота, як самого вузла, що встановлюється, так і силової установки. Так як, існують найрізноманітніші двигуни внутрішнього згоряння, для кожного з них розроблена інструкція або, як ще заведено говорити, регламент, згідно з яким необхідно виконувати монтаж головки блоку циліндрів. Не рекомендується використовувати інструкцію з встановлення від двигуна, наприклад, вітчизняного виробництва, до двигуна від іномарки, оскільки порядок затягування та сила необхідного моменту закручування можуть бути різними. Для того, щоб не перестаратися із затягуванням, застосовують спеціальний інструмент, званий динамометричним ключем. Якщо перестаратися, то підвищується ймовірність пошкодження не тільки прокладки, що ущільнює, але і масляного каналу головки блоку циліндрів, а також інших його складових. Більш того, сама головка може бути схильна до руйнування або розтріскування, змінити свій розмір, що негативно позначиться на роботі двигуна.

Складові головки блоку циліндрів

Переважна більшість елементів головки блоку циліндрів в даний час прийнято виготовляти із застосуванням алюмінієвих сплавів. Хоча ще не пішли в далеке минуле ті часи, коли використовувався виключно легований чавун і досі є безліч двигунів, саме з головками з чавунного сплаву. У корпусі головки блоку циліндрів мають механізми, що сприяють циркуляції газів, патрубки для системи охолодження, а також патрубки, що доставляють за призначенням мастильний матеріал. Крім того, в цьому вузлі можна виявити камеру, в якій відбувається згоряння паливної суміші, високовольтні дроти, ГРМ разом з приводом, плюс до цього в корпусі виконані спеціальні ніші, призначені для встановлення свічок запалювання. Для впуску і випуску газів, що відпрацювали, в одному ряду розташовують впускні і випускні клапани, причому по відношенню до циліндра, вони встановлюються під нахилом в двадцять градусів.

Де купити

Для ремонту двигуна і головки блоку циліндрів може знадобитися найрізноманітніший спеціальний інструмент, серед якого найбільшим попитом користуються набори шарошок для сідел клапанів, набори пружинок для шліфування клапанів, інструмент для притирання клапанів, ключ для регулювання клапанів, набори чотири присоски на двох рукоятках для притирання і багато іншого. Для того, щоб стати власником вищезгаданого, рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити інструмент для голівки блоку циліндрів;
  • скористатися каталогом інструменту для головки блоку циліндрів;
  • дізнатися ціни на інструмент для голівки блоку циліндрів;
  • замовити інструмент для головки блоку циліндрів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України.
Відображення:
Вгору