0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Обладнання для майстерень

Обладнання для майстерень

Усім, хто професійно в умовах станції технічного обслуговування або просто, як аматор, займається обслуговуванням та ремонтом мототранспортних засобів, не обійтися без спеціального обладнання та інструменту. Маючи певний набір обладнання та інструменту, можна в умовах майстерні або навіть гаража проводити роботи пов'язані з ремонтом та технічним обслуговуванням мотоциклів, скутерів, байків, мопедів, а також такої техніки, як квадроцикли, снігоходи тощо. Для виконання подібних завдань можуть знадобитися такі предмети, як домкрати та стійки, ємності та лійки, захист та спецодяг, компресори, меблі та стійки, пневмоінструмент, зварювальне обладнання, ліхтарі та лампи, а також багато чого іншого. І це лише короткий список того, що може знадобитися для ремонту та технічного обслуговування мототранспортної техніки.

Платформні підйомники

Всім знайомі платформні витяги, які широко застосовуються на станціях технічного обслуговування. У світі є такі підйомники, як стаціонарного, і пересувного типу. Вони бувають різних розмірів і розраховані на різну вантажопідйомність, тому деякі екземпляри можуть використовуватися не тільки в роботі професійних автосервісів, але і в гаражах, що належать приватним особам. За допомогою цього пристрою можна виконати не тільки підйом легкого мотоцикла, звичайного мотоцикла, скутера, але і потужних, важких мотоциклів, включаючи чопери. Платформенний підйомник може не тільки підняти мотоцикл на певну висоту, а й у разі необхідності розгорнути його в потрібну сторону. Є серед сучасного обладнання портативні верстати, за допомогою яких легко можна впоратися з усіма операціями, пов'язаними з проведенням шиномонтажних робіт.

Підкатний гідравлічний домкрат

Є чимало причин, коли може знадобитися використання гідравлічного підкатного домкрата. Застосувавши його не важко виконати підйом на певну висоту не тільки мотоциклів, а й будь-яких інших вантажів. Працівники автосервісів не без задоволення використовують гідравлічний домкрат підкатного типу для виконання робіт, пов'язаних із підйомом вантажів або мототранспортних засобів. Цей тип домкратів є візком, який встановлений на колесах. У ньому використано привід, який працює завдяки гідравліці. Фахівці відзначають його хорошу вантажопідйомність, причому саме підйом можна виконати досить плавно. Якщо виникла потреба підняти який-небудь предмет на потрібну висоту, то домкрат підкочують під цей предмет і підставляють під упор. У автомобілів або мотоциклів є спеціальні місця, під які і підставляють несучий упор домкрата. Далі слід за допомогою послідовного пересування рукоятки вгору і вниз, виконати переміщення упору на необхідну висоту.

В основі конструкції домкрата такого типу знаходяться циліндри, рух яких здійснюється за допомогою гідравліки. Підйом вантажу стає можливим лише після того, як у системі почне підніматися тиск. Підйом тиску виконується за рахунок впливу на ручку домкрата. Допомагають у цьому такі деталі, як прямий клапан і плунжер. Якщо знадобиться зменшити тиск у домкраті, то зробити це можна шляхом повороту ручки прямого клапана, після чого несучий упор разом із вантажем опуститься на початкову висоту. Домкрати підкатні бувають різних видів, тому ручка прямого або випускного клапана може розташовуватись у різних місцях.

Де купити

Прийнявши рішення придбати обладнання для своєї майстерні або гаража, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити обладнання для майстерень;;
  • скористатися каталогом обладнання для майстерень;
  • дізнатися ціни на обладнання для майстерень та придбати його недорого;
  • замовити обладнання для майстерень з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого населеного пункту України;
Відображення:
Вгору