0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Півмісяці кікстартера

Півмісяці кікстартера

Безперечно, всі, хто має хоч якесь відношення до мототранспортної техніки, знайомі з пристроєм під назвою кікстартер. Завдяки цьому пристрою двигун мотоцикла можна запустити навіть у випадку, якщо електрична система мотоцикла повністю вийшла з ладу або акумулятор перестав виконувати свою функцію. Фахівці та досвідчені байкери добре знають, що частою причиною поломки кікстартера є зношування його зубчастого сектора, в який входить і півмісяць кікстартера. Півмісяць це не та запасна частина, яку можна відремонтувати. Тому при її зносі розбирають кікстартер та встановлюють новий півмісяць. Благо купити таку деталь легко і знайти її можна в спеціалізованих торгових точках з продажу запасних частин для мотоцикла.

Причини поломки кікстартера

Постачальниками запасних частин для кікстартера є такі відомі компанії, як RMS, INPARTS, JH, JWBP, KICK, STELL MARK, TATA, TMMP, ZHENGHE, а також безліч підприємств із Китайської республіки. Заради справедливості слід зауважити, що продукція китайських підприємств з кожним роком за якістю все ближче наближається до європейських стандартів, а за асортиментом, так і перевершує асортимент європейських компаній. Поломки кікстартера найчастіше відбуваються через неакуратне поводження з ним господаря мотоцикла або у разі падіння мотоцикла на той бік, з якого встановлено кікстартер. Особливо страждає ніжка кікстартера. Деякі горе мотоциклісти замість різкого натискання на цю педаль б'ють по ній, внаслідок чого вона ламається і залишається єдиний вихід, це її заміна.

Але не тільки неакуратне звернення може зашкодити кікстартеру. Причиною може стати застосування неякісного металу виробниками скутерів або мотоциклів. Особливо часто на такі поломки страждають деякі марки китайських скутерів, що випускаються несумлінними виробниками. У такій ситуації може поламатися не тільки сама ніжка, а й розташований біля неї корпус варіатора. В останньому випадку може не допомогти навіть застосування зварювального апарату через низьку якість металу. Заварені тріщини корпусу варіатора після короткого часу заявлять про себе знову та іншого виходу, як купити нову кришку варіатора, просто не буде. Тому слід звертати увагу на матеріал з якого виготовлена ​​кришка варіатора та освоїти правильне поводження з кікстартером загалом та його ніжкою зокрема.

Про ремонт кікстартера

Як і будь-який механізм, виготовлений з металу, кікстартер схильний до корозії, що проявляється в іржі, що з'являється на ньому і його складових деталях. Крім того, при тривалій експлуатації зношуються окремі деталі кікстартера. Основною ознакою того, що час експлуатації цього механізму спливає, є неповернення ніжки у вихідне положення, і повернути її на місце можна лише вручну, що, погодьтеся, не дуже зручно. У цьому випадку, швидше за все, може знадобитися заміна всього кікстартера. Але, можна спробувати здійснити його ремонт і замінити, деталі кікстартера, що тільки вийшли з ладу. Для виконання ремонту слід розібрати кікстартер, промити всі деталі, наприклад бензином, видалити деталі непридатні і на їх місце встановити нові запасні частини. Потім зробити мастило всіх деталей, що труться, це цілком може бути мастило під назвою - літол, після чого встановити кікстартер на місце.

Для закупівлі нових запасних частин можна звернутися в інтернет - магазин Мотоквартал. Тут самостійно, або за допомогою консультантів магазину, ви зможете:

  • купити півмісяці кікстартера, з огляду на марку свого мотоцикла;
  • замовити доставку півмісяців кікстартера як до міста Києва, так і до інших регіонів України;
  • скористатися каталогом, у якому представлені півмісяці кікстартера;
  • дізнатися ціну на півмісяці кікстартера та придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору