0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Механізми запуску

Механізми запуску

Сучасні мопеди, скутери та мотоцикли у своїй переважній більшості випускаються з встановленим електричним стартером. Натискаєш на кнопку і двигун вже в заведеному стані, а мотоцикл готовий до поїздки. Просто та практично. Але виробники як пусковий механізм для двигуна мотоцикла не обмежуються лише встановленням електричного стартера. Плюс до нього встановлюють як би дублюючу систему пуску, яка є так званим кікстартером, обладнаним заводною ніжкою. Дублювання пускового механізму збільшує надійність мотоциклетної техніки та вселяє впевненість у її власників, які практично повністю впевнені, що зможуть запустити двигун свого мотоцикла.

Про кікстартер

Така неприємність, як акумулятор, що несподівано сів, не стане непереборною перешкодою для здійснення пуску двигуна. Крім того, якщо на мотоцикл встановлена ​​механічна коробка передач, то його можна спробувати завести методом так званого штовхача або просто пустивши його накатом по похилій доріжці. Однак якщо встановлено варіатор, то такий метод вже не спрацює і залишається надія тільки на основний електричний стартер, або його запасний варіант, кікстартер. До переваг конструкції кікстартера безумовно можна віднести її простоту. Навіть для людини, що не володіє глибокими пізнаннями в матеріальній частині мотоцикла і не має навичок ремонту, не складе особливих труднощів замінити весь механізм кікстартера на новий або відремонтувати той, який вже встановлений. Та й вартість кікстартера набагато менша від вартості стартера електричного.

Але не все так просто. Недоліком кікстартера є те, що він дуже незручний під час експлуатації. Ось для того, щоб ним користуватися потрібні певні навички, вправність та фізична сила. Без цього запустити двигун мотоцикла за допомогою кікстартера буде дуже проблематично. Мало того. Внаслідок невмілих дій можна пошкодити окремі елементи кікстартера, а також травмуватися самому. Багато байкерів-початківців припускаються помилки при заводці двигуна і замість різкого натискання на заводну ніжку, починають її вдаряти ногою, в результаті чого і пошкоджують механізм кікстартера. Крім того, нога може легко зісковзнути з ніжки, особливо якщо підошва взуття слизька, і тоді отримання травми гомілки стає неминучою.

Як люблять повторювати досвідчені мотоциклісти, несправність краще запобігти, ніж потім її усувати. І ще, ідеальною несправністю можна вважати ту, яку вдалося запобігти, внаслідок чого вона, ця несправність, навіть не виникла. Коректне використання та своєчасне обслуговування всього механізму кікстартера допоможе не лише уникнути всіх проблем, пов'язаних з його роботою, а й дозволить максимально продовжити термін його експлуатації.

Купуємо механізми запуску без проблем

Якщо все ж таки незважаючи на всі попередження та правила догляду за кікстартером вам вдалося привести його в неробочий стан, то не впадайте у відчай. Звертайтеся безпосередньо до спеціалізованої торгової точки з продажу запасних частин для мотоцикла. Такою торговою точкою є і наш інтернет-магазин. У ньому ви можете придбати різноманітні запасні частини для свого мотоцикла, у тому числі кікстартер, а також окремі деталі, з яких він складається. Продавці, спеціалісти та консультанти магазину готові надати вам дієву допомогу у придбанні будь-яких запасних частин для мотоцикла. А взагалі в нашому магазині для вас відкриті такі можливості і ви зможете без проблем:

  • купити механізми запуску для свого мотоцикла;
  • замовити механізми запуску з доставкою до будь-якої точки України, включаючи місто Київ;
  • Скористатися каталогом пускових механізмів для мотоциклів;
  • дізнатися актуальну ціну на день купівлі механізмів запуску для мототранспортної техніки та отримати можливість придбати такий механізм недорого завдяки знижці, яку може надати магазин;
Вгору