0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ланки ланцюга

Ланки ланцюга

З безлічі варіантів передачі обертального моменту від колінчастого валу двигуна до колеса мотоцикла, одним з найкращих вважається варіант, при якому цей обертальний момент передається за допомогою ланцюга. Не дивно, що переважна кількість байкерів віддають перевагу мототранспортним засобам із встановленою ланцюговою передачею. Є цьому явищу прості пояснення, які полягають у тому, що ланцюгова передача дуже надійна за своєю конструкцією і водночас процес її обслуговування не можна вважати складним. З розвитком технологій і доступності до сучасного обладнання та інструментів, багато ремонтних робіт, пов'язаних з ланцюгом, тепер можна виконати самостійно. Це стосується і таких операцій, як випресування або запресування ланок ланцюга.

Втім, виявити свої таланти слюсаря може і не випаде. Справа в тому, що світові лідери з випуску ланцюгів та запасних частин до них постійно покращують якість своїх виробів, доводячи їх міцність і надійність до небаченого раніше рівня. А якщо такий ланцюг ще й обслуговується своєчасно і із застосуванням сучасних мастильних матеріалів, то знос її настане дуже швидко. Звичайно рано чи пізно будь-який ланцюг прийде в непридатність, але ремонт його, як правило, буде не виправданий через економічну недоцільність, і через великі тимчасові витрати на її ремонт. Набагато простіше буде придбати та встановити новий ланцюг.

Провідні виробники ланок ланцюга

Але не можна виключати варіантів, при яких ланцюг, який ще не виробив свій ресурс, отримує зовнішнє механічне пошкодження, причому пошкоджується не весь ланцюг, а лише окремі його ланки. Ось при такому варіанті цілком виправдано буде виконати ремонт самостійно або із залученням кваліфікованих фахівців. Для початку необхідно провести ретельний візуальний огляд всіх ланок ланцюга, для того щоб точно визначити яку кількість ланок ланцюга необхідно замінити і відповідно попередньо їх купити. Придбати нові ланки ланцюга рекомендується лише у перевірених спеціалізованих торгових точках. Крім того, слід звернути увагу на те, яка компанія є виробником цього виробу. Найкращими з виробництва ланцюгів для мотоциклів на сьогоднішній день фахівці вважають такі компанії: D.I.D., EK CHAIN, JT Sprockets, DID, Regina Chain, RENTHAL, SFR та Sunstar.

Замкнуті та розімкнені ланцюги

Найчастіше виробники ланцюгів для мотоциклів поставляють у торговельну мережу замкнуті ланцюга. Це означає, що це ланки ланцюга будуть представлені у заклепаному вигляді. Якщо ж вам зустрівся варіант розімкнутого ланцюга, то обов'язково необхідно перевірити наявність у комплекті спеціальної ланки, яка обладнана замком з можливістю проведення робіт з його розклепування. Правильне встановлення такої ланки не вплине на міцність та надійність ланцюга. Жодної різниці в роботі аналогічних ланцюгів замкнутого та розімкнутого типу не буде.

Всі мотоциклетні ланцюги, що випускаються легальними виробниками, мають стандартне маркування. Завдяки цьому маркуванню споживач має можливість досить швидко підібрати необхідний ланцюг, або визначити сумісність будь-якої ланки ланцюга з самим ланцюгом. У маркуванні повинні бути цифри, що вказують на ширину ланцюга і крок його ланки, а також літери, якими позначають міцність і форму ущільнювача.

Якщо настав такий момент, що ланцюг вашого мотоцикла був пошкоджений в окремих своїх частинах і є варіант здійснити його ремонт шляхом заміни окремих ланок, звертайтесь до інтернет-магазину Мотоквартал. Тутешні продавці, фахівці чи консультанти зможуть вам допомогти та надати такі можливості:

  • купити ланки ланцюга хорошої кякості;
  • замовити ланки ланцюга з доставкою за вказаною вами адресою у місті Києві, або будь-якому іншому місті України;
  • уточнити ціну та придбати недорого ланки ланцюга;
  • використовувати каталог ланок ланцюга для мотоцикла.
Відображення:
Вгору