0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Зубило, керн, пробійник

Зубило, керн, пробійник

Працюючи з різними матеріалами, зокрема з металом і камінням, найчастіше виникає потреба зменшити у розмірах наявну заготівлю чи просвердлити певну кількість отворів. На жаль, не скрізь і не завжди виходить застосувати електроінструменти і в такому випадку в хід йдуть ручні інструменти. Залежно від того, яке завдання необхідно виконати, можуть бути застосовані такі інструменти, як зубило по металу, зубило по цеглі, зубило для підлоги, зубило по бетону, зубило для укладання електропроводки, зубило оцинковане, екстрактор болтів, шпильок (для викручування зламаних) ), борідок, вибивання, добійник, кернер з квадратним хвостовиком, кернер муляра та інші подібні перераховані інструменти.

Можливості зубила

Не завжди можна просвердлити отвір за допомогою електричного або навіть механічного дриля, у зв'язку з тим, що оброблюваний матеріал м'який за своєю структурою. Ось для таких випадків і існують інструменти звані кернер, пробійник і добійник. А ось інструмент застосовується для рубання металу, сколювання каменів та деяких інших видів робіт називають зубилом. Його зараховують до ударно-ріжучого інструменту і обійтися без нього, навіть зараз, слюсарі, будівельники, та й домашні майстри не можуть. Не всі мають доступ до фрезерних верстатів, якщо виникла необхідність на поверхнях металевих заготовках виконати пази або прорубати канавки. І при вирішенні такого завдання, як демонтаж бетонної або цегляної стіни, часом ніяк не обійтися без зубила. Крім того зубило допоможе відкрутити гайку, що прикипіла, в тому числі і на мототранспортному засобі, видалити цвях, що не виймається іншим способом, а також багато чого іншого.

Чинники, що впливають на підбір зубила

Зубило - це за своєю суттю металевий стрижень, один кінець якого є плоским майданчиком, призначеним для завдання ударів, а інший кінець заточений з обох сторін і має ріжучу кромку. Стрижень зубила може бути виготовлений у вигляді багатогранника, овалу, прямокутника або форми круглого перерізу. При підборі зубила слід враховувати в першу чергу для яких цілей воно використовуватиметься. Залежно від цього підбирають тип хвостовика, діаметр, довжину та ширину його робочої частини, вага, а також матеріал з якого виготовлено зубило. У продажу є зубила, на яких встановлений спеціальний «грибок», що є гумовою накладкою. Завдяки цій накладці є можливість завдавати більш точних ударів по майданчику, призначеному для цих цілей, і не потрапляти по руці. Крім того, гумова накладка пом'якшує силу віддачі після удару. Залежно від призначення зубила підбирають матеріал для виготовлення. Так для роботи з різними видами металів зубило виготовляють із вуглецевої інструментальної сталі. Якщо потрібно обробляти каміння, то зубило має бути виготовлене із конструкційної сталі.

Параметри зубила

Існує понад двадцять видів зубил. Найчастіше майстри використовують плоске зубило. Різні моделі зубил відрізняються за своїми параметрами. Загальна довжина зубила зазвичай становить від ста до двохсот міліметрів, а ширина відповідно від п'яти до двадцяти п'яти міліметрів. Що стосується довжини робочої частини, то вона варіюється в межах від двадцяти п'яти до шістдесяти міліметрів. Зубіл може оброблятися, як твердий, м'який, так і метал середньої твердості. Ручні зубила мають масу від двохсот десяти до трьохсот вісімдесяти грамів, а ті, які використовують з різними електроінструментами, від п'ятисот дев'яноста до семисот п'ятдесяти грамів.

Де купити

Для придбання всіх перелічених вище інструментів звертайтеся в наш інтернет-магазин і отримайте можливість:

  • купити зубило, керн, пробійник;;
  • скористатися каталогом, в якому представлені зубила, керни та пробійники;
  • дізнатися ціни на зубила, керни, пробійники та купити необхідне недорого;
  • замовити зубило, керн чи пробійник, з доставкою до міста Києва, або будь-яке інше місто України;
Відображення:
Вгору