0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотодощовики

Мотодощовики

Якщо компактні розміри та маневреність у міських умовах є для мотоцикла перевагою, то відкритий верх і доступність усім видам опадів, гідністю ніяк не назвеш. Для захисту від мокрого снігу та дощу безліч виробників пропонують вироби під назвою мотодощовик. Такі вироби є видом верхнього одягу, який виготовляється зі спеціального матеріалу, що має водовідштовхувальні властивості. Мотодощовики прийнято надягати поверх звичайного одягу під час опадів у вигляді дощу, і одночасно вони повинні забезпечувати не проникнення води під дощовик, і водночас не обмежувати рухи мотоцикліста.

Типи мотодощовиків

Фахівці розрізняють два типи мотодощовика. Перший є цільною конструкцією, що складається з мотобрюк і мотокуртки, з'єднаних в єдине ціле. Другий тип мотодощовиків називається роздільним і складається окремо зі штанів і окремо з куртки. Перший тип можна порівняти з армійським загальнозахисним комплектом і є костюмом з водонепроникним ефектом. Випадкове потрапляння води в такий костюм практично неможливо, що можна зарахувати до його переваг. Але є й суттєві незручності. Вони полягають у тому, що будь-які предмети, що опинилися в кишені штанів, у тому числі й документи, дістати буде дуже проблематично і для здійснення такої дії дощовик доведеться зняти повністю.

Про роздільні дощовики

Роздільні дощовики для мотоциклістів, як правило, складаються зі штанів, куртки та бахіл. Ціна на них вище ніж на цілісні дощовики, але вони і комфортніші, і зручніші за цілісні дощовики. До речі, в куртці часто передбачений капюшон. Його прийнято надягати під шолом з метою недопущення попадання чи затікання води на шию мотоцикліста. Саму куртку у разі закінчення дощу не важко буде зняти, що помітно полегшить подальшу подорож. Та ще залишаться штани та бахили, але звільнення від них можна відкласти до великого привалу.

Вимоги до мотодощовиків

При виборі мотодощовика слід насамперед звертати увагу на те, щоб при його надяганні не виникав дискомфорт, а також рухи не стали стиснутими. Який мотодощовик вибрати, роздільного або цільного типу, кожен вирішує для себе сам, але слід пам'ятати, що в роздільному дощовику ви почуватиметеся набагато зручніше. Крім того, слід звертати увагу на щільність тканини, з якої виготовлений дощовик. Товста тканина не надасть зручності цьому виробу і зробить його дуже важким. Що стосується легкої тканини, а відповідно і низької її щільності, то вона не зможе довго витримувати сильний зустрічний потік повітря, швидко зноситься і прийде в непридатність.

Обов'язково зверніть увагу на наявність на дощовику вставок, які є добрими світловідбивачами. Та й сам дощовик має бути яскравим, наприклад, яскраво-червоного, жовтого чи оранжевого кольору. Куртка дощовика повинна мати високий комір, який доходив би до горла, а також бажано, щоб така куртка була б з капюшоном, що одягається під шолом. Всі блискавки в якісних куртках обов'язково забезпечують клапанами з кнопковими застібками.

Де придбати дощовик

Звичайно всі ці дощовики вимагають додаткових витрат, але здоров'я, безпека та зручності означають набагато більше. Тому якщо у вас виникла потреба у придбанні мотодощовика, то наш інтернет-магазин зможе надати допомогу у вирішенні цього питання. Причому наші консультанти, фахівці та продавці зможуть допомогти ухвалити рішення онлайн. При зверненні до нас будуть доступні такі опції:

  • купити мотодощовики відмінної якості та з гарантією;
  • замовити мотодощовик з доставкою не тільки до міста Києва, а й до будь-якого іншого міста України;
  • дізнатися актуальну ціну дощовика на день покупки та отримати можливість придбати його недорого;
  • використовувати каталог мотодощовиків для їх правильного підбору;
Відображення:
Вгору