0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотоблоки

Мотоблоки

Мотоблок – це універсальна сільськогосподарська машина, за допомогою якої можна обробляти ділянки землі. Навряд чи буде виправдано обробку ділянки землі малих розмірів за допомогою мотоблоків. Цьому механізму цілком під силу впорається з обробкою ділянок середньої чи навіть великої величини. В даний час випускається багато різних марок мотоблоків і тому у споживачів виникає цілком передбачуване питання: "Як правильно підібрати якісний, відносно недорогий та надійний мотоблок?" Щоб відповісти на нього, необхідно врахувати всі фактори, з якими доведеться зустрітися мотоблоку під час роботи.

У принципі мотоблок це не що інше, як механізм, причому мобільний, тому що має можливість переміщатися певною ділянкою. Крім того, завдяки двигуну може здійснюватися управління і привід в дію різного навісного обладнання. До такого обладнання можуть бути зараховані найрізноманітніші насадки, наприклад, роторна косарка, прибиральник снігу, щітка, плуг та багато іншого. У принципі мотоблок може використовуватися як для збирання або обробітку ділянки землі, так і для переміщення або транспортування вантажів. Це і є першим фактором, який впливає на вибір мотоблоку. Іншими словами, покупець повинен визначитися, які роботи в першу чергу виконуватимуться за допомогою мотоблоку.

Різновиди мотоблоків

Наступний важливий момент – це різновид мотоблоків. На сьогоднішній день розрізняють три види таких машин, а саме по паливу, що споживається, це бензинові та дизельні мотоблоки. Крім того, окремим типом мотоблоків вважаються такі, у яких є вал відбору потужності. Перший тип мотоблоків, тобто бензинові, відрізняються гарною продуктивністю та високою потужністю. Вони працюють із меншим шумом, ніж дизельні мотоблоки. До переваг можна також додати їх невелику масу, досить просте управління та екологічність, знову ж таки, порівняно з дизельними зразками мотоблоків, оскільки останні виділяють більшу кількість вихлопних газів. Такий тип мотоблоків заслужено користується популярністю та затребуваний покупцями.

Про дизельні мотоблоки

Говорячи про дизельні мотоблоки, варто відзначити, що на їх експлуатацію йде менше коштів, завдяки тому, що дизельне паливо має меншу ціну, ніж бензин. Продуктивність, потужність і стійкість, а також хороша прохідність є очевидними позитивними якостями. За допомогою таких мотоблоків можна обробляти ділянки землі, розміри яких перевищують середні розміри наділів. Однак вартість таких дизельних механізмів дещо вища, ніж у аналогічних мотоблоків, що працюють на бензині.

І ще один вид подібної техніки забезпечується валом відбору потужності. За допомогою такого механізму можна виконувати найрізноманітніші роботи, які доводилося реалізовувати вручну. До таких операцій можуть бути зараховані роботи, наприклад, збирання сміття або обробки газонів. У переважній більшості мотоблоків встановлюються двигуни, що працюють у чотиритактному режимі та забезпечені одним циліндром. Присутність валу відбору потужності робить їх справді універсальними, що дає можливість використовувати цю техніку, при проведенні різних робіт.

Де купити

Після оцінки всіх плюсів і мінусів різних типів мотоблоків, вибір необхідного не буде таким складним. Мотоблок є далеко не простим механізмом, тому не рекомендується купувати його будь-де. Краще, щоб це був спеціалізований магазин, або інтернет-магазин з продажу запасних частин та механізмів. Таким є наш інтернет-магазин, на сторінках сайту якого ви зараз і знаходитесь. Звернувшись до нас, ви отримаєте можливість:

  • купити мотоблок перевіреного виробника та гарної якості;
  • скористатися каталогом мотоблоків;
  • дізнатися точні ціни на різні види мотоблоків та купити такий виріб недорого;
  • замовити мотоблок з доставкою на будь-яку адресу в місті Києві, а також у будь-яке інше місто України;
Вгору