0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для двигуна

Інструмент для двигуна

На сьогоднішній день як на автомобілях, так і на більшості мототранспортної техніки встановлюються чотиритактні двигуни внутрішнього згоряння. Хоча, багато любителів мотоциклів і похідної від них техніки, типу скутерів, мопедів або моторолерів, повинні пам'ятати двотактні силові установки, що відрізняються своєю «голосистістю», що вимагають особливого підходу. Але, маємо справу здебільшого, саме з чотиритактним двигуном, причому конструктори, інженери та технологи, зробили все можливе, щоб вичавити з нього максимум потужності за мінімального витрачання палива, впровадивши при цьому і інновації, і новітні розробки. Довге існування двотактних двигунів цілком зрозуміло з погляду скутеристів, на агрегатах яких були встановлені коробки передач, що не мають щаблів і являли собою звичайний варіатор. Відомо, що такий пристрій, як варіатор, потребує того, щоб обороти двигуна були постійно високими. Найкраще для виконання цих умов підходив саме двотактний двигун внутрішнього згоряння.

Плюси та мінуси «чотирьохтактників»

В інших умовах, де скутери та їм подібна техніка, має кількість передач, що відповідає двом або чотирьом, для досягнення максимального ефекту, необхідний чотиритактний двигун, який показує набагато вищу економічність, а також більш високу тягу. При розробці малопотужних силових установок з чотирма тактами роботи для техніки з малою кубатурою ставилися такі цілі, як досягти максимальної економічності, підвищити надійність під час експлуатації та значно знизити кількість децибелів, що видаються. Всі цілі були досягнуті, але одночасно з цим було подорожчання продукції, тому що чотиритактна установка складається з більшої кількості компонентів або елементів, ускладнення конструкції, що в свою чергу призвело до підвищення вартості ремонтних робіт і значно ускладнило можливість виконати такий ремонт самостійно. Звичайно, існують відносно дешеві зразки, що поставляються з Китайської республіки, але поки що їхню якість важко порівнювати з японськими або європейськими виробниками, хоча поліпшення помітні.

Принцип роботи

Розглядаючи чотиритактний двигун внутрішнього згоряння, що застосовується на скутерах і мотоциклах, не важко помітити, що принципової різниці між ними і, наприклад, автомобільними, не існує. Подібні складові деталі, та й цикл роботи, практично однаковий. У будь-якому випадку має відбутися сумішоутворення у певній пропорції палива та повітря у пристрої спеціально для цього призначеного та іменованого – карбюратор. Далі відбувається процес детально описується в технічній літературі, і полягає в тому, що паливна суміш стискається в циліндрі двигуна за допомогою поршня і займається отримавши електричну іскру від свічки запалювання. Подальша доля газів, що відпрацювали, визначається відкриттям випускного клапана та їх виходу у вихлопну систему транспортного засобу. В описаному двигуні розрізняють, як повний, так і робочий об'єми, величина яких безпосередньо стосується потужності силової установки.

Де купити

Отже, цикл що складається з впуску паливної пихи, її стиск і згоряння, розширення з наступним випуском, відбуваються до тих пір, поки працює двигун. Періодично він потребує обслуговування та ремонту, що неможливо виконати без відповідного спеціального інструменту. Як правило, для цих цілей застосовуються: набори знімачів підшипника колінвала, знімач сайлентблоків двигуна, знімач сайлентблоків маятника, знімач головної шестерні передачі з колінвалу, знімач підшипників із захватом зсередини, знімач шестерні газорозподільного механізму з колінвалу та багато інших. Стати власником усіх цих інструментів або пристроїв цілком можливо звернувшись до нашого інтернет-магазину, отримавши при цьому можливість:

  • купити інструмент для двигунакупити інструмент для двигуна;
  • замовити інструмент для двигуна з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом інструменту для двигуна;
  • дізнатися ціни інструменту для двигуна та придбати необхідний недорого.
Відображення:
Вгору