0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Троси та шланги

Троси

 

На цих сторінках нашого сайту інтернет магазину “Motokvartal” вам пропонується великий вибір тросів, необхідних для будь-якої людини, яка використовує для переміщення в просторі мотоцикл, або подібні до нього транспортні засоби. Ось короткий перелік пропонованих до вашої уваги тросів:

 • трос дросельноъ заслонки;
 • трос спідометра;
 • трос ручного гальма;
 • трос заднього гальма;
 • трос переднього гальма;
 • трос счеплення;
 • трос газу скутер;
 • хомут рукоятки руля для кріпления троса;
 • шланг гальмівний гідравличний;

Такі виробники цих тросів як Vland, TATA, MOTOTECH гарантують якість та можливість використовувати свою продукцію протягом усього встановленого терміну.

Всі представлені до вашої уваги троси, як і трос гальма, і трос газу, мають різну довжину, призначені для встановлення на різних марках моторизованих транспортних засобів, виконані з різними типами наконечників. У той же час, деякі з представлених тросів є взаємозамінними. Тому для правильного підбору потрібного вам троса рекомендуємо порадитися з нашими фахівцями, що виключить можливість помилки.

Як відомо, троси, що використовуються в мотоциклах, призначені для того, щоб у системі управління конкретного механічного вузла, передавати знову ж таки механічне зусилля до виконавчого механізму від будь-якого елемента управління. При цьому сам трос є і залишається гнучким під час роботи. Такі троси отримали назву тросів дистанційного керування.

Такі троси виготовлені з міцного, плетеного, сталевого осердя, який покритий мастильним матеріалом і поміщений в оболонку, виконану з поліуретану, і при цьому зберігає гнучкість. Обидва кінці троса мають наконечники, які закріплюють зовнішній кожух і в той же час не заважають осердям переміщатися всередині нього, причому незалежно.

Практично будь-який сучасний мототранспортний засіб виробники обладнають тросиками та шлангами. У справному стані правильно встановлені тросики керування забезпечують комфорт, а також підвищують безпеку під час поїздок на мотоциклі. З їх допомогою регулюють кількість палива, що подається в двигун, здійснюють гальмування, використовують для роботи спідометра. Відхилення в роботі тросиків газу або гальма може призвести до створення аварійної ситуації з подальшою дорожньо-транспортною пригодою.

Продовження терміну служби тросика

Конструкція тросиків управління надійна, що дозволяє не обслуговувати їх регулярно, при цьому є можливість їхньої тривалої експлуатації. Проте зовсім виключити контроль над ними неприпустимо. Досвідченому водієві мотоцикла не знадобиться багато часу, щоб визначити порушення роботи того чи іншого троса. Заміна троса це процес, який не займе багато часу, та й енергетичні витрати невеликі. Для продовження терміну служби наносять на них мастило, а потім регулюють. За наявності необхідного інструменту виконати подібні роботи легко самостійно, наприклад, в гаражі.

Про важливість гальмівної системи

Кожен власник повинен мати особливе ставлення до гальмівної системи мотоцикла. Це якраз та система, яка потребує постійної уваги та регулярного обслуговування. Гальмівна система складається з багатьох елементів, у тому числі шлангів та фітингів. Витік гальмівної рідини через пошкоджений шланг або нещільне з'єднання призведе до втрати можливості здійснювати гальмування. Сучасна промисловість постачає на світовий ринок різноманітний спектр надійних виробів для гальмівної системи. Але купувати їх слід тільки в перевірених торгових точках, від виробників, що позитивно зарекомендували себе.

Види шлангів для гальмівної системи

Для доставки гальмівної рідини до гальмівних колодок мототранспортного засобу застосовують як гумові, так і армовані шланги. Перші виготовляють із спеціальної гуми підвищеної міцності. Щодо армованих вони мають нижчу ціну, проте вони мають ряд недоліків. Головний полягає в тому, що при нагріванні у гумового шлангу збільшується внутрішній діаметр, сама гума стає менш щільною. Як результат – погіршення ефективності гальмування. Небезпека дорожньо-транспортної пригоди у своїй зростає.

Про армовані гальмівні шланги

Армовані гальмівні шланги нівелюють температурну дію, зберігаючи ефективність гальмування. Фахівці рекомендують за умов насиченого міського трафіку застосовувати саме такі шланги. Їх відрізняє висока стійкість до різних зовнішніх впливів, і навіть довговічність. При заміні гумових шлангів на армовані не зайвим буде провести інспекцію всіх з'єднань. При виявленні протікання гальмівної рідини, фітинги або інші елементи гальмівної системи, що з'єднують, також підлягають заміні.

Де купити

При необхідності замінити тросики керування мотоциклом або гальмівні шланги, слід звертатися лише до спеціалізованих торгових точок, які продають запасні частини для мотоциклів. При цьому торгуюча організація повинна надавати гарантію на проданий виріб, а також у разі виявлення виробничого шлюбу, зробити заміну на аналогічний, але справний виріб. Можливий варіант, у якому повному обсязі повертаються кошти. До таких торгових точок відноситься наш інтернет-магазин Мотоквартал. Звернувшись до нас перед вами відкриються такі можливості:

 • купити троси та шланги, відповідні марки вашого мотоцикла;
 • замовити троси та шланги з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
 • дізнатися актуальну ціну на троси, шланги та купити їх недорого;
 • скористатися каталогом тросів та шлангів;
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Вгору