0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Джерсі

Футболки та джерсі

 
Практичні, зручні, виготовлені з різноманітних тканин, з малюнками та написами на будь-який смак, практично будь-яких кольорів та відтінків – це все коротко про мото футболки, які дуже популярні та завжди мають попит. Будь-якої пори року цей одяг, який може підкреслювати або навіть вказувати на ваше захоплення, знаходить своє застосування.

Футболки, у тому числі й ті, що призначені для мотоспорту, не сковують руху, приємні для тіла і в той же час, безсумнівно, є первинним захистом для шкіри. На фотографіях показана лише мала, я б навіть сказав крихітна частина мото футболок, популярних серед фанатів (частина з яких є представницями прекрасної статі) мототехніки.
  

Про джерсі можна й говорити та писати багато. А якщо коротко, то пам'ятаємо, що назва походить від однойменного острова, розташованого в протоці Ла-Манш. Спочатку джерсі використовували лише як спідню білизну. Однак завдяки відомій француженці - модельєру Габріель Шанель (Коко), у 1916 році ця тканина набула широкого поширення.

Виготовлене з шовкових, синтетичних, вовняних або бавовняних ниток, таке трикотажне полотно здатне розтягуватися і досить еластично. Шити з такого важкого полотна можна верхній одяг, включаючи пальто та піджаки, а з легкого шовкового – нижню білизну. У мотобрії вироби з джерсі набули поширення завдяки практичності, утеплюючим та захисним функціям, а також відчуттям комфортності.
  

Купити мото футболки та вироби з джерсі ви можете і в нашому інтернет магазині, самостійно підібравши собі річ, що сподобалася, або скориставшись послугами продавців – консультантів.
Відображення:
Вгору