0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Троси

 

Троси протиугінні

Якщо хочете, щоб мотоцикл, що належить вам, не поїхав у невідомому напрямку під управлінням невідомої вам людини, то крім мотоспорту займайтеся ще бойовими мистецтвами і бігом. Це, звичайно, жарт, але щось мені підказує, що в цьому жарті є тільки частка жарту або частка правди. У той час як прогресивна частина людства вигадує хитромудрі протиугінні засоби, їх протилежності винаходять все більш витончені засоби для викрадення мототехніки, що їм не належить.
 
Цей процес в найближчому майбутньому навряд чи закінчиться, але якщо власники мотоциклів дотримуватимуться певних правил їх зберігання та паркування, то шанси викрадачів заволодіти тим, що їм не належить, будуть зведені до нуля. У деяких ситуаціях, повторюю - у деяких, протистояти викраденню цілком зможе гарний протиугінний трос. Такий трос, звичайно ж, повинен бути виконаний з якісної сталі і перебувати в гумовому обплетенні (інакше велика небезпека пошкодити лакофарбове покриття мотоцикла).

Купуючи трос, зверніть увагу на його довжину. Бажано, щоб за його допомогою можна було зафіксувати не тільки раму, а й колесо (колеса) мотоцикла. Чим меншим буде діаметр купленого вами протиугінного троса, тим швидше з ним зможе впоратися викрадач. Тому рекомендуємо придбати трос діаметром не менше 15 міліметрів. Слід також звертати увагу на якість замка, встановленого на тросі та ключів, що додаються до нього. Зрозуміло, що на місці покупки провести тестові випробування замку вам не вдасться, але хоч візуальний огляд повинен викликати у вас довіру і до замку, і до ключів.

Просто купити трос для мотоцикла у нас в інтернет-магазині. І не тільки просто, а й зручно. ви можете замовити його доставку та заздалегідь отримати всі необхідні відомості про нього від продавців-консультантів. Купуйте тільки якісний товар, у тому числі й протиугінні троси, а ось переконуватися в їхній якості нехай вам доведеться тільки в тестовому режимі.

Протиугінний трос для мотоцикла ABUS Steel O Flex X Plus 1025 Granit
 

 
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору