0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Прокладки глушника для китайців

Купити прокладку глушника для китайського скутера у Києві

Прокладка на глушник китайського скутера дозволить використовувати випускну систему мототехніки без бездоганної обробки поверхонь, що сполучаються. М'яка структура розхідника згладжує всі нерівності деталей, приймаючи їхню форму. При цьому форма прокладки залежить від форми деталі, на яку вона встановлюється, що вимагає грамотного підбору виробу під свою техніку.

Матеріали прокладок для глушника

У наші дні можна вибрати та купити прокладку глушника на китайський скутер, при виробництві якої застосовується матеріал прокладки від виробників, що гарантують відповідність сировини світовим стандартам.

Так, для виробів застосовується матеріал ущільнювача, що не містить азбест. До його складу входять арамідні волокна та інші стійкі до високих температур замінники азбесту, перероблені з високоякісними еластомерами при підвищеному тиску та температурі.

Даний матеріал має на обох поверхнях роздільне покриття, що полегшує демонтаж, а також має високий коефіцієнт тертя. Найчастіше наявність цього покриття дозволяє обійтися без додаткової обробки поверхонь.

Якісні та недорогі прокладки для глушника китайського мотоцикла можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Як правило, для цього застосовується відпалена мідь, фторопластові та азбестові листи, гума та пароніт. У випускній системі дуже багато деталей, які стикуються одна з одною, і форма їх сильно відрізняється, тому прокладки випускаються у великій кількості.

Щоб визначити, який вид прокладки вам необхідний, слід орієнтуватися на марку, рік випуску конкретного мототранспорту.

Для чого слід змінювати прокладки глушника на китайському скутері

При ремонті випускної системи прокладки змінюються обов'язково – використовувати старі протипоказано. Справа в тому, що вони руйнуються і деформуються від впливу високої температури, тиску, відпрацьованого газу та сили стиснення, і, повернувшись на місце, рано чи пізно почнуть «протікати». Тому слід відразу купити Athena прокладку на двигун і не економити, щоб потім не втратити на ремонті значно більше коштів, разом з часом, нервами та настроєм. Тим більше що ціна на прокладку глушника Китай цілком доступна для райдерів.

Ушкодження цієї деталі негайно позначається на показниках роботи скутера. Може впасти потужність, збільшитись витрата палива, виникнути інші неполадки. Прокладки двигуна відновленню не підлягають, при будь-якому пошкодженні або підвищеному зносі необхідна нова прокладка глушника китайського мотоцикла в Києві.

Коли потрібний розхідник знайдено і вартість прокладки під глушник Китай підходяща, можна приступати до заміни. Перед тим, як зняти стару прокладку, постукайте по кришці деталі, до якої вона прилягає, так вона краще відійде. Якщо прокладка відходить шматками, частину, що прилипла, можна акуратно підчепити ножем.

Встановлюючи новий набір прокладок глушника, переконайтеся, що розхідники повністю прилягають до поверхні, і лише після цього прикручуйте болти. Можна порекомендувати прикручувати хрест-навхрест, так що прокладка не почне відходити з будь-якої сторони.

Де придбати прокладки на китайський скутер в Україні

Продукція для китайських скутерів випускається в найширшому асортименті, що дозволяє легко підібрати прокладку під потреби будь-якого двоколісного транспортного засобу. Інтернет-магазин Мотоквартал - перевірений постачальник, який безпосередньо співпрацює з відомими світовими виробниками мото запчастин. Для всіх українських мотолюбителів пропонується можливість купити китайську прокладку глушника за найкращими цінами.

Відображення:
Вгору