0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотопомпи

Мотопомпи

Різноманітні технічні пристрої вже давно увійшли до нашого життя і значною мірою полегшують виконання багатьох робіт, які раніше доводилося виконувати вручну. Не є винятком і такий механізм, як мотопомпа. З її допомогою можна виконати роботи, пов'язані з осушенням будь-якої ділянки, перекачати воду, яку потім використовувати для поливу, або звільнити очисні споруди від зайвих елементів. Для роботи помпи застосовується двигун внутрішнього згоряння та насос. На мотопомпі виробники можуть встановити ДВС, який працюватиме на дизельному паливі, або двигун, що працює на відомому бензині.

Можливий також варіант установки електричного двигуна, але такі помпи мають обмеження, пов'язане з неможливістю обслуговувати об'єкти, що знаходяться за межами радіуса дії такої помпи. Іншими словами, довжини дроту просто може не вистачити, щоб виконати роботу на певному об'єкті. Втім, якість електромереж у сільській місцевості також може не дозволити використовувати мотопомпу у цих умовах. Ще рідше можна зустріти помпу, яка б працювала на газу. Отже, з усіх перерахованих вище варіантів споживач найчастіше вибирає мотопомпу, що працює на одному з видів палива.

Крім двигуна та насоса помпа забезпечується двома патрубками, на які встановлюються рукави. Довжина рукавів залежить від комплектації помпи. Але власник мотопомпи може самостійно придбати рукави тієї довжини, яку вважатиме за потрібне. Для надання міцності та стійкості всієї конструкції помпи її поміщають у каркас, виготовлений з металу. За ідеєю, мотопомпа здатна перекачувати звичайні рідини, а також рідини щільної консистенції, близькі за щільністю до рідкого бруду. Тут уже все залежить від того виду насоса, який встановлений на помпі. Найчастіше встановлюють відцентровий насос типу, який може перекачувати тільки звичайні рідини. Для перекачування густої рідини потрібне встановлення насоса мембранного типу.

Про технічні характеристики мотопомпи

При виборі мотопомпи в першу чергу необхідно з'ясувати, які завдання доведеться вирішувати в процесі роботи. Однією з найважливіших характеристик помпи є її продуктивність. В даному випадку мається на увазі скільки літрів рідини здатний насос перекачати протягом однієї хвилини. Як правило, для побутових та господарських потреб невеликого господарства цілком достатнім є показник до двохсот сорока літрів за хвилину. Але якщо є потреба відкачати воду із затопленого приміщення, або провести роботи з осушування басейну, то варто подумати про придбання помпи з продуктивністю від шестисот до тисячі літрів за хвилину. Насоси з можливістю перекачувати понад півтори тисячі літрів за хвилину, як правило, застосовуються у промислових масштабах, наприклад, у будівництві для відкачування води з водойм.

Ще один важливий показник для мотопомпи – це натиск, який виражається у висоті водяного стовпа. Для звичайних користувачів буде цілком достатнім, якщо помпа створює натиск тридцять метрів. Враховуючи, що один метр напору у вертикальному положенні приблизно дорівнює десяти метрам у горизонтальному положенні, то при натиску в тридцять метрів отримуємо можливість подачі води на відстань у триста метрів. Крім вищезгаданих характеристик слід також враховувати:

  • можливу максимальну глибину всмоктування;
  • параметри фільтра сітки;
  • діаметри вхідного та вихідного отворів помпи;
  • потужність встановленого двигуна;
  • кількість тактів двигуна;
  • витрати палива;

Визначившись з усіма параметрами звертайтесь до нашого інтернет-магазину і у вас будуть такі можливості:

  • купити мотопомпу та запасні частини до неї;
  • замовити мотопомпу з доставкою у будь-який регіон України, а також місто Київ;
  • дізнатися актуальну ціну на мотопомпу та купити її недорого;
  • скористатися каталогом мотопомп;
Відображення:
Вгору