0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Лампи

Лампи для мотоцикла

 
Джерело світла, в якому через тіло напруження проходить електричний струм, називається лампою розжарювання. Тіло розжарювання є тугоплавким провідником, який може мати найрізноманітнішу форму. В основному використовують дріт великого перерізу або металеві стрічки. Саме тому вираз «нитка розжарення» є не коректним. Термін «тіло напруження» включено до списку Міжнародного світлотехнічного словника. Тіло розжарювання виготовляється на основі сплавів із вольфраму.

Колба лампи виконується із прозорого матеріалу, здатного витримувати велику температуру, до якої розжарюється тіло розжарення. Колба, найчастіше скляна, наповнюється інертним газом або в ній створюється вакуум. Електричний струм, проходячи через тіло напруження, нагріває його до високої температури, завдяки чому відбувається випромінювання видимого світла.

З того часу, як було втілено ідею освітлення дороги за допомогою ламп, останні постійно зазнавали змін. Спочатку використовувалися газові лампи, у яких використовувався пропан. Згодом на зміну газовим лампам прийшли лампи розжарювання вакуумні. В даний час використовуються галогенні та ксенонові лампи. Реалізувалися всі ці зміни у лампах для мотоциклів.

До освітлювальних приладів мотоцикла відноситься: фара, задній ліхтар, світловий задній стоп сигнал, габаритні ліхтарі, сигнали поворотів. Деякі моторизовані засоби можуть бути обладнані ліхтарем типу прожектора. Крім цього, мотоцикли обладнуються лампами малої потужності. Їх призначення сигналізувати про справну роботу різних механізмів (генератор, тиск у системі мастила та ін.), здійснювати підсвічування приладової дошки.

Для мотоциклетних фар найбільшого поширення набули такі лампи:
 

За допомогою цієї фотографії можна визначити, який тип лампи підійде до вашого мотоцикла. Крім того на цій сторінці нашого сайту ви можете підібрати та купити наступну продукцію:
 • лампа поворотів (різних кольорів);
 • лампа стопів;
 • лампа габаритів;
 • лампа приборів;
 • лампа фари (в тому числі и галогенна);
 • світлодіодні лампи з кількістю діодів від 1 до 13;
 • патрон лампи фари;

Продукція представлена такими відомими виробниками як Osram, Philips, KOSO та ін.

Безаварійної вам поїздки на технічно справному транспортному засобі. А коли прийде час замінити деталь, що прийшла в непридатність, звертайтеся в наш інтернет магазин. Консультанти та фахівці, до яких ви звернетеся, допоможуть у правильному підборі запасних частин. Звертаємо вашу увагу, що на головній сторінці сайту, у рядку пошуку, завдяки системі фільтрів ви за бажання можете швидко підібрати необхідну вам запасну частину самостійно. З термінами та способами доставки можна ознайомитись у розділі «Контакти».

Темрява може і є другом молоді, але для водіїв будь-яких транспортних засобів переміщення дорогами, або поза ними, з недостатнім освітленням може обернутися трагедією. Вирішити проблему освітленості з давніх-давен допомагають лампи, які є джерелами штучного світла. Використовуються лампи скрізь, де тільки людина веде свою діяльність. Не є винятком і мототранспортні засоби, що набули нині широкої популярності. Встановлені лампи можуть бути різного типу і, крім того, відрізнятися за своїм призначенням.

Слід зазначити, що практично всі лампи, що застосовуються у транспорті, працюють за допомогою електричного струму. Головне джерело світла у транспортному засобі – це передня фара або фари. Саме звідси має виходити потужний і яскравий потік світла, який якісно освітлював ділянки простору, що знаходяться попереду, по ходу руху мотоцикла або автомобіля. Але крім передньої фари, в якій встановлені лампи з можливістю включення ближнього та далекого світла, є й інші прилади або елементи мотоцикла, що потребують підсвічування.

Типи ламп та місця їх встановлення

До таких можна віднести задні ліхтарі та стоп-сигнал, вогні габаритів та сигнали поворотів, підсвічування номера та заднє паркувальне світло. Не обходяться без застосування ламп такі елементи мотоцикла, як панель приладів, різні датчики, а також різноманітні малопотужні лампочки, що сигналізують про несправності або дозволяють контролювати роботу різних вузлів і механізмів мотоцикла.

Усі освітлювальні прилади мотоциклів можуть комплектуватись різними типами ламп. Серед них, напевно, можна буде зустріти лампи звичайного типу, а саме такі, у яких у скляній колбі розміщена нитка розжарювання. При пропущенні через неї електричного струму, вона розжарюється, внаслідок чого виникає свічення. Якщо в колбі такої лампи немає жодних газових добавок, вона називається вакуумної, оскільки повітря з неї видалено. Але частіше зустрічаються газонаповнені лампи, в які закачують або якийсь інертний газ, або з'єднання, що складається з галогенів. Галогенові лампи користуються популярністю і багато байкерів при установці віддають перевагу саме цьому типу ламп.

Про світлодіодні лампи

Окрема тема - це світлодіодна лампа, яка не має нитки розжарювання. У лампах такого типу встановлюють два електроди, а свічення добиваються за рахунок електродуги, що виникає після подачі на електроди електричного струму. Причому початковий імпульс буде ефективним тільки при дуже високій напрузі (близько двадцяти п'яти тисяч вольт). Надалі напруга може бути знижена, а світіння все одно продовжуватиметься.

Такі лампи є надійними та енергозберігаючими. Відрізняються великим робочим ресурсом (можуть працювати від 25 000 до 100 000 годин!), а це приблизно термін від трьох до дванадцяти років. Крім того, ці лампи практично не нагріваються. Однак для роботи світлодіодної лампи знадобиться встановлення на мотоцикл додаткового обладнання у вигляді окремого блоку живлення. Крім того, світлодіоди не можуть похвалитися широким спектром випромінювання світла. Перешкоджає їх поширенню висока ціна (орієнтовно в десять, а то й у двадцять разів вище, ніж звичайна лампа), а також слабкі показники світла.

Пам'ятайте, що погана освітленість мотоцикла, особливо у темну пору доби і при поганій видимості, може призвести до дорожньо-транспортної пригоди з сумними наслідками. Вирішити проблему ламп, що перегоріли, легко можна вирішити звернувшись у наш інтернет-магазин. Навіть якщо вам самостійно буде важко розібратися у всіх характеристиках різних ламп, тобто у нас консультанти, які швидко вирішать усі проблеми та в результаті ви зможете:

 • купити якісні лампи;;
 • замовити лампи для мотоцикла з доставкою по всій території України та в місті Києві;
 • скористатися каталогом ламп для мотоциклів;
 • купити лампи для мотоцикла за розумною ціною та недорого.
Телефонуйте, приходьте, пишіть – ми завжди Вам раді!
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору