0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотокомбінезони

Мотокомбінезони

Одним із видів захисного екіпірування є мотокомбінізони. Переважна більшість мотокомбінезонів в даний час оснащують такими протекторами, які можуть захистити від травм лікті та коліна. Крім того, цей виріб дозволить легше перенести складні погодні умови, такі як вітер, холод і дощ. Всі водії мототранспортних засобів, які дбають про своє здоров'я та безпеку, просто зобов'язані передбачити у бюджеті кошти на купівлю захисного комбінезону для мотоциклістів. Тим більше, що сучасна промисловість наповнила ринок різноманітними та якісними виробами, що застосовуються для зазначених цілей.

Призначення мотокомбінезону

На нашому ринку комбінезони, призначені для поїздок на мотоциклі, представлені не тільки в широкому асортименті, а й багатьма брендами. Причому серед усього цього розмаїття можна підібрати собі екземпляр, який буде відповідати вашому матеріальному стану і навіть якщо він залишає бажати кращого, все одно цілком реально підібрати бюджетний варіант. Причому цей бюджетний варіант не передбачає поганої якості самого виробу. Давно помічено, що при однаковій якості однакових виробів від двох різних компаній, дорожче буде коштувати той виріб, який випущено компанією з більш відомим брендом.

Слід пам'ятати, що у спеціалізованих магазинах та інтернет-магазинах продаються лише ті вироби, які пройшли відповідне тестування та мають за своїми характеристиками не відхилятися від Європейських стандартів. Усі мотокомбінезони, якщо вони не виготовлені десь у підпільних цехах, зобов'язані поставлятися у продаж з інструкціями або посібником з експлуатації. У такому посібнику обов'язково вказується термін гарантійної служби виробу, інформація про проведене тестування, а також опис, яким чином можуть бути встановлені або зняті протектори, що виконують захисні функції.

Особливості жіночих комбінезонів

Мотокомбінезон, як і будь-який одяг, крім захисних функцій визначає зовнішній вигляд людини. А люди завжди прагнули і завжди прагнутимуть одягатись так, щоб подобатися оточуючим. Особливо це твердження вірне, коли йдеться про жінок. Анатомічна різниця між жінкою та чоловіком досить висока, що і враховують виробники комбінезонів для мотоциклістів. Жіночі мотокомбінезони відрізняються від чоловічих вже тим, що у них можна відрегулювати як висоту талії, так і висоту вставок, що оберігають коліна. Та й взагалі дивлячись на жіночі комбінезони неозброєним оком видно, що в ньому і більшої елегантності, та й дизайнери доклали більше зусиль. Ці зусилля переважно спрямовані на те, щоб задовольнити природне бажання жінки завжди і за будь-яких умов залишатися привабливою.

Про окремі комбінезони

Нікому не потрібно доводити, що роздільні комбінезони для мотоциклістів зручніші та комфортніші в експлуатації. Більше того, куртка в цих комбінезонах, може виступати, як індивідуальний елемент і носити її можна в звичайних умовах окремо від штанів. Проте фахівці вважають, що окремі комбінезони не можна вважати невразливими в екстрених ситуаціях, особливо незахищеною вважається місце з'єднання куртки та штанів.

Розумна людина, яка серйозно займається мотоциклетним спортом, просто зобов'язана піклуватися про своє здоров'я і безпеку. Звичайно мотоциклетні комбінезони не можуть дати стовідсоткової гарантії порятунку в якихось дуже складних та екстремальних ситуаціях, але за звичайних збігів обставин дуже навіть можуть допомогти. Не відкладайте в довгу скриньку покупку цього необхідного кожному мотоциклісту виробу та звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Дива ми не зробимо, але відкриємо для вас такі можливості і ви зможете:

  • купити мотокомбінезон гарної якості та з гарантією;
  • замовити мотокомбінезон з доставкою в будь-який регіон України та, звичайно, в місто Київ;
  • при необхідності використовувати каталог мотокомбінезонів для точного підбору потрібної моделі;
  • дізнатися точну ціну на мотокомбінезон та купити його недорого, скориставшись знижкою нашого магазину;
Відображення:
Вгору