0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун DL190-12

Двигун DL190-12

Xingtai DL190-12 є дизельний двигун, який відрізняється достатньою потужністю, а саме, 8.8 кіловат, дванадцять кінських сил і обладнаний рідинним охолодженням. Так як, він може бути встановлений практично на будь-яку техніку, його вважають універсальним. Запуск цього двигуна може здійснюватись за допомогою електростартера. Відмінною рисою Xingtai DL190-12 є відмінний момент, що крутить, і як наслідок прекрасні тягові характеристики. Для його роботи застосовується дизельне паливо. Конструктори встановили в розглянутий двигун один циліндр, який має робочий об'єм 700 см³, при горизонтальному розташуванні валу. Частота, з якою обертається вал, становить 2200 оборотів за хвилину і виконується проти годинникової стрілки. Працює двигун у режимі чотирьох тактів, робочий хід поршня становить сто десять міліметрів при діаметрі дев'яносто міліметрів. Двигун DL190-12 має компактні розміри (600×500×850 мм), а його вага складає сто тридцять шість кілограм. У картері такого двигуна міститься три літри оливи, а паливний бак може вмістити сімнадцять літрів дизельного палива.

Про дизельні двигуни

Дизельні двигуни, з виробництвом яких чудово справляються китайські компанії, відрізняються гарною продуктивністю, економічністю і достатнім моментом, що крутить, для того, щоб бути обраними для установки практично на будь-яку малу техніку. Більшість активних споживачів таких двигунів, крім економічності відзначають його надійність, і те, що за шумом, він мало чим відрізняється від бензинових аналогів. У конструкції дизельного двигуна при всьому старанні не можна знайти чогось, що кардинально відрізняло його від бензинового двигуна. Як в одному, так і в іншому випадку, у двигуні присутні шатуни, поршні та циліндри. А ось, що стосується клапанів та його деталей, то в дизельному варіанті їх посилюють у зв'язку з підвищеним ступенем стиснення. Наприклад, ступінь стиснення бензинового двигуна становить від 8,5 до 12 кг/см2, залежно від октанового числа бензину, тоді як дизельного двигуна ступінь стиску перебувати у межах від 18 до 22 кг/см2. Саме з цієї причини дизельні двигуни мають як більші габарити, так і більшу масу.

Основна відмінність

Істотною відмінністю є також спосіб, яким формується паливо-повітряна суміш, процес її займання та згоряння. Якщо в двигуні, що працює на бензиновому паливі, паливна суміш утворюється до надходження в циліндр, а саме у впускній системі і займається в циліндрі від свічки запалювання, то в дизельному двигуні все відбувається інакше. Спочатку в двигун надходить повітря, яке нагрівається приблизно до семисот, а то й восьмисот градусів. Потім під великим тиском в циліндр за допомогою форсунок впорскується дизельне паливо, яке під дією температури і тиску миттєво запалюється. Завдання форсунки полягає в тому, щоб розпорошити паливо на якомога дрібніші частинки. Це дасть змогу розпиленому паливу, за наявності достатньої кількості повітря, повністю згоріти у робочому просторі циліндра.

Де купити

Дизельні двигуни зазвичай обладнають нерозділеними камерами згораннями. Їх обмежує лише днище поршня, також поверхні стінок циліндра і поршневої головки. Днище поршня має поглиблення, яке виконують для того, щоб створити вихровий рух повітря і поліпшити його перемішування з паливом, що надходить під великим тиском. Якщо ви вирішили придбати такий двигун або потребуєте запасних частин до нього, то звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити двигун DL190-12 чи запасні частини до нього;
  • скористатися каталогом дизельних двигунів та запасних частин до них;
  • дізнатися ціни на двигун DL190-12 або запасні частини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити двигун DL190-12 або запасні частини до нього з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
Відображення:
Вгору