0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Бензокрани

Бензокрани

У систему, яка призначена для впуску підготовленого палива в циліндр або циліндри двигуна, а також випуску з нього газів, що відпрацювали, крім паливного крана, також входить сам паливний бак, його кришка, повітряний фільтр, карбюратор і шланг. Всі ці деталі повинні сприяти правильному та точному управлінню витрати суміші, що складається з палива та повітря. Суміш повинна бути приготовлена ​​в потрібних пропорціях і подаватися в циліндр двигуна своєчасно, залежно від частоти обертання колінчастого валу двигуна. Незважаючи на те, що у світі існує досить велика кількість видів палива для роботи двигунів внутрішнього згоряння, найбільшого поширення набув бензин. Пояснення просте. Бензин є більш дешевим видом палива або він ефективніший. Крім того конструктори відзначають хорошу теплотворну здатність бензину плюс його леткість, або тобто випаровуваність.

Система подачі палива

Для приготування та подачі палива у двигун внутрішнього згоряння призначена система, яка зберігає та подає готову суміш. З паливного бака, де зберігається паливо, воно подається до форсунок або карбюратора. Надходити до цих елементів паливної системи бензин може, як самопливом, так і під тиском, завдяки роботі паливного насоса. Сам паливний насос може бути розташований зовні, десь у розриві паливного шланга, або безпосередньо в паливному баку. Там може розташовуватися сітчастий паливний фільтр, у своїй не виключається установка додаткового паливного фільтра самої паливної магістралі. У переважній більшості випадків паливну систему постачають паливним краном, який ще можуть називати бензокраном. Такий кран може керуватися вручну або автоматично, для чого використовують вакуумне управління. Завдання паливного крана своєчасно відкривати чи закривати подачу палива із бака.

Кращі виробники паливних кранів

Як видно з вищесказаного, паливна система мотоцикла складається з різних складових, у тому числі з паливного крана. Стабільна робота паливного крана залежить від багатьох факторів, але у будь-якому разі періодично виникає необхідність його заміни. Найкращим рішенням буде купити паливний кран у спеціалізованому магазині з продажу запасних частин для мотоциклів. При цьому бажано звернути увагу на бренд, під ім'ям якого був випущений паливний кран. Якщо це одна з таких компаній, як RMS, TOURMAX, VICMA, All Balls, GXmotor, INPARTS, JS, KOMATCU, RIDE IT TATA та Viper, їх виробам швидше за все можна довіряти. Як правило, вони багаторазово перевірені і додаткової реклами не потребують. Крім того, можна звернути увагу і на вироби китайських виробників. У них гарний асортимент та привабливі ціни. Щодо якості, то краще попередньо порадитися з продавцями або менеджерами організації, що торгує.

Принцип роботи паливного крана

Паливний кран можна зарахувати до простого механізму, але цей механізм має важливе значення. Найголовніше це те, що він підвищує безпеку під час руху мотоцикла та створює водію мотоцикла можливість комфортного керування мототранспортним засобом. Розібратися у принципі дії паливного крана не складно. Одну з головних ролей у роботі виконує мембрана, встановлена всередині корпусу. Під час роботи двигуна завдяки розрядженню в трубці вона відкривається і паливо має можливість вільно надходити в двигун. Якщо двигун не працює, то немає розрядження в трубці, і мембрана повертається в початкове положення, а паливо перестає надходити в двигун.

Якщо у вас виникли проблеми з паливним краном звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити бензокран на свій мотоцикл;
  • замовити бензокран з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом бензокранів;
  • дізнатися ціни на бензокрани та купити обраний недорого;
Відображення:
Вгору