0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Спинки сидіння

Спинки сидіння

Більшість мотоциклів, що надходять у продаж, не обладнані спинками сидінь. Це стосується як водійського, так і пасажирського сидіння. Спинки сидінь вважаються додатковою опцією та можуть бути встановлені власниками мотоциклів самостійно. Основна маса водіїв мотоциклів чи байкерів не бачать необхідності встановлювати спинки сидінь. Однак господарі дорожніх, туристичних мотоциклів, а також чоперів, враховуючи дальність поїздок та значний час перебування у сідлі, вважають за краще мати спинки сидінь на своїх транспортних засобах.

Призначення спинок сидіння

Спинка сидіння дозволяє як водію мотоцикла, так і його пасажиру під час тривалих переїздів розслаблювати м'язи спини та хребет. Правильно налаштована спинка сидіння, це запорука того, що і після тривалого переїзду спина не почуватиметься втомленою. На жаль, бажання встановити спинку сидіння не завжди може здійснитися. Виною можуть стати конструкторські особливості деяких мотоциклів. У ході встановлення та монтажу спинки часто виникають труднощі та проблеми, вирішити які безболісно буде неможливо. Плюс до цього, деталь, що встановлюється, повинна гармонійно вписатися в стиль і дизайн мотоцикла.

Але для сучасної промисловості все перераховане вище не є перешкодою у виробництві спинок сидінь. Їх випускають, як кажуть, на будь-який смак та колір. За допомогою цих виробів можна самостійно, або за допомогою фахівців станції технічного обслуговування, встановити нові, а також замінити непридатні сидіння, спинки та їх елементи. Правильно підібране, встановлене та налаштоване сидіння та його спинка, здатні збільшити безпеку. Останнє твердження відноситься як до водія мотоцикла, так і до його пасажира.

Про кріплення спинки

Спинка сидіння – це важливий елемент мотоцикла. Але виконувати свою функцію вона зможе лише після того, як буде надійно закріплена у місці встановлення. Є спинки сидіння, випущені відомими виробниками, а є такі, які виготовлені самостійно. Незалежно від цього, в першу чергу варто звернути увагу на надійність їхнього кріплення та міцність матеріалу, з якого ці кріплення виготовлені. Правильна спинка з гарним кріпленням дозволить і водієві, і пасажиру мотоцикла, подолати тривалу поїздку без зупинок, залишаючись упевненою у своїй безпеці, а зафіксована у потрібному положенні спинка значно полегшить життя хребту.

Роль спинки для пасажира

Особливе значення має спинка сидіння пасажира мотоцикла. Під час руху йому нема на що спертися і при швидкісній їзді є небезпека, що пасажир просто «втратиться». Можливий також варіант, за якого пасажир, тримаючись за водія, відволікатиме його від керування мотоциклом, що може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Установка спинки сидіння, це не тільки підвищення безпеки, а й покращення зовнішнього вигляду байка чи мотоцикла. Деякі конструкції спинки з оригінальними дизайнерськими рішеннями здатні значно покращити зовнішній вигляд байка і навіть прикрасити його.

Варіанти придбання спинки

Для тих, хто прийняв рішення встановити нову спинку сидіння, або замінити, що вийшла з ладу, є два варіанти вирішення питання. У першому випадку необхідно звернутися до спеціалізованої точки продажу запасних частин для мотоциклів. При підборі спинки можна буде врахувати особливості конструкції мотоцикла та антропометричні дані його власника. Другий варіант – виготовлення спинки сидіння самостійно. Інструкції не важко знайти у всесвітньому павутинні. Якщо ви схиляєтеся до першого варіанту, то наш інтернет-магазин готовий надати допомогу. Звернувшись до нас ви зможете:

  • купити спинку сидіння;
  • скористатися каталогом спинок сидіння для мотоциклів;
  • замовити спинку сидіння з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого населеного пункту України;
  • дізнатися ціни на спинки сидіння та купити необхідну недорого;
Відображення:
Вгору