0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Електроприлади

Електроприлади

Штатна комплектація мототранспортних засобів електроприладами та електроустаткуванням часто не може задовольнити всі потреби власника мотоцикла. Тому з метою забезпечення комфорту під час поїздок або для виконання певних завдань при простої мотоцикла, водії купують електроприлади, які потім самостійно або за допомогою спеціалістів станції технічного обслуговування встановлюють на свій мотоцикл. Найбільш затребуваними електричними приладами для мотоцикла на сьогоднішній день є: гудок-сигнал для мотоцикла, зарядка USB на кермо мотоцикла, зарядний пристрій для акумулятора, прикурювач на кермо мотоцикла, перемикач на кермо, підігрів ручок, світлодіодна лампа, тумблер на кермо врізний вольтметр, розетка USB + Вольтметр, панель приладів, USB зарядка з вольтметром і термометром, USB - паяльник, кнопка аварійки, мото-годинник, регулятор напруги, світлоіндикатори, спідометр, тахометр, покажчик передачі, покажчик рівня палива та інше.

Про прикурювач

Одним з найпопулярніших електроприладів є прикурювач, який за допомогою кріплення, що йде в наборі до нього, з успіхом може розміститися на кермі мотоцикла. Втім, він може бути закріплений не лише на класичних мотоциклах, а й на мопедах, скутерах та інших видах мототранспортної техніки. Призначення прикурювача інтуїтивно зрозуміло виходячи з його назви, але, як і в автомобілях, його можна використовувати не тільки для прикурювання сигарет, але і для заряджання телефону або підкачування коліс за допомогою електричного насоса. Враховуючи, що переважна більшість мотоциклів не мають накриття, яке б оберігало їх від дощу та інших опадів, що несуть вологу, рекомендується купувати прикурювачі, виготовлені з матеріалів, що мають водовідштовхувальні властивості. Купівля та встановлення прикурювача виготовленого з кераміки дасть можливість не бояться, якщо його корпус намокне і до такого прикурювача можна підключати потужні електроприлади.

USB роз'єм для мотоцикла

Приблизно таку ж мету переслідує установка USB розетки, але правда сигарету від неї не прикуриш. Для встановлення USB роз'єму можна вибрати не обов'язково кермо. USB можна розмістити під сідлом, в панелі приладів, кофрі або ж придумати щось оригінальне, наприклад, на якійсь ділянці пластику, який виконує роль облицювального матеріалу. Як правило, USB зарядка для мотоцикла відрізняється від аналогічної для автомобіля тим, що вона має гумову накладку у вигляді кришки, що оберігає від попадання вологи, а також спеціальне кріплення, що дозволяє виконати встановити її на кермі мотоцикла. Крім того, в цьому електричному пристрої є вбудований запобіжник. USB зарядку прийнято розміщувати на лівій стороні керма. Що стосується прикурювачів для мотоциклів, їх виготовляють із застосуванням спеціальної керамічної вставки, здатної захистити від перегріву. Для викидання металевого патрона передбачено біметалеву пластину.

Де купити

Установка прикурювача або USB порту на кермі мотоцикла має низку позитивних моментів. Вони полягають у тому, що будь-які інші електроприлади, у тому числі мобільний телефон та навігатор, можна буде легко підключити, оскільки не потрібно використовувати всю довжину шнура. Не доведеться також морочитися при необхідності підключити до цього роз'єму такі прилади, як насос, кип'ятильник або смартфон. Всім бажаючим отримати додаткові зручності під час подорожей пропонуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити електроприлади, які можуть знадобитися в поїздках;
  • дізнатися ціни на електроприлади для мотоцикла та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом електроприладів для мотоциклів;
  • замовити електроприлади для мотоцикла з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору