0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигуни

Купити запчастини до силового двигуна в Україні

Силове обладнання передбачає зв'язку з двигуна та вузлів, за допомогою якого здійснюється перетворення певної енергії на механічний процес. Газонокосарки, генератори, мотоблоки та інша техніка найчастіше обладнується двигунами внутрішнього згоряння, причому найчастіше використовуються комбіновані варіанти пристрою – дизель-електричне, пневматичне, гідравлічне та інше.

Незалежно від конструкції двигуна, його ефективність безпосередньо залежить від грамотної експлуатації та обслуговування, для чого потрібно підбирати якісні запчастини до силового двигуна в Україні.

Особливості силових двигунів

Грунтуючись на методі займання, всі ДВС поділяються на:

  • Карбюраторні мотори, де виробництво горючої суміші здійснюється в карбюраторі, а потім відбувається подача на циліндри, в яких відбувається примусове займання електроіскри;
  • Дизельні мотори, в яких утворення горючої суміші виконується в самому циліндрі, а нагріте від стиснення повітря сприяє її запаленню.

Саме дизельні мотори та запчастини на силовий двигун мають максимальне поширення в різній господарській техніці. Охолодження агрегату може відбуватися рідинним або повітряним способом – у першому випадку передача тепла від головки та стінок циліндра здійснюється для рідини, з подальшим виведенням тепла у навколишнє середовище, а у другому випадку одразу виконується охолодження повітрям.

Запуск ДВЗ здійснюється обертанням коленвала, при цьому карбюраторні агрегати прокручуються електростартером, а дизельні мотори – за допомогою пускового карбюраторного обладнання. Залежно від конструкції для агрегату при обслуговуванні потрібно купити запчастини на силовий двигун різного типу.

Чому варто купувати тільки якісні деталі

На сучасному ринку деталей зустрічаються оригінальні вироби та аналоги, причому недорогі запчастини для силового двигуна можуть мати цілком порівнянну якість з справжніми товарами.

Звичайно, у продажу є безліч дешевих низькосортних товарів, чий головний недолік полягає навіть не в низькій якості. Встановлюючи такі деталі, ви ніколи не знаєте, який саме використовуваний матеріал був економним. При цьому можливі непередбачені проблеми, що призведе до падіння ефективності силового обладнання, додаткових грошових витрат на обслуговування і навіть зниження безпеки експлуатації техніки.

Вирішуючи купити запчастини для силового двигуна високої якості, ви забезпечуєте своїй техніці ряд переваг:

  • Сертифікація та перевірка деталей здійснюються на заводі-виробнику, що забезпечує максимальну надійність та ідеальну якість виробів.
  • Продукція на 100% відповідає марці та моделі силового обладнання, тобто, вам не потрібно робити переробку або припасування запчастин під ваш агрегат. При установці даних деталей не буде падіння потужності техніки або появи шумів.
  • Європейські виробники запасних частин надають клієнтам значний асортимент продукції, що дозволяє завжди підібрати необхідну вашу техніку деталь. Будь то застаріла модель обладнання, або найновіший варіант техніки – в каталозі знайдуться рішення для будь-яких випадків, а ціна на запчастини для дизельних силових двигунів буде прийнятною для кожного власника.

Як видно, переваги якісних деталей для двигунів очевидні.Купуючи дані виробу, ви отримуєте абсолютну впевненість у ефективній, надійній та довговічній експлуатації двигуна вашої техніки.

Де придбати запчастини на силовий двигун в Україні

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує великий вибір оригінальних запчастин, комплектуючих та розхідників для силових двигунів будь-якого типу. Ми безпосередньо співпрацюємо з найкращими виробниками та забезпечуємо своїх клієнтів лише справжньою продукцією, яка відповідає всім встановленим стандартам якості та нормам. Наші досвідчені консультанти допоможуть правильно підібрати необхідні деталі з огляду на ваші запити та побажання, а ціна на запчастини для силового двигуна буде доступною.

Вгору