0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Оригінальні запчастини Honda

Компанія Honda Motor в Україні: шлях до успіху — 30 років плідної роботи

Компанія Honda відома у всьому світі, як популярний автомобільний бренд, який також виробляє літаки, мопеди, мотоцикли, двигуни та електрогенератори, побутові газонокосарки та робототехніку. Сьогодні представництва Honda успішно функціонують у багатьох країнах, у тому числі і в Україні.

Оригінальні запчастини Honda

Коротка історія становлення Honda в Україні: проблеми, труднощі, перспективи

Перспектива розвитку та впевненість у собі були складовими тієї рушійної сили, яка невдовзі й вивела компанію Honda у трійку (разом з Peugeot та Mazda) найбільш відомих та представницьких брендів на українському ринку. Наприкінці липня 1992 р. у Києві було урочисто відкрито перший виставковий зал компанії, а трохи пізніше з'явився і перший в Україні автосалон Honda, що відповідає всім світовим стандартам.

Рухаюча сила, мотивація та перші кроки до успіху

Стабільним джерелом натхнення та потужною рушійною силою для нашої компанії стала численна спільнота її шанувальників та клієнтів. Немаловажним фактором для розвитку бізнес-проекту було створення низки автосалонів та сервісних центрів, що також сприяло популяризації техніки Honda. Компанія «Дніпро Мотор Інвест» в Україні стала першим офіційним дистриб'ютором Honda та виконувала функції дилера:

 • реалізація продукції Honda кінцевому споживачеві,
 • надання послуг з ремонту,
 • технічне обслуговування автотехніки Honda.

За 30-річний період роботи в Україні компанії Honda вдалося суттєво покращити якість життя та мобільність населення, насичуючи ринок цієї країни якісною та надійною технікою. Цього було б складно досягти без підтримки фірмових сервісних центрів та наявності необхідних запчастин до техніки Honda.

Наскільки важливою є мережа автосалонів та сервісних центрів Honda в Україні?

Величезне значення для популяризації продукції Honda в Україні відіграла наявність спеціалізованих автосалонів та фірмових сервісних центрів, які необхідні для ремонту та обслуговування нашої техніки. Їхніми постійними клієнтами стали власники техніки «Хонда», сервісні майстерні та СТО. Наприклад, з 1 липня 2020 року на території України активно функціонує дилерський центр Honda Юме Авто Центр, розташований у Києві.

Для будь-якої техніки Honda в Україні, Мотоквартал пропонує в найкоротший термін отримати витратні матеріали та оригінальні запчастини бездоганної якості. Тут же ви можете вибрати та купити все, що необхідно для ремонту та обслуговування вашої техніки — аксесуари та запчастини:

 1. До автомобілів та мотоциклів.
 2. До човнових двигунів.
 3. До силової техніки.
 4. Загального призначення.
 5. Аксесуари для автомобілів, мотоциклів та двигунів для човнів.

Великий асортимент оригінальних запчастин для авто і мотоциклів представлена на сайті компанії «Мотоквартал»:

 • оливи та рідини;
 • фільтри;
 • свічки системи запалювання;
 • акумуляторні батареї;
 • деталі гальмівної системи;
 • фільтри;
 • та інші запасні частини.

Запчастини Honda

Які переваги пропонує покупцям інтернет-магазин Motokvartal.com.ua?

Оригінальні запчастини Honda для вашої техніки, це:

 1. Правильне функціонування електроніки;
 2. Ефективна та надійна робота техніки Honda;
 3. Тривала її експлуатація за будь-яких навантажень і в будь-яких умовах.

Також у нашому інтернет-магазині ви можете придбати оригінальні олії та рідини Honda, вартість яких буде нижчою за середню ринкову ціну. Як офіційний дистриб'ютор Honda, ми прагнемо, щоб кожен наш покупець мав можливість придбати якісну продукцію цієї всесвітньо відомої торгової марки.

Скористайтеся унікальною пропозицією, щоб за вигідною ціною купити в Києві та по Україні оригінальні запчастини Honda та витратні матеріали, ви можете на сайті інтернет-магазину компанії motokvartal.com.ua.

Запчастини для мотоциклів та скутерів Honda у Києві

Honda — унікальний виробник, що випускає величезну кількість техніки, починаючи від човнових моторів і закінчуючи високотехнологічними роботами майбутнього. Однак, багато людей знають цю компанію з її авто та мототехніки. Байки від японського бренду є класикою, що не старіє, чудовими транспортними засобами для будь-яких цілей. Якісні запчастини Honda у Києві стають основою тривалої та безвідмовної роботи даної техніки.

Історія бренду Хонда

Історія японського виробника почалася 1948 року саме з мотоциклів. Соічіро Хонда виконав свою мрію, продемонструвавши всьому світу перший байк, названий саме «Мрією». Але ще до появи цього мотоцикла, компанія вже пройшла величезний шлях, займаючись виробництвом поршневих кілець, ремонтом моторів і їх монтажем на велосипеди, а також випуском власних силових агрегатів.

Зробило свою справу й кохання Соічіро Хонди до гоночних змагань. Бренд регулярно вдосконалював свою техніку та запчастини Honda. Кожна нова модель набувала неймовірної популярності на внутрішньому ринку Японії і по всьому світу. Сьогодні сплутати звук їхніх двигунів просто неможливо. Адже вони, як голос Джона Леннона або скрипка Страдіварі, стали брендом на всі часи.

У чому популярність мотоциклів Хонда?

Компанія Хонда займається випусками всіх класів сучасної мототехніки, починаючи від класики в стилі Harley Davidson і закінчуючи великими туристичними моделями, що підходять для тривалих подорожей. А чопери від японської компанії взагалі є втіленням бажань будь-якого поціновувача двоколісних залізних коней - чудовий дизайн і хромовані деталі виглядають неймовірно!

Це стало справжнім проривом для японської компанії, яка в 1950-х могла тільки наслідувати моделі BMW і певних американських брендів. Сьогодні багато виробників з усього світу звертають увагу на техніку та запчастини для скутера Honda, часто просто копіюючи їх.

Щороку в усьому світі продаються мільйони одиниць мотоциклів Хонда, що й не дивно, адже для шанувальників мотоциклів така покупка є не просто мрією. Люди протягом років збирають гроші, обирають свою модель і чекають на появу нових. До того ж Honda рідко стикається з невдачами, і практично будь-який їхній мотоцикл стає неймовірно успішним.

Як вибрати запчастини для мотоцикла та скутера Honda

Замислюючись про ремонт свого двоколісного залізного коня з Японії, кожен мотовласник хоче придбати найкращі запчастини на Хонду. На моторинці можна знайти як оригінальні заводські деталі, так і аналоги від інших брендів, що ставить власника перед необхідністю робити вибір.

Всі шанувальники байків, які займаються самостійним підбором запчастин, поділяються на два табори. У першому вважають, що надійними можуть бути тільки оригінальні вироби, вища вартість яких стає гарантією якості та довговічності. Представники другої категорії орієнтуються на придбання деталей, аналогічних оригінальним, вважаючи, що справжня продукція — це переплата бренд.

Оригінальні запчастини Хонда — це деталі, що постачаються самим виробником техніки та мають спеціальне маркування японського бренду. Виготовленням даних вузлів займаються постачальники, з якими мотоконцерн має контракт на поставки.

Чим виділяються оригінальні запчастини Honda

Різниця між заводським продуктом та аналогом полягає в якості виробництва, а також наявності на деталях емблеми та марки мотоцикла. Дане тавро виступає гарантією ідеальної відповідності продукції конкретному байку та наявності всіх експлуатаційних характеристик, а також абсолютної безпеки використання.

В наші дні запчастини для скутерів Honda випускає безліч компаній, і в деяких ситуаціях можливе використання неоригінальних запчастин. Це стосується областей мототехніки, які не мають прямого впливу на безпеку пересування. Так, можна легко придбати аналогічну або кастомну продукцію для тюнінгу байка або підвищення комфорту. Завжди слід звертати увагу на сертифікацію запчастин, навіть якщо йдеться про продукцію від сторонніх компаній.

Однак, не обійтися без оригінальних запчастин на скутер Хонда у ситуаціях з ремонтом найважливіших вузлів мототехніки. Наприклад, при відновленні функціональності двигуна установка лише одного неоригінального вузла призведе до втрати гарантії від виробника. Також використання сумнівної продукції для високопотужних спортивних байків, що дозволяють пересуватися на швидкості понад 250 км/год, є потенційно небезпечним та непередбачуваним. Тут точно не варто довіряти товарам, які не сертифіковані мотоконцерном.

Вибираючи оригінальні запчастини Honda для свого байка, можна розраховувати на такі переваги:

 • Абсолютна сумісність усіх вузлів.
 • Гарантія найвищої якості продукції від японського виробника.
 • Багатий асортимент запасних деталей, що забезпечує повне задоволення будь-якого попиту на елементи конструкції, навіть якщо йдеться про ремонт застарілої техніки.
 • Заводські запчастини Хонда у Києві нівелюють шанс помилитися під час вибору деталі.
 • Можливість ремонтувати транспортний засіб без втрати гарантії.

Де придбати оригінальні запчастини Honda в Києві

Для всіх українських мотолюбителів, які є щасливими власниками мотоциклів та скутерів Хонда, інтернет-магазин Мотоквартал пропонує найкращу продукцію від виробників, сертифікованих японським концерном. Наш каталог запчастин Honda наповнений величезною кількістю високоякісних запасних частин, розхідників та комплектуючих, що надаються за найкращими цінами. Досвідчені консультанти нашого магазину допоможуть вам підібрати деталь, якої потребує ваш байк, а потім ми швидко доставимо ваше замовлення в будь-який регіон України.

Оригінали для Хонди

Серед власників транспортних засобів, у тому числі й тих, що належать до класу мотоциклів, нерідко, особливо коли справа доходить до ремонту, можна почути розмови з такими поняттями, як оригінальні або неоригінальні запасні частини. До оригінальних запасних частин відносять ті, які були встановлені на транспортний засіб при його збиранні. Однак, завод, що збирає, наприклад, мотоцикли, самостійно запасні частини не виготовляє. Процес виготовлення запчастин організовується на інших виробничих потужностях і вони можуть знаходитися в різних куточках земної кулі. Компанії, що здійснюють складання, можуть робити відповідні замовлення, а підприємства, що виготовляють запчастини, випускають їх як для установки безпосередньо на транспортний засіб, так і для постачання в торговельну мережу з метою організації так званого післяпродажного обслуговування. Кожна деталь повинна бути розфасована в окрему упаковку і їй буде присвоєно оригінальний номер, а також нанесено відповідний логотип, який буде відправлений регіональному дилеру.

Економія та якість

Деталі, народження яких відповідає вищеописаному, заведено називати оригінальними запасними частинами. Крім безпосередньо замовника, є також оптові покупці, для яких компанія виробник запасних частин виготовляє цю ж продукцію, але вже поміщаючи її у власну упаковку та знижуючи ціни, як правило, у півтора раза, а то й у двічі. Щоправда, основний замовник застерігає, що протягом щонайменше трьох років подібна продукція не повинна потрапляти на прилавки торгових мереж. В результаті для нових моделей мотоциклів придбати якісну неоригінальну запасну частину, просто неможливо. Виробники мототранспортної техніки розробляють технічну документацію на кожну деталь, а виробник запчастини має її купити. Проте з метою економії коштів багато підприємств цього не роблять і штампують аналоги без будь-якої документації. Такий підхід дозволяє значно знизити ціни на продукцію.

Неоригінальні зразки

Крім того, аналоги мають властивості ламатися, причому в невідповідний момент. Як ілюстрація, чому не можна придбати дешевий аналог, можна навести приклад з гальмівними колодками для модельного ряду. Термін їхньої служби найчастіше закінчується втричі, а то й чотири рази швидше, ніж в оригінальних екземплярів, гарантій немає, вартість трохи нижча і не факт, що після них не доведеться додатково міняти гальмівні диски. А ось торгова марка Nissin офіційно купує всю необхідну документацію у тієї ж компанії Honda, що дозволяє організувати виробничий процес на вищому рівні і з якістю деталей анітрохи не гірше за оригінальні зразки. Щобільше, трапляються випадки, коли сторонній виробник перевершує за якістю оригінальну запчастину, але таке трапляється не часто і не може розглядатися, як правило.

Де купити

Зі сказаного вище можна зробити висновок, що якщо є можливість, то варто встановлювати тільки оригінальні запасні частини. Що стосується неоригінальних деталей, то вони в окремих випадках можуть мати кращу якість, бути ідентичними або рівними за якістю і часто зустрічається варіант, коли їх якість гірша, ніж в оригіналу. Вибирайте те, що вважаєте за потрібне для свого мототранспортного засобу, звернувшись до нашого інтернет-магазину. Тут відкриється можливість:

 • купити оригінали для Хонди;
 • скористатись каталогом оригінальних запасних частин для Хонди;
 • дізнатися ціни на оригінальні запасні частини для Хонди та придбати необхідну недорого;
 • замовити оригінали для Хонди з доставкою, як в місто Київ, так і в будь-яке інше місто України.
Вгору