0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підвіска ATV, UTV

Підвіска ATV, UTV

Ще не в такому далекому минулому в постсоціалістичних країнах зустріти такі засоби, як ATV і UTV, що належать до мототранспортної техніки, було неможливо. Що стосується нашого часу, то наявністю квадроциклів та їх похідними нікого не здивуєш. А якщо є механізм, який активно експлуатується, то мають бути й запасні частини до нього. Нічого вічного немає, тому знос деталей і поломки неминучі.

Все сказане повною мірою стосується і підвісок ATV і UTV. Чимало компаній намагаються задовольнити попит, що збільшився, на запасні частини до них, серед яких і такі відомі, як 4Ride, LUCAS, PROX, RMS, All Balls, INPARTS, а також підприємства китайської промисловості. Фахівці зазначають, що продукція китайських підприємств має невисокі ціни, достатній асортимент, а якість поступово наближається до європейських стандартів.

Про незалежну підвіску

Підвіска квадроцикла (ATV) є одним із найважливіших конструктивних елементів цього механізму. Завдяки підвісці переміщення дорогами та бездоріжжям, навіть із сильно рельєфним профілем, не викликає у власника квадроцикла дискомфорту. Розрізняють два типи підвісок для квадроциклів. Перший отримав назву – незалежна підвіска. Хто хоч трохи знайомий з пристроєм автомобіля, цю назву вже чув.

Така підвіска встановлюється у більшості моделей сучасних квадроциклів та забезпечує як відмінну прохідність, так і достатній рівень комфорту. Якщо спрощено, то особливістю цієї підвіски є те, що колеса розташовані на одній осі, ніяк один з одним не пов'язані. Весь кріплення колеса складається з двох важелів особливої ​​форми, які з'єднані з рамою. Плюс до цього кожне колесо має кульову опору.

Залежна підвіска

Що стосується другого виду підвіски, що називається залежною підвіскою, то основними її елементами є поперечна вісь та амортизатори. Ця проста конструкція дозволяє особливо не морочитися на її ремонті, тому що термін служби такої підвіски досить довгий. З недоліків залежної підвіски слід відзначити те, що вона не надає гарної стійкості квадроциклу, особливо на дорожніх нерівностях, та й рівень комфорту набагато нижчий, ніж у квадроциклів із незалежною підвіскою.

Про утилітарні машини

UTV напевно можна назвати одним із підвидів квадроцикла. Переклавши з англійської словосполучення отримуємо переклад, типу машина загального призначення, але мається на увазі, що йдеться про машини утилітарного класу, які називають ще корисними транспортними засобами. Основним призначенням таких машин є транспортування вантажів та їх доставка до місця призначення, як правило, у місцях, де дороги, як такі, відсутні. У машинах подібного типу передбачається посадка для пасажира аналогічно до посадки пасажира в автомобілі. Тобто пасажир сидить поряд із водієм, а не так як у мотоциклі, позаду нього.

Говорячи про органи управління UTV, слід зазначити, що вони тут виглядають так само, як і у класичного автомобіля. Це стосується і керма, і сидінь, і педалей, і дошки для приладів. Трансмісія забезпечує повний привід, що цілком розумно в умовах бездоріжжя, а колеса мають широкі шини, в яких встановлюється тиск менший за значенням, ніж загальноприйнятий. Все це дозволяє такій машині не лише долати складні ділянки місцевості, а й за потреби переміщати за собою різноманітний вантаж.

Де придбати деталі підвіски

Якщо ви є власником одним із видів вищеописаної техніки, то напевно рано чи пізно вам знадобляться запасні частини до неї. Звичайно краще, якщо такий момент настане пізніше, але якщо ви вже потребуєте запасних частин, то звертайтеся в інтернет-магазин Мотоквартал. Тут ви зможете підібрати все необхідне як самостійно, так і за допомогою продавців, або консультантів магазину. Крім того, у вас буде можливість:

  • купити деталі підвіски для ATV та UTV;;
  • замовити деталі підвіски для ATV та UTV з доставкою до міста Києва, або будь-яке інше місто України;
  • скористатися каталогом деталей підвіски для ATV та UTV;
  • дізнатися ціни на деталі підвіски для ATV та UTV та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору