0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини дорожні (Road)

 

Дорожні шини

Дорожні мотоциклетні шини призначені… правильно, для їзди дорогами. Ось тільки слід враховувати, що дороги бувають різними та бажано підібрати дорожні покришки з урахуванням умов, у яких ви їх збираєтесь експлуатувати. Я так особисто вважаю, що установка на мотоцикл будь-яких нових шин від відомого виробника (причому не так важливо від якого) це вже дуже хороша справа. Само собою повинні бути дотримані розміри цих покришок.
 


Навколишнє середовище впливає на шини дуже жорстко. Це і сонце, що спалює гуму, і стирання від тертя про дорожнє покриття, і вплив хімічних інгредієнтів, що виникає, в тому числі через кислотні опади. А хтось намагався порахувати, скільки разів використовувана вами гума, стискається і розтискається під час руху? Плюс до цих факторів додається недбале ставлення деяких недбайливих мотоциклістів до експлуатації шин.

Так, наприклад, недотримання нормального тиску в шинах викликає їх прискорене зношування і не слабко погіршує безпеку поїздок. Шини, у яких тиск нижче на 20% зносяться на 30% швидше, а вони самі через деформацію втратять і міцність, і еластичність. Мало того, у цьому випадку зросте витрата палива. Покришки, які перекачали, можуть луснути, та й удар вони тримають гірше. Зростає тертя між дорогою та шиною, в результаті прискорено зношується середня частина протектора.

Не сприяє продовженню життя шин і різке гальмування, особливо таке, що залишає жирний, чорний слід на асфальті. Якщо таке гальмування трапляється у вас часто, чекайте швидкої руйнації брекера, каркаса з ослабленням міцності боковин. Підвищена швидкість збільшує не тільки температуру покришки, але й ударне навантаження, підвищує тертя шини об дорожнє покриття, спричиняє збільшення деформації колеса.

Наші рекомендації:

  • вибирайте шини відомих та перевірених виробників;
  • експлуатуйте її лише в умовах, для яких її випустив виробник;
  • здійснюйте регулярно огляд покришок і відповідно догляд за ними;
  • перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами (можна це зробити і в нашому інтернет-магазині);
  • своєчасно робіть заміну зношеної гуми;
А ось є й такі шини:

 

Від якості та правильності підбору покришок на мотоцикл залежить не лише комфортність поїздок, а й безпека власника цього транспортного засобу. При підборі покришки необхідно враховувати всі умови, за яких доведеться її експлуатувати, і дрібниць у цьому випадку не буває. Основне, що необхідно пам'ятати, це відомості про призначення шини і чи вибрана вами шина зможе впоратися із завданнями, які на неї покладаються. З основних її завдань зазначимо такі. Насамперед це пом'якшення ударів, які через колесо передаються на підвіску. Дуже важливо також, щоб шина забезпечувала хороше зчеплення з дорогою. І ще один важливий фактор – це передача дорожньому покриттю гальмівних та тягових сил.

Основна якість дорожньої гуми

Для власників мотоциклів, які використовують свій транспортний засіб для туризму та тривалих подорожей, виробники пропонують велику кількість видів дорожньої гуми. Основною якістю такої гуми, на думку тих, хто нею користується, має бути зносостійкість. Дорожні мотоцикли, як правило, не претендують на проходження маршруту на граничних швидкостях. Поїздки на них характеризуються подоланням великих відстаней з невеликою швидкістю. Часто такі поїздки розтягуються не на один день, тому бажання власників дорожніх шин максимально продовжити покришкам робочий ресурс цілком зрозуміле.

Для кожної марки мотоцикла існує інструкція, в якій виробник дає свої рекомендації щодо підбору та встановлення покришок на цей транспортний засіб. Серед основних характеристик покришки відзначимо такі, як висота і ширина профілю, гранично допустима швидкість, а також максимально допустиме навантаження. Важливо звернути увагу на тип покришки. В даному випадку мається на увазі, чи необхідно в покришку встановлювати камеру, або її конструкція цього не передбачає.

Позначення покришок

Характерно, що на більшості мотоциклів, обладнаних колесами зі спицями, передбачено встановлення покришок із камерами. У покришки з камерою має бути нанесене позначення «ТТ», тоді як покришки безкамерного типу маркують позначенням «ТL». Але слід пам'ятати, що для шин безкамерного типу необхідно підбирати і відповідний колісний диск. Як правило, це спицьовані або легкосплавні диски. Про переваги та недоліки камерних або безкамерних покришок написано досить багато і дискусію можна продовжувати вічно, тому вирішення цього питання залежить тільки від господаря транспортного засобу.

Маркування індексу максимальної швидкості

Має маркування також індекс, що вказує на те, яку максимальну швидкість можна розвивати на даній покришці. Маркування індексу швидкості здійснюється за допомогою літер латинського алфавіту. Мінімальний показник позначений буквою «А», а максимальний буквою «Z». Якщо ви бачите на маркуванні шини максимальний показник індексу швидкості, то це говорить про її довговічність, надійність і міцність. Але крім цього таке позначення повідомляє про те, що це далеко не найдешевша покришка. Так що якщо у ваших планах немає намірів перевантажувати мотоцикл, брати участь у дорожніх перегонах, здійснювати кругосвітню подорож, то і даремно витрачати гроші зовсім ні до чого.

А тепер уважно подивіться на покришки, встановлені на вашому мотоциклі і якщо виявите, що глибина протектора становить менше 0,8 міліметра, то приймайте рішення про її заміну. Потім звертайтесь до нашого інтернет-магазину, де вам допоможуть:

  • купити покришки дорожні;;
  • підібрати та замовити дорожні покришки відповідно до ваших вимог;
  • для правильного підбору використовувати каталог дорожніх покришок;
  • організувати доставку дорожніх покришок до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • визначитися з ціною на дорожні покришки, які завдяки знижкам магазину ви зможете придбати недорого;
Відображення:
Вгору