0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини гоночні (Racing)

Про покришки та шини для мотоциклів

За своєю конструкцією шини або покришки для мотоцикла можуть бути діагональними або радіальними. Різні шари каркаса радіальної покришки виконані з кордовими нитками, причому ці шари паралельні один щодо іншого. Щодо діагональних покришок, то там кордові нитки в різних шарах перетинаються під кутом від 45 до 60 градусів. Фахівці з огляду на тести шин стверджують, що знос діагональної шини протікає в 1,5 – 2 рази швидше, ніж радіальної покришки. У той же час ремонт діагональних шин простіше, вони менш галасливі і не так схильні до пошкоджень.

Шини гоночні


 
Для визначення гоночної гуми використовується англійське слово «racing», що в перекладі означає – гоночний. Ця гума, як правило, призначена для використання лише на гоночних (спортивних) трасах. Їхня поверхня гладка і з метою створення максимальної площі контакту колеса та дорожнього покриття, не має малюнка чи канавок. Такий тип шин має ще назву - слік. Ресурс такої гуми обмежений і найчастіше закінчується після тренування чи заїзду. Характерною для такої гуми є необхідність дотримання для них температурного режиму, а це від 80 до 100 градусів за Цельсієм. Тому спортсмени перед заїздом приділяють багато уваги розігріванню таких шин.

Мотошини чи моторезина

Для підбору мотошин або моторезини можна використовувати таку їх класифікацію:
  • шини для круїзерів та кастомів;
  • шини для ретро-мотоциклів;
  • шини для малокубатурної техніки;
  • гоночні сліки;
  • гоночна "нарізка";
  • гоночна "нарізка" street legal;
  • гоночні дощові шини;
  • шини класса Суперспорт;
  • дорожньо-спортивні шини;
  • дорожньо-туристичні шини;
  • шини подвійного призначення;
  • шини для "паркетних" кросоверів;
  • вседорожні шини;
  • позашляхові шини;
  • шини для позашляхового спорту;
  • шини для мотокросу;
  • шини для змагань з ендуро;
  • універсальні позашляхові шини;
Підібрати та купити як передню, так і задню гуму для мотоцикла в Україні можна за допомогою нашого сайту.

 

З того самого моменту, як був винайдений і випущений на дорогих мотоциклах, люди почали продовжувати різноманітні змагання за його участю. Перші гонки за участю мотоциклів було проведено в столиці Франції, місті Парижі. Організатором виступів автомобільний клуб цього міста. В автопробігу мали право брати участь не лише автомобілі, а й мотоцикли не залежали від усіх встановлених на них коліс. З того часу Францію не безпідставно вважають світовим спортивним центром з автомобільних та мотоциклетних перегонів.

Перегони проводилися на звичайній для тих часів дорозі і на досить більшу відстань. Основна вимога для учасників перегонів була дійти до фінішу своїм ходом. У дорозі ремонтом та за потребою буксируванням транспортного засобу займалися члени екіпажу. Офіційний поділ на автомобільні гонки та гонки на мотоциклах відбувся на початку двадцятого століття, а саме у 1904 році. У цьому ж році було сформовано Міжнародну федерацію мотоциклетних клубів (МФМК), перейменовану на Міжнародну мотоциклетну федерацію (ММФ) у 1949 році.

Основные виды мотоциклетных гонок

Спершу зацікавленості глядачів у перегляді змагань на дорозі не було. З метою їх залучення гонки на мотоциклах стали проводити на мотоциклетних треках, що спеціально створювалися, причому складність випробувань для мотоциклістів постійно зростала. Регулярно стали проводити шосейно-кільцеві перегони, де підйоми чергувалися зі спусками, а переможцем став той, хто першим діставався фінішу. Крім того, на спеціально побудованих треках проводили змагання, в яких фіксували максимальні швидкісні досягнення мотоциклістів.

Проводилися гонки для мотоциклів місцевістю, в якій дорога, як така, повністю або частково була відсутня. Родоначальником проведення таких змагань вважається столиця Великобританії, Лондон. Поступово всі ці види змагань з метою масового залучення глядачів стали проводити у вигляді розважальних шоу заходів. Оскільки умови проведення різних видів змагань, включаючи дорожнє покриття, були різними, то й були потрібні мотоцикли різних конструкцій. Відповідно і покришки мали бути пристосовані індивідуально під кожен вид гоночних змагань.

Популярні мотоциклетні гонки

На сьогоднішній день фахівці констатують досить велику кількість видів перегонів, у яких можуть брати участь мотоцикли. Причому такі перегони для кожного із видів проводяться окремо. З найпопулярніших слід відзначити гонки на спеціально обладнаних треках. Трекові гонки ще називають спідвеєм. Покриття в таких гонках може бути різним. Прикладом може бути трав'янисте, земляне, крижане та інші види покриттів. Так зимові гонки можуть проводитися на промерзлій землі або крижаній доріжці.

Для мотокросу обладнають спеціальні майданчики і в той же час можуть використовуватися вже готові ділянки, що є в природних умовах. Ці ділянки є пересіченою місцевістю, проїзд якою можуть виконати тільки досвідчені мотоциклісти. Довжина такої траси зазвичай становить близько трьох кілометрів. Існує ще багато видів гонок на мотоциклі, і для кожного з них слід ретельно підбирати відповідні шини.

І якщо у вас теж виникло бажання взяти участь у якомусь вигляді мотогонок, то запрошуємо вас до нашого інтернет-магазину на підбір шин. При зверненні до нас перед вами відкриється безліч варіантів та додаткових можливостей серед яких:

  • купити якісні гоночні покришки для будь-якого виду дорожнього покриття;
  • дізнатися та зафіксувати ціну на гоночні покришки та завдяки знижці магазину купити їх недорого;
  • замовити гоночні покришки з доставкою як у Києві, так і в будь-якому іншому місті України;
  • скористатися каталогом гоночних покришок, спортивних, позашляхових, дорожніх тощо.
Відображення:
Вгору