0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мінітрактор Xingtai 120|224

Міні-трактор Xingtai 120|224

Ще не в такому далекому минулому власники дачних ділянок, заміських будинків та звичайні сільські жителі могли лише мріяти про обробку своїх ділянок механізованим способом. На сьогоднішній день такі ручні інструменти, як коса, сапка, лопата, граблі та тачка можуть бути замінені на міні-трактор, придбання якого доступне практично всім охочим. Вигоди очевидні. По-перше, відпадає необхідність використання повнорозмірних тракторів або косарок, яким навіть чисто технічно незручно працюватиме на ділянках з невеликою площею. По друге не треба ходити до будь-кого і просити про позику, сплачуючи при цьому свої гроші і по-третє, виконання всіх робіт механізованим способом, значно економить час, залишаючи вікна для повноцінного відпочинку. Міні-трактори зарекомендували себе чудовими помічниками при використанні на ділянках малих та середніх розмірів.

Садовий трактор або звичайний міні-трактор

На ринках нашої країни в основному представлені техніка, виготовлена на підприємствах таких країн, як Китай, Білорусь, Росія, Японія та Німеччина. При виборі міні-трактора великого значення, де його було виготовлено, немає. Практично все, що поставляють на наш внутрішній ринок з виробів даного типу, має гарну якість і при належному обслуговуванні, профілактиці та своєчасній заміні витратних запасних частин, здатне ефективно працювати вісім, а то й десять років. І це при регулярній експлуатації протягом усього сезону. Головне при придбанні міні-трактора чітко уявляти, яку роботу за його допомогою необхідно буде механізувати. Якщо більшу частину часу планується проводити на обслуговуванні садової ділянки, то для цього варто придивитися до садових тракторів. Частина міні-тракторів укомплектована кабінами, причому є варіанти опалювальних кабін, що дозволяє експлуатувати міні-трактор цілий рік.

Додаткове обладнання

Слід враховувати, що садові трактори не постачають кабінами, вони мають значно меншу потужність, ніж звичайні міні-трактори, у них не передбачена можливість встановлення додаткового обладнання. Але, у садових тракторів є ряд переваг, які полягають у тому, що вони мають менші розміри, тобто компактніші, ними легше керувати, а також виконувати технічне обслуговування та ремонт. Що стосується міні-тракторів, то перелік можливого для встановлення на них додаткового обладнання досить широкий і може включати, як плуг або культиватор, так і, наприклад, причіп або ківш, а також безліч чого іншого, що робить міні-трактора універсальними механізмами . Як і будь-який інший механічний транспортний засіб, міні-трактори можуть комплектуватися пристроями, що дозволяють передавати момент обертання тільки на задні колеса або на всі чотири колеса. У першому випадку це буде міні-трактор із заднім приводом, а в другому з повним приводом. Звичайно, міні-трактор обладнаний повним приводом, легше буде долати різні перешкоди у вигляді купин та вибоїн.

Де купити

Однак, поряд з деякими перевагами у повного приводу є один істотний недолік. Він полягає в тому, що при включенні повного приводу значно збільшується витрата палива та матеріальні витрати відповідно теж збільшуються. У багатьох міні-тракторів задні колеса мають більший розмір, ніж передні, що дозволяє їм підтримувати хороше зчеплення з поверхнею оброблюваної ділянки. Якщо ви збираєтеся придбати міні-трактор або знадобилися запасні частини до нього, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити міні-трактор Xingtai 120|224 та запчастини до нього;
  • скористатися каталогом міні-тракторів та запасними частинами до Xingtai 120|224;
  • дізнатися ціни на міні-трактор Xingtai 120|224, а також запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити міні-трактор Xingtai 120|224 або запчастини до нього з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору