0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Котушки запалювання

Котушки запалювання

Навіщо потрібна котушка запалювання?

Після того, як паливна суміш потрапила в циліндр двигуна, її потрібно підпалити. Причому для повного і якісного згоряння повітряно-бензинової суміші, що надійшла в циліндр, необхідно створити не просто іскру, а електричну дугу. Така електрична дуга виникає при подачі електричного струму напругою від 20 до 40 кіловольт на електроди свічки. Ось для створення такого високовольтного розряду призначена котушка запалювання.

Основні прилади системи запалення

У класичному вигляді система запалення складається з таких елементів:
  • акумулятор (джерело електричного струму);
  • генератор (перетворює механічну енергію на електричну);
  • котушка запалювання (створює електричний струм високої напруги);
  • переривник – розподільник (перериває струм низької напруги та розподіляє по циліндрах струм високої напруги);
  • конденсатор (накопичує електричний заряд);
  • свічка(і) (за допомогою електричної дуги займають паливно-повітряну суміш);
  • замок запалювання (призначений для запуску двигуна);
  • дроти високої та низької напруги ( відповідно для подачі струму високої та низької напруги;

Принцип роботи та влаштування котушки запалювання

Для тих, хто не прогулював уроки фізики в школі зрозуміти принцип роботи та влаштування котушки запалення не складає труднощів. У ньому використовується принцип електромагнітної індукції. Іншими словами є первинна обмотка з кількома сотнями витків з мідного дроту та вторинна обмотка, але вже з кількістю витків того ж дроту кілька тисяч. Намотуються обмотки навколо спеціального сталевого осердя. І відбувається процес, описаний у будь-якому підручнику з електромагнетизму, а саме завдяки електромагнітній індукції у вторинній котушці індукується струм високої напруги. Далі він подається на свічку і на цьому завдання котушки запалювання вважається виконаним.

Де продаються котушки запалення?

Котушки запалювання для мотоциклів та скутерів продаються у спеціалізованих магазинах з продажу запчастин для моторизованої техніки. До цих спеціалізованих магазинів включений і наш інтернет магазин «Мотоквартал». У ньому ви зможете купити за чесною ціною котушку запалювання для мотоцикла або скутера. Процес покупки у нас приємний та швидкий, а найголовніше безпечний. Тут і гарантія, і доставка, і допомога у підборі.

 

 

 

Відображення:
Вгору