0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Поршневі кільця

Поршневі кільця

 

Кільця поршневі, представлені в даному розділі нашого інтернет-магазину, служать для ремонту двигунів внутрішнього згоряння. Такими двигунами оснащена абсолютна більшість мотоциклів, скутерів, снігоходів та іншої моторизованої техніки. У нашому магазині представлені поршневі кільця таких виробників, як Athena, TMMP, TATA, KOSO, S.E.E., Mototech та Jetar, які гарантують якість та відповідність своєї продукції прийнятим міжнародним стандартам.

Всі пропоновані поршневі кільця поділяються на компресійні та маслознімні. Основне призначення полягає в наступному:

 1. Максимальна перешкода проникненню газів з картера двигуна в циліндр і назад. Іншими словами, компресійні кільця сприяють ущільненню камери згоряння і унеможливлюють витік газів.
 2. Запобігання перегріву поршня гарячими газами шляхом відведення тепла з поршня на стінку циліндра, який може охолоджуватися потоком повітря, так і рідиною. Перегрів поршня може викликати його заклинювання в циліндрі, а також пошкодити поршень і сам циліндр.
 3. Забезпечує смазкой поверхні деталей, що труться, і мінімізація надходження масла в камеру згоряння з картера двигуна.

Загальний вигляд поршневих кілець:

Зі сказаного вище стає зрозуміло, що поршневим кільцям доводиться працювати в дуже складних умовах. Це і агресивне середовище, і тиск, і тертя, і висока температура, а також швидкість переміщення, що змінюється. Всі ці фактори викликають необхідність виготовляти поршневі кільця із спеціальних матеріалів із безумовним дотриманням технологічного процесу.

Однак цього недостатньо для того, щоб поршневе кільце служило довго і безвідмовно. Тому після виготовлення кільце піддають хромуванню. Проте покривається хромом не в повному обсязі кільце, лише його робоча частина. Таке кільце має більш тривалий термін служби, менш схильне до зносу, має підвищену твердість, а його коефіцієнт тертя значно нижче, ніж у кілець, що не піддавалися хромуванню.

Будьте уважні при виборі цієї деталі, оскільки від її якості залежить термін служби Вашого транспортного засобу

Купити кільця поршневі для мотоцикла в Україні

Кільця поршневі на мотоцикл - це спеціальні округлі металеві деталі, що надягають на поршень. Метою використання цих поршневих компонентів є отримання необхідного радіального тиску, необхідного для того, щоб підтримувати щільність компонування між циліндром і поршнем.

Основные функции поршневых колец

Купити поршневі кільцяможна в компресійному та маслознімному виконанні, а їх функціонал передбачає вирішення наступних найважливіших завдань:

 • Ущільнення камери згоряння або розширення. Використання компресійних кілець дозволяє збільшити компресію. Якщо деталі зношені або повністю вийшли з ладу, двигун втрачає потужність або зовсім не запускається.
 • Оптимізація теплопередачі через стінку циліндра, відведення лишнього тепла від поршня, виключення перегріву.
 • Зменшення витрати мастила.

Цілком природно, що поршневі кільця для мопеда або іншого мототранспорту функціонують у найскладніших умовах, включаючи агресивне середовище, тертя, тиск та підвищені температури. Для опору подібним факторам вироби виконуються з міцних матеріалів, а робоча частина деталей хромується. Це дозволяє продовжити термін служби елемента поршневої, посилити його твердість та знизити коефіцієнт тертя.

Зношування поршневих кілець

Власники сучасних моделей байків часто не замислюються про те, коли необхідно міняти кільця на поршень мотоцикла, оскільки деталі розраховані весь термін експлуатації двигуна. Уживана мототехніка вимагає до себе більшої уваги, наприклад, малокубатурні чотиритактні двигуни комплектуються поршневими кільцями, які потрібно змінювати через кожні 10-15 тисяч км пробігу. У двотактних агрегатів термін експлуатації деталей ще менший – від 4 до 8 тисяч, залежно від обсягу.

Купити кільця поршневі на мотор із солідною кубатурою можна рідше, але все залежить від умов роботи агрегату. Якщо техніка експлуатується в екстремальному режимі, використовують неякісні мастильні рідини, рідко змінюються фільтри, це скоротить ресурс мотора в два рази.

Заміна поршневих кілець потрібна у низці ситуацій:

 • Падіння компресії в силовому агрегаті рівня нижче 450 кПа, що визначається компресометром;
 • Димний випуск вихлопних газів;
 • Інтенсивне утворення нагару на поршні та головці циліндра, незалежно від регулювання карбюратора.
 • Нові поршневі кільця на скутер можуть знадобитися для відновлення компресії, що знизилася, нормалізації витрати палива і позбавлення від певних сторонніх шумів.

Виконуючи заміну деталей, важливо проконтролювати зазор між стінками канавки, перевірити прилягання до дзеркала циліндра та сполучення виїмки в замку. Правильно підібрані поршневі кільця не вимагають доопрацювання напилком, вони легко встановлюються та працюють, бездоганно виконуючи покладені на них функції.

Як вибрати та купити поршневі кільця на свій мотоцикл

Сьогодні власник мототехніки може купити кільця поршневі для скутера від провідних виробників спеціалізуються на комплектації мотодвигунів. Найбільшою популярністю користується така продукція:

 • Vertex – понад 75 років випускає продукцію бездоганної якості для позашляхових та гоночних моделей;
 • WOSSNER – корпорація з Північної Америки, що спеціалізується на випуску повних комплектів прокладок для снігоходів, скутерів, мотовсюдиходів;
 • Namura – заснована в Міннесоті компанія пропонує лінійки продукції для Honda, Kawasaki, KTM, Polaris, Suzuki, Yamaha;
 • ProX – компанія з Нідерландів, лідер ринку Європи з якості продукції, що виготовляється;

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент деталей від найкращих світових брендів. Купити кільця поршневі на мопед та мотоцикл у нас можна за найкращими цінами, адже ми безпосередньо співпрацюємо з відомими виробниками та надаємо вітчизняним шанувальникам мотоциклів лише найвигідніші умови. Досвідчені консультанти Мотокварталу допоможуть грамотно підібрати деталі з огляду на особливості вашого байка, а після замовлення ми швидко доставимо товари в будь-який регіон України.

 
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору