0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пластик та елементи для крос, ендуро

Пластик та навісні елементи для крос байків та ендуро

У мотокросі падіння та контакти відбуваються постійно. Мотоцикли на трасі піддаються впливу піску та каміння, що летять з-під коліс. Все це стає причиною того, що в певний момент пластиковий обвіс приходить у непридатність і вимагає заміни. Втім, сьогодні пластик на кроссовий мотоцикл можна досить легко.

Чому слід замінити пластик на кросовому мотоциклі

Необхідність заміни пластику стає ще прикрішою, коли в більшості магазинів вам вдається знайти потрібний виріб лише на обмежену кількість моделей. Трапляються випадки, коли власники мототехніки виготовляють пластик своїми руками, але це трудомісткий процес, та й якість таких деталей залишає бажати кращого. Адже всі ми хочемо їздити на надійному, красивому і заздрість в очах оточуючих "коні".

Вибрати пластик та навісні елементи для крос байка найчастіше потрібно через пошкодження, отримане в результаті падіння, а іноді це просто бажання виконати тюнінг байка, зробивши його оригінальним та неповторним. Контакти та падіння в ралі на мотоциклах – поширене та неминуче явище. Техніка нещадно піскоструминиться і обкидається камінням. Через це обважування кросового мотоцикла втрачає естетичність і потребує заміни.

Купити пластик на мотоцикл ендуро необхідно, щоб забезпечити надійний захист від бруду, що вилітає з-під коліс. Немає нічого більш неприємного, ніж струмінь брудної води, що котить, з-під переднього колеса, або шматочки бруду, що прилітають в спину. Звичайно, можна відмовитися від "прохоплень" у брудну та сиру погоду. Але чи варто відмовляти собі в задоволенні та змінювати свої плани лише тому, що ви не поставили навісні деталі?

Деякі райдери ігнорують пластик на кросовий мотоцикл, стверджуючи, що він ускладнює техніку. Тим не менш, сьогодні можна вибрати досить легкі моделі, які ніяк не вплинуть на маневреність та динаміку. Для участі в змаганнях або гонках можна все зняти, зате будь-якої негоди ви будете захищені від бруду.

Пластик також необхідний для захисту деталей мотоцикла від пилу, води та бруду. При правильному підборі ви зможете суттєво покращити зовнішній вигляд свого транспортного засобу.

Виробники пластику для кросових мотоциклів та ендуро.

Серед сторонніх компаній, що випускають якісний пластик та навісні елементи для ендуро та кросових байків, можна виділити наступних виробників:

  • Acerbis
  • UFO
  • ACCEL
  • Bike IT
  • RaceTech
  • Polisport
  • Show Chrome
  • Kappa

Якість пластику від цих брендів перевірено практично багатьма райдерами. Така продукція міцніша і гнучкіша, ніж оригінальна.

Пластик та елементи для ендуро можна легко захистити від подряпин шляхом обклеювання його додатковим шаром прозорої плівки або плівки-самоклейки того ж кольору, що й деталь. А ось для захисту пластику від деформації та фізичного ушкодження методики не існує.

Незважаючи на гнучкість і міцність, пластик і елементи для крос байків все ж таки легко пошкодити. Наприклад, достатньо впустити мотоцикл на підйомі на каміння, що досить часто і відбувається, якщо не доїхати до вершини пагорба або гори, на яку ми підіймаємося, або зробити це на спуску, при переїзді кам'янистих ділянок і таке інше.

Крім того, відремонтований пластик витримуватиме лише зорові навантаження. Якщо ж байк знову впустити, найчастіше пластик поламається або трісне на тому місці, де вже був відремонтований.

Де придбати пластик та навісні елементи для ендуро та кросового мотоцикла в Україні.

Пластикові елементи забезпечать вашому байку покращену міцність та естетичність. Звичайно, йдеться про оригінальні товари, які мають гарантію якості та справжності. Важко розраховувати таку продукцію, якщо купувати деталі над ринком чи сумнівних торгових точках.

Правильніше буде знайти надійного постачальника, який має бездоганну репутацію. В Україні таким продавцем є інтернет-магазин Мотоквартал, давно відзначений багатьма мотолюбителями, за високу якість продукції та найприйнятніші ціни. Вибрати та купити пластик для кросового мотоцикла та ендуро у нашому магазині допоможе широкий асортимент оригінальних запчастин та досвідчені консультанти.

Відображення:
Вгору