0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Моторні оливи Motul

МОТОРНІ ОЛИВИ MOTUL

Моторна олива Motul – найкращі мастильні матеріали від уславленого бренду!

Вибір якісної моторної оливи є одним із найважливіших завдань кожного відповідального власника мотоцикла. Моторна олива Motul надасть силовому агрегату всі необхідні властивості для тривалого та безпроблемного використання мототехніки. Французька компанія має всесвітню славу найкращого виробника мастильних матеріалів, і це цілком об'єктивна оцінка.

Історія компанії Motul

Бренд Motul практично 160 років виробляє моторної оливи найвищої якості для мотоциклів та автомобілів. Настільки велика історія безперервного існування пов'язана з постійним бажанням виробника використовувати передові та інноваційні технології. Модернізації піддавався як процес виробництва, а й сама продукція, одержує нові компоненти, демонструють підвищені характеристики. На сьогоднішній день, купити моторне масло Мотюль воліють багато власників мотоциклів різної потужності та призначення.

Фахівці Motul, які рухаються почуттям відповідальності перед клієнтами торгової марки та їх транспортними засобами, незмінно йшли вперед і розвивалися разом із виробництвом. Ці кроки дозволили вивести бренд на лідируючі позиції світового ринку мастильних матеріалів. А сама торгова марка Motul стала синонімом найвищої якості та передових рішень.

  

Моторна олива Motul – асортимент продукції

Завод французької компанії має дві лабораторії, де щодня ведуться роботи з модернізації наявної продукції та розробки нових мастильних матеріалів. Це дозволяє власникам різних типів мотоциклів купити моторної оливи Motul Київ під вимоги свого двоколісного транспортного засобу. При створенні мастила компанія застосовує складні ефіри, що гарантують підвищений захист усіх рушійних елементів силового агрегату за будь-яких умов.

Мастильні матеріали Мотюль утворюють на робочих поверхнях масляну плівку, що має високі характеристики міцності. До того ж, моторні оливи мають повну відповідність всім вимогам 2- і 4-тактних моторів щодо запобігання зносу, забезпечення термостабільності та охолодження деталей двигуна. Вся продукція бренду поділяється на:

Як вибрати оливу моторну Motul Київ?

На основі наявного силового агрегату мотоцикла дуже легко вибирати моторну оливу Motul Київ. Для кожної моделі двигуна підходять різні види олив. Це стосується не тільки двох та чотиритактних агрегатів, але також бензинових та дизельних моторів, що мають відмінності в роботі.

Підбираючи мастильну рідину, слід звернути увагу на рекомендації виробника мототехніки. Особливого значення набуває клас в'язкості, що впливає можливість використання байка в тих чи інших температурних умовах.

Моторна олива може бути всесезонною, маючи у своєму складі певні присадки, що додають рідини ряд властивостей. Наприклад, присадки дозволяють досягти збереження параметрів мастила при коливаннях температури, виключення корозії рушійних елементів двигуна.

Слід зазначити, що в байку необхідно використовувати саме моторна мотоциклетна олива Мотюль ціна на яке буде цілком доступною для більшості власників мототехніки. Автомобільні мастильні матеріали мотоциклу не підходять, у зв'язку з важливими відмінностями конструкції силових агрегатів цих транспортних засобів. У байку за змащування елементів двигуна, зчеплення та коробки передач відповідає одна олива, тоді як в автомобілі використовуються різні рідини.

Де купити моторну оливу Мотюль в Україні?

Вирішуючи придбати для свого мотоцикла моторну оливу Motul, не варто звертатися до сумнівних торгових точок, і тим більше купувати продукцію з ринку. Ці кроки не гарантують наявність у мастильних матеріалах усіх заявлених властивостей.

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує кожному власнику мототехніки купити моторну оливу Мотюль в Україні, зробивши вибір із широкого асортименту оригінальної продукції від французького бренду.

Яку моторну оливу Motul залити у двигун?

Вибираючи для свого байка моторну оливу Motul, важливо приділяти увагу класифікації продукту та вмісту у складі спеціальних присадок. На основі цих характеристик та допусків від виробника мотоцикла здійснюється правильний вибір, що враховує всі потреби двоколісного транспортного засобу.

Моторні оливи Мотюль для чотиритактних двигунів

Говорячи про вибір мастила для чотиритактного силового агрегату, найважливішою характеристикою стає в'язкість, що визначає ступінь захисту тертьових елементів мотора від зносу. Так як двигуни байків працюють у складніших умовах, ніж автомобільні, використовувати рідкі оливи заборонено.

Японські мотоконцерни радять використовувати для своїх байків всесезонну моторноу оливу Мотюль 10W40. Така в'язкість забезпечить повноцінну їзду на байку в період між першою відлигою та першими морозами. Нестача універсального рішення полягає в надмірній густоті в холоді, а також надмірній плинності в спеку.

Шанувальники заїздів на треку і шанувальники їзди в нульову температуру часто вирішують купити моторну оливу Motul 5W30. Ця синтетична продукція з низькою в'язкістю не застигає в мороз і підтримує відмінну роботу двигуна на межі його можливостей, але за це доведеться платити підвищеним зносом деталей.

Підвищенням ресурсу силового агрегату спантеличені навіть спортсмени, які вважають за краще використовувати мастило 10W50 з підвищеною в'язкістю. Втім, застосовувати її доцільно тільки в теплу погоду, через труднощі при запуску мотора навіть при 15°C. Для постійної температури порядку +28°C +35°C можна вибрати моторну оливу Мотюль з в'язкістю 10W50, чиї захисні характеристики ще вищі.

Моторні оливи Motul для двотактних двигунів

Європейські та японські інститути розробили відразу дві класифікації мастил для двотактних моторів. У Європі застосовується наступний поділ:

  • TA – мопеди та скутери з об'ємом двигуна до 50 куб. см.
  • TB – потужні мотори 100-300 куб. см.
  • TC – усі байки, чий об'єм двигуна перевищує 300 куб. см.

У японських виробників поділ мастил відбувається на FA (високофорсовані агрегати), FB (міські байки) та FC (мопеди та скутери).

Важливо розуміти, що моторні оливи Motul подається в двотактні двигуни разом з паливом, а створення цієї суміші вимагає чіткого дотримання пропорцій. На 1 літр бензину найчастіше використовується 50 мл оливи. Недостатня кількість технічної рідини призведе до задирок на підвищених оборотах, але й переливати оливу не слід, у зв'язку із втратою частини потужності силовим агрегатом.

У ситуації, коли спеціальної мастила під рукою немає, можна використовувати рідину для чотиритактного мотора, на якому можна легко проїхати пару сотень кілометрів без наслідків для двигуна. Але потім варто купити моторну оливу Мотюль спеціально для 2-тактника, де відсутні небезпечні присадки і є розчинник, що дозволяє рівномірно замішати мастило з пальним.

Моторні оливи Motul для вітчизняної техніки

У зв'язку з тим, що багато вітчизняних мотоциклів працюють на основі сильно застарілих технологій, підбір моторної оливи набуває серйозного значення. Кращим рішенням буде мінеральне мастило, яке для старого мотора є значно більш підходящим, ніж синтетика. До того ж, ціна моторної оливи Мотюль мінерального типу буде набагато доступнішою.

Звичайно, ніщо не завадить вам купити найсучаснішу технічну рідину синтетичного типу з численними присадками і залити її в двигун свого Уралу або ІЖа, але в застарілому силовому агрегаті ця олива буде пінитися, знижуючи тиск у системі.

Що стосується пропорції мастила та пального, для вітчизняної мототехніки є відмінності у технології. Якщо для іноземних мотоциклів рекомендується використовувати пропорцію 1к20 або 1к50, то в нашому випадку на 1 літр знадобиться 25 мл оливи. Всі пропорції потребують ретельного дотримання, адже будь-яке відхилення може вплинути на надійність і термін служби двигуна, який і без того не має видатних показників довговічності.

Відображення:
Вгору