0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ремкомплекти вторинного валу

Ремкомплекти вторинного валу

Вторинний вал відноситься до механізму, розташованого в коробці мотоцикла. При розтині коробки можна побачити безліч пар шестерень. Кількість пар шестерень і кількість передач коробки відповідають одна одній. У кожної пари, залежно від кількості зубів на кожній із шестерень, своє передатне число, що визначає номер передачі. У кожній парі одна шестерня розташована на провідному валу, який зветься первинного валу, а другу встановлюють на веденому валу і сам цей вал називають вторинним валом.

Коротко про пристрій коробки передач

Переважна більшість мотоциклів, що випускаються промисловими підприємствами в наш час, комплектуються такими коробками передач, у яких усі пари перебувають у постійному зчепленні один з одним. Причому такий стан їх не змінюється, навіть у разі включення іншої передачі. Керування перемиканням передач здійснюється за допомогою лапки перемикання передач. Коли включається потрібна байкеру передача обертальний момент передається через пару, яка виявляється заблокованою відповідно на первинному та вторинному валу, у той час, як решта шестерень вільно обертаються на своїх валах.

"Sequence" - саме такій назві відповідає більшість коробок на сучасних мототранспортних засобах. Українською мовою звучить як секвентальна коробка передач. Саме слово “sequence” перекладається як “послідовність”. І пристрій і сама назва такої коробки передач передбачає, що передачі в ній будуть перемикатися послідовно, а саме після першої передачі буде включена друга, а після другої третя і так далі. Найголовніша перевага цих коробок полягає в їх швидкодії, але ця швидкодія добре проявляється в русі.

А ось, що стосується їхньої роботи при старті, то не завжди ці коробки виправдовують очікування їхніх власників. Не кожного разу господареві мотоцикла вдається без зусиль встановити першу передачу після повної зупинки мотоцикла. Звичайно, це пов'язано з конструктивними особливостями секвентальної коробки передач. Спроби встановити першу передачу із застосуванням сили, як правило, закінчуються доставкою мотоцикла на станцію технічного обслуговування, де відбувається заміна зігнутих в результаті варварських дій виделок, встановлених в коробці.

Правда з недавніх пір модельний ряд секвентальних коробок передач поповнився такою ж коробкою, але касетного типу. Касетний тип коробки дозволяє здійснити її заміну не вдаючись до розбирання двигуна. Масло, звичайно, доведеться зливати по будь-якому, але маючи при собі ремонтний комплект для коробки передач, а також для вторинного валу, ремонт коробки, пов'язаний із заміною шестерень, прокладок та інших деталей коробки можна здійснити хоч у польових умовах.

Де купити

Звичайно зовсім не обов'язково доводити свій мототранспортний засіб до того, щоб виникла необхідність його ремонту десь далеко від благ цивілізації, але якщо таке все ж таки сталося наш інтернет - магазин завжди готовий надати посильну допомогу. Як ремонту коробки передач загалом, так ремонту вторинного валу зокрема, є різноманітні запасні частини. Якщо ви звернетеся до нашого магазину, то перед вами відкриються такі можливості:

  • купити ремкомплекти вторинного валу;
  • замовити ремкомплекти вторинного валу з доставкою до будь-якого регіону України не виключаючи місто Київ;
  • дізнатися точну ціну на ремкомплекти вторинного валу;
  • скористатися каталогом ремкомплектів вторинного валу;

Звертаємо вашу увагу на те, що купівля таких запасних частин, як ремонтний комплект вторинного валу, в неспеціалізованих торгових точках і без гарантії повернення, у разі виявлення виробничого шлюбу, може призвести до неприємностей. Час, який необхідно витратити на ремонт вторинного валу коробки передач не так уже й мало, а якщо цю операцію через неякісні запчастини ще й доведеться повторити, ваш настрій навряд чи від цього покращиться.

Відображення:
Вгору