0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шоломи Icon

Шоломи Icon

Існує закон, який не повинна порушувати жодна людина, яка користується мототранспортною технікою. Йдеться про обов'язкове використання мотоциклетного шолома під час поїздок на мотоциклі, скутері, мопеді, моторолері, а в окремих випадках і на велосипеді. Можливо, такий закон подобається не всім, але коли справа стосується збереження здоров'я, а часом і життя людини, то особисту думку можна залишити осторонь. Є реальна статистика, згідно з якою застосування мотошолома запобігало не тільки отриманню серйозних травм, але й рятувало життя. Крім того, мотоциклетний шолом під час поїздок захищає голову та обличчя людини від різних несприятливих погодних впливів, у тому числі від таких, як дощ чи будь-які інші опади, вітер, попадання пилу, бруду, дрібних камінців, піску тощо. , а також від шуму, що незмінно виникає під час руху мотоцикла. Дбаючи про збереження свого здоров'я, як і здоров'я пасажирів, після придбання мотоцикла, його власник зобов'язаний забезпечити і себе, і свого пасажира якісним, надійним мотоциклетним шоломом.

Влаштування мотоциклетного шолома

В основному практично всі мотоциклетні шоломи мають однаковий пристрій, але їх виготовлення справа досить складна, нелегка, яка потребує вмілого підходу. Щоб освоїти виробництво мотошоломів, особливо якщо починати з проектування, потрібні значні матеріальні та тимчасові витрати, і плюс до цього без залучення висококласних фахівців різних спеціальностей ніяк не обійтися. Зовнішня оболонка мотошолома, яку ще називають шкаралупою або раковиною, може виготовлятися або повністю з карбону, або із застосуванням двох компонентів, а саме, спеціальних видів пластику в поєднанні зі скловолокном. Звичайно, в торговельній мережі досі можна виявити неякісні вироби китайської промисловості минулих років, які є мотошоломами, зовнішня оболонка яких виготовлена повністю з пластмаси. Таку продукцію використовувати не рекомендується, вже хоча б через те, що ефективного захисту від неї чекати не доводиться. Найбільш підходящим варіантом вважається виготовлення шолома із двох компонентів.

Вироби від Icon

Під верхнім шаром мотоциклетного шару (шкаралупою) знаходиться другий шар, який призначений для поглинання енергії незмінно виникає в результаті удару. Удар по мотошолому найчастіше відбувається внаслідок падіння мотоцикліста, а його сила в першу чергу залежить від швидкості, з якою переміщався водій мототранспортного засобу, а також його маси. У мотошоломах шар, який покликаний поглинати енергію удару, на вигляд є речовина, що нагадує звичайний пінопласт. Однак, на відміну від свого звичайного побратима, цей шар має високопористу структуру, яка здатна поглинути більшу частину енергії удару. У цьому плані добрих успіхів досяг американський виробник Icon Motorsport. Він відомий практично по всьому світу і крім мотошоломів пропонує штани, куртки, рукавички, а також різноманітні супутні аксесуари та одяг. Окремі лінійки мотоциклетного екіпірування споживачі охрестили "хуліганськими" виробами. Остання характеристика цієї компанії, особливо актуальна по відношенню до мотошоломів від Icon.

Де купити

Продуктивною виявилася співпраця компанії з відомою торговою маркою Suzuki, за ліцензією якої було налагоджено виробництво, як курток і рукавичок, так і мотошоломів типу «інтеграл». Причому на виробничих потужностях Icon Motorsport здійснюється випуск відповідного екіпірування для жінок і дітей. У всьому цьому можна легко переконатися звернувшись до нашого інтернет-магазину і отримавши можливість:

  • купити шоломи Icon;
  • скористатися каталогами шоломів Icon;
  • дізнатися ціни на шоломи Icon та придбати необхідний недорого;
  • замовити шоломи Icon з доставкою в будь-який регіон України, включаючи місто Київ.
Відображення:
Вгору