0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Прокладки глушника для кубатури

Купити прокладку глушника у Києві

Використання прокладок виключає необхідність бездоганної обробки поверхонь, що сполучаються, адже виріб більш м'якший, що дозволяє згладжувати всі нерівності деталі, приймаючи її форму. Достатньо лише правильно вибрати і купити прокладки для глушника, щоб відновити нормальну роботу даного елемента мотоцикла.

Яку роботу виконує глушник мотоцикла

Завдання глушення полягає не тільки в зменшенні рівня шуму, а й у зміні співвідношення його частотних компонентів - високочастотні свистячі звуки набагато неприємніше діють на вухо та психіку, ніж низькі тони.

Створити універсальну машину, що поєднує характеристики хорошого дорожнього та спортивного чи гоночного байка, просто неможливо: виграючи в одному, доводиться неминуче програвати в іншому. Що стосується глушника, якщо ви любите свою техніку, варто не тільки підбирати потрібний глушник, але також займатися доглядом.

Так, прокладка глушника на скутер у Києві має своєчасно замінюватися. Також варто регулярно очищати внутрішні порожнини глушника від нагару, який з часом закриває канали акустичного фільтра і надмірно перешкоджає виходу відпрацьованих газів. Виникнення такої перешкоди саме по собі знижує потужність двигуна на великих обертах, до того ж посилює відкладення нагару у вихлопних вікнах циліндра з наслідками, що з цього випливають.

Пробіг, після якого необхідно чистити акустичний фільтр, для сучасних мотоциклів зазвичай становить 5 - 10 тисяч кілометрів і залежить від марки мотоцикла, умов його експлуатації та застосовуваних сортів бензину та олії. При роботі двигуна на режимах малої та середньої потужності нагару в системі випуску, у тому числі й глушнику, більше, ніж під час роботи на максимальних режимах. Очищати від нагару внутрішні стінки глушника можна після 25 – 30 тисяч кілометрів, також підійде недорога прокладка для глушника, щоб відновити функції всього вузла.

Якими бувають прокладки глушника

Незалежно від матеріалу прокладки глушника вона є важливим витратним матеріалом для будь-якого вузла. Купити прокладку глушника необхідно для герметичності випускної системи та запобігання протіканню технічних рідин. При ремонті на станції техобслуговування або при самостійному розбиранні силового агрегату райдери стикаються з проблемою вибору прокладки, тому що при першому знятті деталь втрачає свої властивості і вимагає заміни.

Деякі мотовласники воліють самостійно вирізати прокладку, але тут буде потрібна особлива обережність - необхідно вирізати деталь рівно і стежити за матеріалом, який використовуєте. Такі прокладки можна використати, якщо вони повністю забезпечують герметизацію.

Якщо ви вирішили купити виріб, каталог прокладок на глушник допоможе зробити грамотний вибір. Матеріал вибирається виходячи з того, з яким середовищем стикатиметься розхідник. Недорогі прокладки на двигун бувають металеві та неметалеві. Перший тип виготовляється з тонких листів сталі або міді, додатково обробляються герметиком.

Вироби без металевих частинок створюються з гуми або спеціального складу з гумою, що допомагає зберегти м'якість для згладжування шорстких поверхонь деталей, що ущільнюються. Такі розхідники менш довговічні, ніж металеві, але водночас вони служать досить довгий час, та й ціна прокладки на глушник скутера буде доступнішою.

Комплект прокладок глушника може змінюватися в залежності від року випуску мотоцикла. Наприклад, прокладки для мотоцикла однієї й тієї ж моделі, але різного року випуску, будуть значно відрізнятися формою.

Де придбати прокладку глушника мотоцикла в Україні

Інтернет-магазин Мотоєвартал пропонує всім українським мотовласникам можливість придбати оригінальні запчастини від лідерів світового ринку мотодеталей. Купити прокладки на глушник у Києві для мотоциклів та скутерів у нас можна за найдоступнішими цінами, а зробити правильний вибір допоможуть досвідчені консультанти магазину. Також ми швидко доставляємо замовлені товари територією України.

Відображення:
Вгору