0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Прокладки варіатора та редуктора

Купити прокладку кришки редуктора в Україні

Не найпростішим механізмом відрізняються різні вузли скутера, включаючи варіатор та редуктор. У роботі беруть участь різні за своїм призначенням технічні рідини. Деякі працюють за умов підвищеного тиску.

Незважаючи на те, що редуктор і варіатор складаються з різних, у тому числі і деталей, що стикаються між собою, його герметичність жодним чином не повинна бути порушена. Впоратися із завданням підтримки герметичності допомагають прокладки під редуктор в Україні, що мають найрізноманітніші форми та виготовлені з різних матеріалів.

Для чого використовуються прокладки

Використання прокладок прибирає необхідність у бездоганній обробці поверхонь, що сполучаються, оскільки більш м'яка, ніж поверхня деталей прокладка згладжує всі нерівності деталі, приймаючи її форму.

Прокладка кришки варіатора, її форма залежить від форми тих деталей, з якими їй належить стикатися. Матеріал виробу залежить від фізичних властивостей рідини або матеріалів, з якими доведеться вступати прокладці у взаємодію. Розрізняють прокладки таких видів:

  • Які функціонують під впливом тиску, причому тиск поєднується з підвищеною температурою.
  • Працюючі на запобігання проникненню технічних рідин у зовнішнє середовище.
  • Встановлені у місцях, де стикаються різні деталі, у тому числі рухомі та нерухомі.

Вирішуючи вибрати та купити прокладку редуктора, не варто сподіватися на уніфікацію та шукати заміну від інших моделей. Кожен виробник гарантує безпроблемне встановлення прокладки лише на конкретну деталь.

Як грамотно вибрати прокладку для варіатора чи редуктора

Як ми вже розібралися, прокладка є важливим витратним матеріалом для будь-якого мотоцикла. Вона забезпечує герметичність і запобігає протіканню технічних рідин. При ремонті на станції техобслуговування або при самостійному розбиранні варіатора райдери стикаються з проблемою вибору прокладки, так як при першому знятті деталь втрачає свої властивості і вимагає заміни. Каталог прокладок редуктора може допомогти правильно підібрати необхідний виріб.

Щоб заощадити деякі мотовласники, використовують замість прокладки високотемпературний герметик. Але він не такий надійний, тому що при перепадах температур (коли метал звужується і розширюється) і з часом герметик може дати усадку і не прилягати щільно до всієї поверхні. Трапляються і ті, хто воліє самостійно вирізати прокладку, але тут потрібно бути особливо обережним, вирізати дуже рівно і стежити за матеріалом, який використовуєте. Такі прокладки можна використати, якщо вони повністю забезпечують герметизацію.

Якщо ви вирішили не ризикувати та купити прокладку для редуктора, дуже важливо підібрати виріб, який підійде саме вашому мотоциклу. У розхідників є різні параметри:

  • Місце встановлення.
  • Призначення.
  • Форма та матеріал.

Матеріал вибирається виходячи з того, з яким середовищем стикатиметься розхідник. Недорога прокладка кришки редуктора може бути металевою та неметалевою. Перший тип виготовляється з тонких листів сталі або міді, додатково обробляється герметиком.

Неметалічні вироби виконуються з гуми або зі спеціального складу з гумою, яка допомагає зберегти м'якість для згладжування шорстких поверхонь деталей, що ущільнюються. Такі розхідники менш довговічні, ніж металеві, але водночас вони служать досить тривалий час.

Де купити прокладку варіатора та редуктора скутера в Україні

Отримати виріб із заявленими властивостями можна, якщо купити оригінальну продукцію у перевіреного продавця. В Україні це допоможе зробити інтернет-магазин "Мотоквартал". Ми безпосередньо співпрацюємо з найкращими світовими виробниками мото запчастин та аксесуарів, надаючи українським мотоаматорам широкий асортимент якісних деталей. Вибрати та придбати необхідні прокладки у нас допоможуть кваліфіковані консультанти магазину. При цьому ціна прокладки варіатора або редуктора буде найдоступнішою.

Відображення:
Вгору