0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Диски та колеса

Колеса та диски

 
 
У принципі, конструкція колеса для мотоцикла не є складною. Розрізняють два варіанти виконання коліс для мотоцикла. Одним з них є варіант, коли шини монтуються безпосередньо на мото диски, а в другому випадку застосовується так зване спицьоване колесо, на яке також монтується шина.

Спицьовані колеса для мотоциклів складаються з обода, виготовленого з дюралюмінію або сталі. Сам обід виконаний під прямобортну покришку, у зв'язку з чим і передбачена достатня глибина обода для установки покришки. Ступиця колеса забезпечена шарикопідшипником або конічним роликопідшипником, а також сальником та спицями.


 


Спіцований варіант колеса для мотоцикла має низку переваг. До таких можна віднести:
 
  • підвищена пружність;
  • полегшений варіант, тому що його маса менша за дискову;
  • має здатність краще протистояти ударам;
  • естетично більш привабливий;

До недоліків спицьованих варіантів коліс слід віднести складність ремонту у разі проколу шини. На таких колесах обов'язково встановлюється камера, яку у разі пошкодження необхідно зняти з обода, що в польових умовах не завжди можливе.


Диски мото, виконані в литому варіанті, дозволяють використовувати гуму без застосування камер. Безкамерний тип колеса дозволяє усунути прокол, навіть не здійснюючи демонтаж колеса. Для усунення такої неполадки достатньо мати при собі гумовий джгут, який обов'язково має знаходитись у дорожньому наборі мотоцикліста.


Фахівці рекомендують підбирати диски для мотоциклів, залежно від передбачуваних умов їх експлуатації. Якщо диски більшою мірою використовуватимуться на дорогах з досить гладкою, асфальтованою поверхнею, то буде доцільніше застосувати безкамерні шини з литими дисками. На бездоріжжі або якщо ви є аматором високої швидкості, перевагу слід віддати камерним покришкам, розміщеним на спицьованих дисках.


Купити різні колеса для свого мотоцикла ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині “Motokvartal”, як і багато інших супутніх товарів, представлених на цих сторінках сайту. Тут також представлена ​​різноманітна докладна технічна інформація за даними товарними позиціями.
 
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару

Вгору