0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Моторні оливи Ipone

МОТОРНІ ОЛИВИ IPONE

Моторні оливи IPONE Київ – найкраща продукція для вашого мотоцикла

При виборі мастильних матеріалів кожен мотоцикліст замислюється про аспекти роботи та технічний стан байка. Купити моторні оливи IPONE означає отримати високоякісну продукцію, створену саме для мототехніки та давно використовувану багатьма аматорами двоколісних транспортних засобів. Втім, величезна популярність цих мастил виникла не на порожньому місці.

Купити моторні оливи IPONE – вибір багатьох мотоциклістів!

Компанія IPONE була створена в 1985 році, коли у Франції відбувся справжній бум на скутері та з'явився небувалий попит на високоякісні мастильні матеріали. Протягом наступних 10 років бренд активно займався завоюванням кохання мотоциклістів та виходом на лідируючі позиції французького ринку моторних олив

Спочатку єдиним продуктом були масла для 2-тактних двигунів, але незабаром компанія серйозно розширила свій асортимент. Моторні оливи IPONE купити захотіли багато власників байків, а підписаний контракт з YAMAHA на постачання моторних олив ще більше підвищив інтерес до продукції Ипон.

Французи надихнулися власним успіхом та продовжили розробку інноваційної мастильної продукції. Вже в 2003 році IPONE вийшли на світовий ринок і широкий асортимент моторних олив почав з'являтися в США та Європі. Зараз змащення Іпон експортуються до трьох десятків світових держав.

Особливості продукції IPONE

Однією з особливостей компанії IPONE є упор на виробництво виключно мотоциклетних моторних олив найвищої якості, що відповідають вимогам силових агрегатів та сучасним екологічним стандартам. На сьогоднішній день, моторні оливи IPONE Київ надаються у більш ніж 150 модифікаціях для різних мотоциклів, включаючи:

 • Ендуро та кросові байки;
 • Спортивні та гоночні моделі;
 • Туристичні мотоцикли;
 • Мопеди та скутери.

Все більше шанувальників пересування на мотоциклі роблять вибір на користь олив від вузькоспеціалізованого виробника з Франції. Серед них – багато професійних спортсменів, які виступають у змаганнях світового рівня, де мототехніка працює на межі своїх можливостей і потребує найкращих моторних олив.

Чому для мотоцикла необхідне спеціальне моторне масло?

Створені саме для байка мастильні матеріали мають у своєму складі певні добавки. Так, мотоциклетні моторні оливи IPONE ціна відрізняються наявністю елементів, що перешкоджають окисленню, корозії та зносу елементів двигуна. За допомогою цих добавок, мастильні рідини набувають найважливіших властивостей.

Слід зазначити, що подібні компоненти входять до складу інших моторних олиив, що використовуються в автомобілях і тракторах. Чому їх використання має таке високе значення для силового агрегату мототехніки?

Відповідь у конструкції двигуна мотоцикла, де використовується єдина система силового агрегату, скомбінованого з коробкою передач і зчепленням. При цьому вузли зчеплення постійно знаходяться в масляній ванні, і відсутність зазначених вище добавок може призвести до прослизання дисків цього механізму. IPONE моторні оливи ціни також відрізняються здатністю охолоджувати рушійні елементи силового агрегату мотоцикла, що нерідко перегріваються в результаті щільного компонування, чого не можна сказати про мотори іншої техніки. Таким чином, застосування в байку моторної оливи для автомобіля заборонено, і заощадити на цьому теж не вийде.

Де купити моторні оливи IPONE в Україні?

Мастильні рідини від відомого бренду – запорука тривалої та надійної експлуатації мототехніки, але отримати у своє розпорядження високоякісну продукцію, наділену всіма необхідними властивостями, можна лише за умови купівлі оригінальних товарів IPONE. Втім, українські шанувальники їзди на мотоциклі можуть бути спокійними за силові агрегати своїх байків. Сьогодні можна вибрати та купити моторні масла IPONE в інтернет магазині Мотоквартал. Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних мастильних матеріалів з Франції за найкращими цінами!

 

 

Що робить компанія Ipone

На сьогоднішній день компанія Ipone є відомим у всьому світі виробником моторної оливи, якість якої реклами не потребує. Але, як кажуть, не оливою єдиною обмежується виробнича діяльність цієї фірми. Ось короткий перелік усіх товарних позицій компанії Ipone:
 • олива ipone 2t моторна;
 • олива ipone 4t моторна;
 • олива ipone для вилок (вилочна олива);
 • мастила для ланцюгів ipone;
 • різні спеціальні рідини для мотоциклів, квадрациклів та інших моторизованих транспортних засобів.

Правильний підбір моторної олії IPONE на основі характеристик мотоцикла

Щоб грамотно вибрати моторні оливи IPONE в інтернет магазині Мотоквартал, необхідно визначитись із характеристиками свого транспортного засобу. Різні параметри двигуна можуть мати вирішальне значення для підбору того чи іншого мастила.

Автомобільні та мотоциклетні оливи

Слід відразу визначитися, що технічні рідини для байка та автомобіля мають абсолютно різну структуру та властивості. Мастило для мотоцикла повинно мати певні показники, серйозно від інших варіантів олив, що з конструкцією мототехніки. Так, купити моторні оливи IPONE для мотоцикла слід з адаптацією до роботи не тільки в двигуні, а й у зчепленні, у зв'язку з постійним перебуванням цього вузла в масляній ванні.

Мінеральні або синтетичні оливи IPONE

Підбір мастильних матеріалів повинен здійснюватись з використанням рекомендацій виробника конкретної моделі мототехніки. Якщо ці рекомендації відсутні в інструкції з експлуатації, можна звернутися до порад від авторитетних експертів.

Вся продукція від компанії Айпон відрізняється по основі:

 • Мінеральні оливи є очищеним нафтопродуктом.
 • Напівсинтетика – це мінералка з особливою очисткою та збагаченням у вигляді комплексу синтетичних присадок, що підвищують властивості вихідної бази.
 • Синтетичні мастила виступають повністю штучними виробами, виконаними на основі поліальфаолеофінів або складних ефірів естерів. Такі бензинові та дизельні моторні оливи IPONE відрізняються найвищою якістю та властивостями.

Для різних силових агрегатів потрібна різна олива. Незважаючи на явні переваги синтетики над іншими видами мастила, дана продукція не завжди відповідає вимогам певних моторів.

Звичайно, для високотехнологічних форсованих двигунів сучасних спортбайків краще синтетики оливи не знайти, але у вітчизняні мотори таку рідину краще не заливати, у зв'язку з ризиком утворення зайвої піни та засмічення елементів двигуна. Для зношених та вітчизняних моторів найкращим варіантом буде мінеральна рідина. А напівсинтетичні моторні оливи IPONE оптом є «золотою серединою» і часто вибираються з метою заощадити, не жертвуючи якістю та властивостями.

В'язкість моторної оливи IPONE

Ще одним важливим нюансом вибору мастильних матеріалів для двигуна є в'язкість. Вибір цієї характеристики також ґрунтується на типі силового агрегату конкретного байка чи скутера.

Позначається в'язкість спеціальної абревіатурою SAE і прописується так: SAE 5W30, де перша цифра вказує на літній температурний діапазон, а друга – на зимовий. Вибрана як приклад олива буде всесезонною.

Мастило для двотактних та чотиритактних двигунів

Щоб правильно підібрати та купити IPONE моторні оливи, слід також ґрунтуватися на типі двигуна. Силові агрегати, встановлені в мотоциклах і скутерах, можуть бути двотактними та чотиритактними, що передбачає різні вимоги до мастильних матеріалів.

У лінійці популярного японського виробника Айпон є підходящі варіанти технічних рідин для обох типів двигуна, так що підібрати оливи саме під мотор вашої техніки не складе труднощів. Ціни на моторні оливи IPONE також відрізнятимуться, залежно від силового агрегату, під який купується продукція.

Який період заміни моторної оливи у двигуні байка?

Говорячи про інтервал заміни технічних рідин у тому чи іншому двигуні, важливо враховувати рекомендації виробника мотоцикла. Найчастіше міняти мастило необхідно через кожні 5000 кілометрів пробігу. Втім, певні мотоконцерни можуть радити виконувати заміну через 2000 чи 10000 кілометрів.

Підсумовуючи, можна відзначити, що моторні оливи IPONE для дизельних двигунів і бензинових агрегатів стануть чудовим рішенням для вашого двоколісного залізного коня, завдяки високій якості та видатним властивостям цієї продукції. Тим не менш, все це працюватиме на благо мотоцикла лише у разі грамотного підбору мастила.

Відображення:
Вгору