0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Бензобаки, кришки, датчики

Баки, кришки баків та бензинові шланги

 
У нашому інтернет магазині «Мотоквартал», до вашої уваги представлені у великій кількості різноманітні та необхідні кожному моторизованому транспортному засобу, такі запасні частини як:
  • паливні баки;
  • кришки для паливних баків;
  • шланги для подачі палива у двигун внутрішнього згоряння;
Придбати всі ці товари можна за доступними цінами безпосередньо через наш сайт, а також звернувшись до продавців чи консультантів магазину. Звертаємо вашу увагу на те, що продавці та консультанти магазину не лише допоможуть, уважно вислухавши вас, порадити найкраще вирішення проблеми, а й порекомендують спосіб доставки, обраної вами деталі, як до міста Києва, так і до інших міст України.
 
  


На фотографіях, розміщених на цій сторінці сайту, можна побачити запасні частини, що належать до цієї групи товарів. До рекомендацій та інструкцій, які ви отримуєте при їх придбанні, коротко додам наступне.

Алюміній та сталь – ось основні матеріали, з яких виготовляють паливні баки.
Однак останнім часом все більшого поширення набувають баки для палива, виконані з пластмас, які за своєю структурою є досить міцним поліетиленом. Перевагою таких баків є їхня здатність чинити опір корозії та можливість отримати практично будь-яку форму такого бака, з метою оптимального його розміщення на рамі мотоцикла.

Кришка паливного бака призначена для запобігання витоку палива та його випаровування. Прокладка кришки бензобака не повинна бути зношена або порвана. Клапан такої кришки повинен забезпечувати у разі потреби відведення зайвих газів. З метою запобігання несанкціонованому відбору палива, бажане обладнання такої кришки замком. Кришка горловини паливного бака повинна забезпечувати герметичність і не допускати попадання в бак сторонніх предметів, пилу, бруду і води.

При виборі паливного шланга звертайте увагу на його зовнішній, а й внутрішній діаметри. Внутрішня та зовнішні оболонки паливного шланга повинні бути виконані з якісних зносостійких матеріалів, що дозволяють витримати тиск паливної суміші під час роботи двигуна, а також мати стійкість до розтріскування під впливом зовнішніх факторів.

 
Відображення:
Вгору