0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Троси гальма

Троси переднього та заднього гальма

 
Інтернет магазин «Мотоквартал» пропонує широкий вибір тросів для переднього та заднього гальма мотоциклів та їм подібної техніки. Придбати ці види виробів можна самостійно, зробивши вибір на відповідних сторінках цього сайту, або за допомогою продавців – консультантів магазину. Відповідна виробу ціна вказана безпосередньо над зображенням. А доставка здійснюється як до міста Києва, так і до інших міст України.

 
 


Влаштування таких тросів досить просте. Заміна старого троса на знову придбаний трос, як правило, не складає особливих труднощів. Різноманітність конструкцій мотоциклів не дозволяють описати спосіб заміни тросів, що підходив скрізь. На прикладі заміни троса гальма на задньому колесі скутера, з погляду досвідченого драйвера цей процес досить простий.

Купуєте новий трос і пропускаєте його у відповідне кріплення, розташоване у нижній частині картера. Попередньо знявши старий трос, укладаєте на його місце новий трос, а потім прикріплюєте його безпосередньо до важеля гальма заднього колеса. Ось начебто і весь процес. Для тих мотоциклістів, хто мінятиме трос вперше, дозволимо собі дати кілька порад.
 
 • перед зняттям старого троса сфотографуйте його кріплення. Це позбавить вас від болісних спогадів «А як воно було?», при встановленні нового троса;
 • перед встановленням нового троса обов'язково зробіть очищення мотоцикла від бруду, приділяючи особливу увагу місцям, де встановлюватиметься трос;
 • обов'язково після встановлення нового троса, необхідно перевірити, чи вільно обертається колесо, щоб переконатися, чи не пережили ви важіль гальма;
 • особливу обережність дотримуйтесь при розбиранні пластикових деталей мотоцикла, що ускладнюють прокладання троса, т.к. при неакуратному поводженні їх можна легко пошкодити, а то й поламати;
 • якщо виникне потреба в нанесенні деякої кількості мастила, наприклад на розсувний колодки шток, то простежте, щоб мастило не потрапило на гальмівні колодки, інакше вам доведеться зайнятися ще й заміною гальмівних колодок;


Дотримуйтесь правил дорожнього руху, стежте за справністю вашого мототранспортного засобу і тоді успіх завжди буде супроводжувати вас.

Троси ручного та заднього гальма скутера у Києві

Основну роль у забезпеченні безпеки мототранспорту відіграє гальмо. Суть роботи гальмівної системи зводиться до того, що при взаємодії з важелем або педаллю мото, трос гальма скутера розводить колодки в барабані, провокуючи процес зупинки мопеда, скутера, мотоцикла. Природно, при такому постійному контакті та жорстких умовах роботи, трос гальма виходить з ладу набагато раніше, ніж його деталі газу чи зчеплення. Досвідчені райдери знають, що краще мати непрацюючий двигун, ніж виїхати на дорогу з неробочим гальмом.

Коли стає очевидним, що ваш байк недостатньо добре гальмує, варто негайно купити трос ручного гальма. Ремонтувати деталь безглуздо, адже ціна троса ручного гальма досить мала, тож нехай за безпеку відповідає новий трос, а не відновлений.

Суть використання тросів у системі гальмування мотоцикла

Недорогі троси гальма для мопеда, зчеплення, газу та спідометра відіграють велику роль у різних системах мототранспорту. Якщо вони працюють некоректно, це може спричинити досить серйозні неприємності. Так, якщо важіль гальма не має достатньої інформативності, це не тільки знижує комфорт пересування, а й здатне призвести до аварійних ситуацій. У зв'язку з цим контроль стану та правильної роботи кожного троса на мотоциклі або скутера є обов'язковим завданням кожного мотолюбителя.

Дана дія не доставить особливих проблем, так як трос гальма є найпростішим, надійним і досить стійким до зносу компонентом, що не вимагає пильного контролю і постійного обслуговування. Але навіть тросикам властиво виходити з ладу, з часом не надто коректно виконуючи свою роботу.

Важіль гальма може почати самостійно підгальмовувати, можливо порушення оптимального вільного ходу важеля газу, а спідометра елемент починає видавати шум. У цих ситуаціях єдине правильне рішення – купити трос заднього гальма на скутер, адже деталь не підлягає ремонту.

Як домогтися довшої роботи тросика гальма

Щоб продовжити експлуатаційний термін тросика гальма байка, перед встановленням деталі можна зробити мастило запчастини. Крім того, ця дія буде корисною перед кожним новим сезоном, продовжуючи експлуатаційний термін деталі.

Достатньо купити трос гальма на скутер і змастити його, використовуючи спеціальну ємність, наприклад тюбики від зубної пасти або крему. Відмінним вибором для мастила буде суміш олії та бензину у співвідношенні 50х50. Для використаних тросиків з іржею можна додати більше бензину, але для нових деталей краще підходить саме олива

Коли мастило готове, його слід залити в тюбик і щільно надіти ємність на золотник, розташований на верхньому кінці тросика. Тюбик обов'язково повинен розташовуватись головкою вниз. Далі буде потрібно рівномірний розподіл мастила по всій довжині виробу. Необхідно натискати на заправлений тюбик, ніби видавлює крем, одночасно рухаючи вільне нижнє закінчення троса вгору і вниз. Якщо процедура виконується правильно, через деякий час знизу почне з'являтися ваше мастило.

Де купити тросик ручного та заднього гальма мотоцикла у Києві?

Виробляючи вибір тросів для системи гальмування свого мотоцикла або скутера, необхідно ґрунтуватися не тільки на відповідності розхідників деталям, що герметизуються, але і на якість пропонованої продукції. Не слід підбирати товари для дорогої мототехніки на ринку і в сумнівних торгових точках, адже подібна економія може призвести до серйозних проблем для вашого двоколісного залізного коня.

Краще звернутися до торгової точки, що має чудову репутацію і працює виключно з найкращими світовими виробниками мотозапчастин. В Україні таким місцем є інтернет-магазин "Мотоквартал". Наші досвідчені консультанти допоможуть підібрати найбільш підходящі тросики для гальма мототехніки, що відповідають конструкції двигуна вашого транспортного засобу. При цьому ціни на троси гальма для мотоцикла будуть найвигіднішими.

Для зручного та практичного керування в мототранспортній техніці широкого поширення набули тросики. З їх допомогою приводяться в дію переднє або заднє барабанне гальмо, підвищується або зменшується подача палива в циліндри двигуна, передається обертальний момент на спідометр. Крім того, за допомогою тросика може керуватися привід масляного насоса, відкриватися багажник під сидінням скутера або блокуватися заднє колесо. Не применшуючи значення всіх перерахованих тросиків, все ж найважливішим слід визнати трос гальма. Якщо не відкриється багажник, то звичайно буде прикро, а от неспрацьовування гальмівного троса загрожує найгіршими наслідками.

Найкращі виробники тросів гальма

 

Звідси рекомендація. Придбати трос гальма слід лише у перевірених торгових точках та лише відомих виробників. Споживачі віддають перевагу використанню продукції таких компаній, як 4Ride, RMS, BAJAJ, GXmotor, INPARTS, KOMATCU, MOTOTECH, Scooter-M, TMMP, а також окремих підприємств Китайської республіки.

 

До речі китайські компанії постійно працюють над поліпшенням якості продукції, що випускається. Їхні вироби часто не поступаються в надійності та якості аналогічним виробам європейських виробників. Крім того ця продукція більш приваблива за ціною, плюс найширший асортимент, що дозволяє покупцеві зробити правильний вибір.

Про продовження терміну служби

Конструкція гальмового троса надійна і не вимагає частого втручання. Однак якщо помічені будь-які відхилення у його роботі, не варто відкладати справу у довгий ящик. Від'єднати трос гальма і виконати мастило, під силу будь-якому мотоциклісту. У багатьох випадках ці прості дії дозволять продовжити термін його служби, принаймні ще на один сезон, запобігатиме закисанню та поломці. На початку виконання робіт мотоцикл встановлюють на центральну опору. Перевірити його на стійкість ніколи не буде зайвим. Потім необхідно звільнити обидва кінці троса так, щоб до них був вільний доступ. А ще краще повністю зняти трос та повісити його у вертикальному положенні.

Етапи виконання мастильних робіт

На наступному етапі намагаємось переміщати трос усередині кожуха. У разі сильного закисання, швидше за все, таке переміщення виконати буде неможливо. Внутрішню частину троса, що закис, промивають звичайним бензином до тих пір, поки трос не почне вільно переміщатися щодо кожуха. Тепер можна приступати безпосередньо до мастила. Для цього знадобиться будь-який резервуар (наприклад, пластиковий тюбик), заповнений мастилом. Під мастилом мається на увазі рідка технічна олія. Якщо воно недостатньо рідке, його необхідно розвести бензином. У разі сильного закисання троса пропорція бензину та олії має бути один до одного.

Отриману масляно-бензинову суміш заливають у тюбик, який потім щільно насаджують на золотник, розташований у верхній частині троса. Далі змащувальна суміш може надходити на внутрішні частини троса або самопливом, або під тиском. Тиск створюємо самостійно шляхом стискання тюбика. Через деякий час слід очікувати, що масляна суміш досягне протилежного кінця троса. Шляхом переміщення троса щодо кожуха, остаточно промиваємо та змащуємо всю його внутрішню поверхню. При необхідності промивання та мастило можна повторити. Тепер трос можна встановити на місце.

Де купити

У разі, якщо немає бажання чи можливості виконувати очищення та змащення вищеописаним способом, запрошуємо вас в інтернет-магазин Мотоквартал. Тут за допомогою продавців-консультантів або самостійно ви зможете:

 • купити трос гальма, відповідний марці вашого мотоцикла;
 • скористатися каталогом тросів гальма;
 • замовити трос гальма з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаючи місто Київ;
 • дізнатися актуальні на день покупки ціни на троси гальма та купити їх недорого;
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору