0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Система охолодження для кубатури

Система охолодження для кубатури

Працюючих двигунів внутрішнього згоряння виділяється досить багато теплової енергії. На жаль використовувати цю енергію на всі сто відсотків неможливо, з тієї простої причини, що сучасні матеріали не здатні витримувати температуру, яка утворюється в результаті роботи двигуна внутрішнього згоряння. З метою відведення зайвої теплової енергії і зниження температури, застосовуються різного виду системи охолодження двигуна. У двигунах, що застосовуються в автомобілебудуванні та мототранспортних засобах, основного температурного навантаження піддаються такі деталі, як головка блоку і блок циліндрів. Для охолодження цих деталей конструктори застосовують повітряне чи рідинне охолодження. У кожного з цих видів охолоджень є свої плюси та мінуси. Однак у разі встановлення на мотоцикл потужного двигуна великої кубатури, повітряна система охолодження не є ефективною, що і спричиняє встановлення на них двигунів з рідинною системою охолодження.

Лідери з випуску запчастин для системи охолодження

Рідинна система охолодження складається з окремих частин, і для успішного функціонування застосовуються різні деталі. Всі вони періодично потребують ремонту та заміни. Запасні частини для рідинної системи охолодження випускають багато компаній, серед яких такі відомі, як Athena, PROX, VICMA, FLUIDYNE, HOT RODS, INPARTS, MOTOTECH, NACHMAN і X-GRIP. Продукція цих компаній давно зарекомендувала себе з найкращого боку та користується заслуженою популярністю серед мотоциклістів. Головне купувати її у перевірених торгових точках, щоби не нарватися на підробку. Крім того, варто звернути увагу на вироби, що випускаються китайськими підприємствами. Тут привертає увагу широкий асортимент, низькі ціни і зростаюча якість їхньої продукції.

Про переваги рідинної системи охолодження

Мотоциклетні двигуни з рідинним охолодженням мають низку переваг перед аналогічними, але з повітряним охолодженням. Одне з них полягає в їхньому більшому ресурсі. Що стосується принципу їхньої дії, то він мало чим відрізняється від принципу дії системи охолодження, що застосовується в автомобілях. Для відведення тепла використовується охолодна рідина, відомий усім антифриз. Він не тільки добре відводить тепло від деталей, що піддаються нагріванню, але ще й надає змащувальну дію, а також має антикорозійні властивості. Не рекомендується використовувати воду для охолодження двигуна, навіть якщо це дистильована вода. Допускається її використання лише в крайніх випадках, якщо відсутній антифриз, з метою доїхати до станції технічного обслуговування або місця зберігання мотоцикла. Як тільки цієї мети досягнуто, вода повинна бути негайно замінена на антифриз.

Важливі частини системи охолодження

Для успішного прокачування охолоджувальної рідини через канали, які є як в головці циліндра двигуна, так і в стінках циліндра, застосовується насос. З його допомогою нагріта рідина надходить у радіатор, де й охолоджується зустрічним потоком повітря. Якщо потік повітря не справляється з охолодженням рідини, у справу входить вентилятор, встановлений на радіаторі. Вентилятор включається примусово завдяки електромережі мотоцикла. Крім того, велике значення має термостат, встановлені на радіаторі і радіатор, що ділить, на два контури. Коли для охолодження рідини перестає хвиля малого контуру, термостат відкривається і рідина починає циркулювати великим контуром.

При виникненні проблем із системою охолодження мотоцикла, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Тут перед вами будуть відкриті такі можливості:

  • купити деталі системи охолодження для кубатури;;
  • дізнатися ціни на деталі системи охолодження для кубатури та придбати їх недорого;
  • скористатися каталогом деталей системи охолодження;
  • замовити деталі системи охолодження для кубатури з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору