0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотохімія

Мотохімія

Якісна робота Вашого мотоцикла чи скутера безпосередньо залежить від правильного догляду за ним. Щоб Ваш витривалий двоколісний кінь, якому Ви довіряєте своє життя та час, ніколи Вас не підводив, потрібно забезпечити йому «їжу» та своєчасне обслуговування із застосуванням високоякісних засобів мотохімії.

Технічне обслуговування гарантує підтримку транспортного засобу в робочому стані, запобігає виникненню несправностей та продовжує термін служби запчастин та всього мотоцикла. Кожному мотолюбиві необхідно мати у своєму арсеналі мотохімії засоби залежно від робочого стану, пробігу мототехніки та сезону року.

Інтернет-магазин мотозапчастин Motokvartal гарантує комплексне забезпечення Вашого мотоцикла всіма необхідними засобами для догляду. Широкий вибір масел, очищувачів, мастил, антифризів та антифрикційних рідин дозволить Вам завжди мати у своєму розпорядженні пару робочих коліс.  
 

Мотохімія – все, що має бути під рукою кожного мотолюбителя


Одним із найважливіших питань, пов'язаних із належним доглядом за мотоциклом, є обслуговування ланцюга. Незважаючи на поступове збільшення кількості моделей з карданним та ремінним типами приводів, техніка з ланцюговим приводом досі залишається найпоширенішою.

Вважається, що ланцюг потребує очищення та змащення через кожні 500-1000 км пробігу або після їзди в дощ та бруд. Motokvartal представляє до Вашої уваги високоякісні аерозольні мастила на синтетичній основі, які ідеально підійдуть для чищення всіх видів ланцюгів.

Крім того, у нас представлені висококласні гелі-ревіталізанти, призначені для захисту від зношування елементів ланцюга та різних металевих деталей двигуна, термостійкі спреї з антистатичними, антикорозійними та водовідштовхувальними властивостями для металевих та пластмасових запчастин та ін.

Своєчасного обслуговування та очищення від забруднень вимагають камери згоряння, системи подачі та фільтрації повітря, випускна труба, кривошипно-шатунний механізм і т. д. Інтернет-магазин мотозапчастин , мотопромивки двигуна та ін.

Найвідповідальнішим заходом є консервація мотоцикла на «зимівлю». При тривалому простої в камері згоряння і клапанах утворюються іржа і нагар, які, відшаровуючись і набухаючи, можуть призвести до серйозних механічних поломок і навіть заклинювання поршня. У нас Ви зможете придбати спеціальні спреї для консервації двигуна, які допоможуть запобігти виникненню несправностей та продовжать термін служби Вашого байка.

Ну і, звичайно ж, в інтернет-магазині Motokvartal представлений широкий вибір засобів для миття самого «коня»: спреї, гелі, рідини для очищення внутрішньої та зовнішньої поверхонь шолома, очищення сидінь, коліс та ін. У нас Ви знайдете все для того, щоб Ваш мотоцикл гордо сяяв, розтинаючи на дорозі.

Авто- та мотохімія – це одночасно і косметичні, і лікарські засоби, що запобігають та усувають будь-які неполадки транспортного засобу. М'який старт, рівний хід та чистота мотоцикла – необхідні умови повноцінної їзди. Ми раді підтримувати мотоциклетну культуру в Україні та готові забезпечити все необхідне для того, щоб Ваш апарат працював довго та бездоганно.
 
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору