0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Розпродаж

За що купив, за те вже не продаси

Це є загальновідомий факт. Куплена річ на виході з магазину, супермаркету, торгового центру та ін. моментально втрачає вартості орієнтовно 20%. Іншими словами, купивши в мотомагазині мотоцикл, скажімо за 10000 доларів, продати його, навіть якщо ви його не експлуатували, зможете у кращому разі за 8000 доларів. Чи для всіх покупок буде таке твердження?

Ніщо так не пестить слух, як слово Розпродаж

Ось це якраз той випадок, коли правило, описане в першому абзаці, працювати не буде. На товар, куплений на розпродажі, як завжди, поширюється гарантія, можливість заміни (здавання), та й усі інші правила, що регламентують процес купівлі-продажу. На розпродажі ви маєте можливість придбати якісний виріб за низькою ціною. А бракований товар піддається уцінці та не підпадає під розпродаж. Чому виробники та фірми, що реалізують товар влаштовують розпродаж? Це тема окремої статті, а в нашому випадку нам як покупцям це не важливо: аби подешевше без погіршення якості.

А що ж у нас? Розпродаж мотоекіпіровки

До мотоекіпіровки відноситься велика група виробів, призначених для комфортного переміщення на мотоциклі. У нашому випадку йдеться в першу чергу про такі вироби як:
  • мотошолом, у тому числі шолом для скутера;
  • мотокуртка;
  • мотоботи;
  • мотобрюки;
  • мотодощовики;
  • мото рукавички;
  • мотокомбінезони;
  • мото захист;
  • термобілизна;
І т.д. і т.п.
 

Мотоекіпірування недорого

Звісно ж, якщо наш інтернет магазин «Мотоквартал» пропонує перераховані вище вироби для розпродажу, то і коштуватимуть вони недорого. Переконатись у цьому легко і просто. Достатньо відвідати відповідні сторінки нашого сайту, наприклад «Ось цю» та «Ось цю».

Купити мотоекіпірування

Після того, як ви відвідаєте сайт, який я вам запропонував, і зробите свій вибір на користь того чи іншого виробу, залишиться здійснити найважливіший і найприємніший етап, а саме купити те, що вам сподобалося. Зробити це можна самостійно, скориставшись інформацією, розміщеною на сторінках сайту, або звернувшись до компетентних продавців та консультантів нашого інтернет магазину.

І на закінчення хочемо повідомити, що подібні розпродажі в даний час набувають все більшого і більшого поширення. Їх проводять, зазвичай, великі виробники чи великі торгові компанії. До останніх можна віднести такі ресурси, як Авто базар – Авторинок України рст мото (rst moto) та Мотодом. Завдяки вищезгаданим компаніям хоч мотошолом купити, хоч мотоекіпіровку в Україні, не важко. Головне не забудьте дочекатися розпродажу. Ось у нас вона вже йде.
Відображення:
Вгору