0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Вимикачі, микрики

Вимикачі, микрики

Ніхто не заперечуватиме того факту, що електрична енергія передається за допомогою проводів. Як будь-який живий організм пронизаний нервовими закінченнями, так і мотоцикл практично у всіх своїх частинах має дроти, що належать до його електричної системи. Електрична система покликана виконувати безліч функцій і має безпосереднє відношення до створення умов підвищення безпеки поїздок на мотоциклі. Несправності цієї системи призводять до певних труднощів при поїздках і можуть стати причиною непоправних наслідків. Всю електросистему мотоцикла можна поділити на окремі групи. Насамперед це група, що відноситься до джерел електроенергії. А якщо є джерела електроенергії, то, відповідно, є і її споживачі. Крім цього, існує центральна, або первинна електрична мережа, а також додаткова, або вторинна електрична мережа.

Значення акумулятора

До джерел електроенергії в мотоциклі насамперед відносять акумулятор, а також генератор. Будь-якого типу акумулятор буде встановлений на мотоциклі, головне, що він здатний повною мірою забезпечити стартер електричним зарядом, якого вистачить для того, щоб запустити двигун мотоцикла. Крім того, при непрацюючому двигуні він забезпечує електричною енергією такі прилади та пристрої, як освітлювальні прилади та сигналізацію. Слід зазначити, що акумулятор є джерелом постійного струму. Крім основного акумулятора, на мотоциклах, де є велика кількість додаткового обладнання (музичні центри, різне додаткове освітлення та інше), можуть бути встановлені додаткові джерела живлення у вигляді акумуляторних батарей, які виконують другорядні завдання.

Споживачі електричної енергії

Основними споживачами електричної енергії є такі прилади або пристрої, як запалювання, освітлення, засоби подачі звукових сигналів, датчики або будь-яке обладнання. Крім того, до електричної мережі можуть бути підключені: кнопка стартера, вимикач стопа, аварійний вимикач двигуна, задній гальмівний датчик, передній гальмівний датчик, аварійний вимикач RMS, універсальна кнопка "Стоп", датчик переднього гальма,реле поворотів тощо. В окрему групу можна виділити систему запалення мотоцикла, до якої відноситься стартер, котушка або котушки запалення, високовольтні дроти, свічки запалювання та переривник-розподільник, якщо встановлений карбюратор, або відповідні датчики, якщо впорскування паливної суміші здійснюється за допомогою інжектора.

Найкращі виробники вимикачів та микриків

Плюс до всього перерахованого вище необхідно додати різні вимикачі або мікроперемикачі, які в просторіччі іменуються мікриками. Будь-яка проблема, що виникла в електричній системі мотоцикла, може викликати проблеми, які здатні перешкодити нормальній його експлуатації. Тому проблеми в цій системі бажано вирішувати негайно, що в наш час не так уже й складно. Такі компанії, як LUCAS, RMS, TOURMAX, VICMA, ACCEL, та INPARTS випускають широкий спектр виробів, за допомогою яких всі вади електромережі мотоцикла можуть бути усунені. Тим більше, що їхня продукція характеризується з боку споживачів лише з позитивного боку. Для тих, хто бажає заощадити, є вироби, що випускаються в Китайській республіці. Але перш ніж придбати їхню продукцію проконсультуйтеся з продавцем або менеджером торгової точки.

Якщо у вас виникли проблеми з електричною системою мотоцикла і потрібні нові запасні частини до неї, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте наступні можливості:

  • купити вимикачі та микрики, які необхідно включити до електросистеми вашого мотоцикла;
  • дізнатися ціни на вимикачі, а також мікрокрики та придбати їх недорого;
  • скористатися каталогом вимикачів та мікриків для мотоцикла;
  • замовити вимикачі та мікрики з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору