0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пили

Пили

У домашньому господарстві прийнято використовувати пилки, які поділяються на два види. Один із видів називають електропилами, а другий – бензопилами. У кожного з цих видів пилок є свої переваги та недоліки. Якщо говорити про електропилки, то зручніше та практичніше їх використовувати всередині приміщень, а також у місцях наближених до джерела електричної енергії. Безсумнівно, що електропила має меншу масу, ніж бензинова пила, так як її електродвигун важить набагато менше ніж двигун бензиновий. Крім того, електропила економічна, невибаглива і проста в обслуговуванні. Плюс до всього використання електропили всередині приміщень не призводить до викидів газів, що відпрацювали, як це відбувається у бензинових двигунів.

За допомогою правильно підібраної електропили та гарного, вміло підготовленого, ріжучого інструменту можна виконувати безліч робіт, пов'язаних з господарством. Не важко за допомогою такої пилки обрізати гілки на садових деревах (аби вистачило довжини дроту), заготовити дрова, а якщо є така необхідність, то і спиляти дерево, і звичайно виконати безліч інших робіт, пов'язаних з розпилюванням деревини. А вибирати нашого часу є з чого. Багато компаній виробляють електричні пилки відмінної якості, що відрізняються надійністю, довговічністю, зручністю у використанні та гарним дизайном.

Про електропилку від компанії Iron Angel

Як приклад, можна розглянути електропилу відомої голландської компанії Iron Angel. Марка пили - ECS 2400. Необхідно зауважити, що вироби вищезгаданої компанії, вже тривалий час користуються незмінною популярністю у покупців нашої країни і попит на такі вироби тільки зростає. У цій моделі конструктори розташували електричний двигун поперечно всієї конструкції пилки. Потужності двигуна, а це 2,4 кВт, цілком вистачає для виконання різних робіт. Довжина шини відповідає оптимальній, а саме – сорок сантиметрів. Така довжина шини зручна і при пилянні колод, і при різанні дерев, і при виконанні будь-яких ремонтних робіт.

Привертає увагу ріжуча частина цієї пили, а також ланцюг. І те й інше виробляє американська фірма Орегон, що добре зарекомендувала себе. Натяг ланцюга можна здійснити за допомогою спеціального гвинта, а от масло на ланцюг потрапляє в автоматичному режимі, причому в певній кількості. Для забезпечення безпеки при виконанні робіт, на даній електропилі встановили інерційне гальмо, здатне спрацювати в найкоротший час. Крім того, є кнопка, яка здатна автоматично заблокувати повторне або несанкціоноване включення електропили.

Переваги даної електропили

Користувачі даної електропилою не знаходять у ній недоліків, а ось із позитивних моментів відзначають такі:

  • встановлений хорошої потужності двигун синхронного типу, який має захист від перевантажень, а також від перегріву;
  • ріжучу частину цієї електропили можна віднести до класу професійної;
  • можливість проводити натяг ланцюга, без застосування гайкових ключів;
  • мастило не тільки автоматично надходить на ланцюг, але і його кількість регулюється в залежності від навантаження на пилку;
  • ефект, так званого «зворотного удару», коли пилка потрапляє на твердий сучок, добре нівелюється за допомогою інерційного пристрою;
  • є кнопка блокуючий випадкове включення електропили;

Звичайно є у продажу й інші цікаві екземпляри, як електричних, так і бензинових пилок. І якщо ви вже визначилися зі своїм вибором, то звертайтесь до інтернет-магазину Мотоквартал. Тут ви отримаєте такі можливості:

  • купити пилу, як електричну, і бензинову, а як і запасні частини до них;
  • замовити пилку з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом пилок та запасних частин до них;
  • дізнатися всі актуальні ціни на пилки та запасні частини до них, та купити їх недорого;
Вгору